• Producent: Ma-Ga
  • Kategoria: Krajalnice gastronomiczne
  • Rodzaj: do wędlin

Profesjonalna krajalnica żywności 612p producenta Ma-Ga dedykowana do krojenia zarówno miękkich jak i twardych towarów na plastry o maksymalnej grubości do 24 mm. Wyśmienita zwłaszcza do krojenia wędlin i mięsa bez kości.

asygnowana do wykorzystywania w sklepach, cateringu, gastronomii. Pochylone ostrze o średnicy 30 cm. Trafne pochylenie stołu podawczego do noża pod kątem 45 stopni. Płynną pracę gwarantuje silnik z niezawodną przekładnią ślimakową.

Krajalnicę tworzono z materiałów zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości – części posiadające kontakt z żywnością (stół podawczy, pokrywa noża, nóż krojący, prowadnica plastra) są produkowane ze stali rdzoodpornej.

Krojenie odbywa się grawitacyjnie, bez potrzeby dociskania żywności. W krajalnicy do wędlin 612p można kroić żywność do samego końca bez pozostawiania resztek dzięki zastosowaniu płytki dociskowej. Napęd silnika jest sterowany przyciskami START/STOP, co zapobiega automatyczne włączenie się krajalnicy po chwilowym zaniku napięcia.

dodatkowo krajalnica jest zaopatrzona w blokadę umożliwiającą zdjęcie stołu podawczego tylko w pozycji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i przy ustawieniu tego stołu w pozycji przy tym pokrętle.

Ostrze noża jest trwale zabezpieczone specjalną osłoną, co przeciwdziała przypadkowemu skaleczeniu się podczas czyszczenia. Po każdym użyciu krajalnicę Ma-Ga należy dokładnie wyczyścić z resztek żywności.

Demontowanie poszczególnych części jest proste i nie wymaga użytkowania narzędzi. W swojej ofercie oprócz krajalnic do wędlin posiadamy pełny asortyment sprzętów gastronomicznych, a także akcesoriów marki MaGa.

na dodatek świadczymy mistrzowski serwis Ma-Ga (oraz części zamienne) na terenie całego kraju a także montaż sprzętów i sprzętu asygnowanego do gastronomii wszystkich dostępnych na naszym rynku marek.

nakłaniamy do zaznajomienia się z całkowitą ofertą maszyn gastronomicznych marki Ma-Ga.

Podobne produkty w kategorii Krajalnice gastronomiczne