Bausch&lomb Hyal drop multi 10 ml (4049649000039) Ocena produktu:

od 29,99 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Krople do oczu
  • Pojemność: 10 ml
Oferty (3)
Opis produktu

Krople do oczu Hyal-Drop multi nawilżą i przyjemnie odświeżą powierzchnię Twoich oczu, a tym samym na długo złagodzą objawy suchego oka. Jeśli więc męczy się pieczenie, zaczerwienienie oka lub uczucie piasku w oku, zobacz to innowacyjne rozwiązanie i zadbaj o swój codzienny komfort.

Ochrona przed infekcjami i mikrourazami - regularne stosowanie kropli do oczu ogranicza ryzyko infekcji narządu wzroku, a także mikrourazów. Aspekt ten jest nad wyraz ważny u osób korzystających z soczewek kontaktowych.

Błyskawiczne nawilżenie oczu - dzięki licznym i skrupulatnie dobranym substancjom nawilżającym krople w zaledwie kilka sekund od aplikacji przywracają oczom korzystną wilgotność, eliminując tym samym problem ich suchości i zaczerwienienia.

Bez konieczności zdejmowania soczewek - krople możesz aplikować też wtedy, kiedy masz już założone soczewki. I dotyczy to równocześnie miękkich, jak i twardych szkieł kontaktowych. Udoskonalony aplikator - samodzielna aplikacja kropli do oczu może sprawiać problemy.

Twórcy Hyal-Drop Multi wiedzą o tym, dlatego swój produkt wzbogacili o łatwiejszy w obsłudze aplikator, który dozuje ilość preparatu jeszcze lepiej dostosowaną do objętości worka spojówkowego. Brak konserwantów - skład opisywanych kropli do oczu pozbawiony jest jakichkolwiek środków konserwujących, dzięki temu jest adekwatny dla alergików i osób o wrażliwych oczach.

Możliwość przedłużonego używania - standardowe krople do oczu mogą być stosowane poprzez maksymalnie cztery tygodnie od otwarcia. Hyal-Drop Multi są jeszcze komfortowojsze, bo służą nawet przez dwanaście tygodni, bez najmniejszego ryzyka infekcji i podrażnień.

Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: innowacyjne rozwiązanie zastrzeżonego mechanizmu z pompką powoduje, iż krople Hyal-Drop multi odpowiadają na współczesną wzmożoną potrzebę rozwiązania problemu nawilżania oczu.

Wielu osobom samodzielne wpuszczanie kropli do oka powoduje problem. Pojemniczek do kropli Hyal-Drop multi został zaprojektowany tak, żeby maksymalnie ułatwić i uskutecznić aplikację preparatu. Dzięki czemu prędko i bez problemu uda ci się samodzielnie wpuścić krople do oka.

Preparat perfekcyjnie spełni oczekiwania u osób, których oczy są suche i podrażnione. Krople można stosować w dodatku w sytuacji nadmiernego łzawienia. Naturalne substancje nie podrażnią choćby nad wyraz wrażliwego oka.

Zmęczone oczy mogą sprawnie zniżyć nasz komfort i pogorszyć samopoczucie. Pieczenie i ból oczu to uciążliwe objawy, które nie pozwalają skoncentrować się na powszednich obowiązkach, rozpraszają nas i powodują, iż czujemy się zmęczeni.

Naszym sprzymierzeńcem, który produktywnie zniweluje te objawy, są krople do oczu Hyal-Drop multi. Bez obaw można stosować je tak często, jak istnieje potrzeba. Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: Dbanie o narząd wzroku powinno należeć do rutynowych czynności, wykonywanych każdego dnia.

Dotyczy to stanowczo tych osób, które posiadają suche, wrażliwe oczy, i które nieraz przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przesuszone oczy mogą być na dodatek efektem przyjmowania niektórych leków albo oddziaływaniem dymu papierosowego.

w dodatku zanieczyszczone środowisko może skutecznie zmniejszyć nasz komfort widzenia i sprawić, że oczy staną się zaczerwienione i podrażnione. Krople Hyal-Drop multi pozwolą ci poczuć ulgę, nawilżą oko i sprawią, iż będzie wyglądało na wypoczęte.

Niewątpliwą zaletą preparatu jest to,użytkowany może być dodatkowo poprzez osoby noszące soczewki kontaktowe. Wystarczy zaaplikować je w trakcie noszenia soczewki (dotyczy to zarówno soczewek miękkich, jak i twardych).

elementy, które wykorzystano do stworzenia kropli Hyal-Drop multi, zadbają o to,osiągalne było dłuższe odczuwanie komfortu, nawet w trakcie wielogodzinnego noszenia soczewek. Parametry kropli do oczu Hyal-Drop multi: krople Hyal-Drop multi nie zawierają konserwantów, mogą być stosowane poprzez 12 tygodni po otwarciu, zawierają kwas hialuronowy, naturalny biopolimer, obecny w strukturze ludzkiego oka i łzach, mogą być używane długotrwale, nadają się do wszelkich rodzajów soczewek kontaktowych, są szczególnie proste i bezpieczne w użyciu.

Skład: kwas hialuronowy 0,24%, woda jałowa, chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu dwunastowodny, diwodorofosforan dwuwodny. Krople do oczu przystępne są również w pakiecie: Hyal-Drop multi 10 ml komplet 2 szt.

Podobne produkty w kategorii Krople do oczu