• Producent: Bejot
  • Kategoria: Krzesła i fotele biurowe
CEO Silna osobowość, elegancja i perfekcja te parametry pozostały wyróznione poprzez ekspertów w konkursach wzorniczych labels VIA 2011 i label de l’observeur du design. CEO to prestiżowy fotel menedżerski zapewniający użyteczne, energiczne siedzenie. Regulacja synchro, głębokości podparcia lędźwiowego i głębokości siedziska to wyłącznie niektóre z składników składających się na niezwykłą wygodę siedzenia. Kolekcja CEO obejmuje fotel menadżerski z zagłówkiem CEO 103, wersję pracowniczą bez zagłówka CEO 102, a także wersję konferencyjną CEO 210.
Fotel w wersji 102 i 103 występuje także w wyposażeniu w mechanizm VMS Orthopedic, dzięki temu zapewniony jest użytkownikowi ruch we wszelkich 3 wymiarach.
CO 210 Siedzisko
Tapicerowane tkaniną albo skórą, produkowane ze sklejki i pianki lanej z zaokrąglonym, opadającym przodem siedziska co ma zasadniczy wpływ na ergonomię. Siedzisko może być regulowane na głębokość.

Oparcie
Tapicerowane tkaniną albo skórą, tworzone na bazie profilowanej nylonowej formatki z wykorzystaniem pianki odlewanej której kształt gwarantuje pewne i ergonomiczne podparcie kręgosłupa. W standardzie regulacja głębokości podparcia lędźwiowego.

Mechanizm
SW - synchroniczny samoważący - siła sprężyny dopasowuje się automatycznie do ciężaru użytkownika z funkcją regulacji głębokości siedziska

Podstawa
22 - krzyżak z polerowanego aluminium + stopki BD1

Podłokietniki
  • P54P - podłokietniki regulowane góra dół z nakładką PU (kanon)
  • P54D - podłokietniki regulowane góra dół z nakładką drewnianą
  • P54S - nakładka tapicerowana skórą

Podobne produkty w kategorii Krzesła i fotele biurowe