• Producent: Topstar
  • Kategoria: Krzesła i fotele biurowe
komfortowe krzesło obrotowe BIG STAR, nośność 150 kg, czarne.

nad wyraz wysokie oparcie, podparcie lędźwi i zagłówek z regulacją wysokości. Siedzisko z wysoką tapicerką z wygodnym wyprofilowaniem pod kolana. Mechanizm punktowo-synchroniczny z możliwością dopasowania do wagi użytkownika. Krzyżak podstawy z polerowanego aluminium na podwójnych rolkach zabezpieczających.

Łatwe w utrzymaniu obicie z materiału. Krzyżak z polerowanego aluminium z chromowaną sprężyną gazową. Spełnia kryteria dyrektywy LGA dotyczącej krzeseł obrotowych do wysokich obciążeń na bazie DIN EN 1335 część 1 - 3, rolki wg DIN EN 12527 + DIN EN 12529. Standardowo na rolkach do podłóg miękkich. Podłokietniki z regulacją wysokości i szerokości z miękką nakładką w wyposażeniu dodatkowym.

Korzyść dla użytkownika Masywne i wytrzymałe, o interesującym wyglądzie. Niezwykle ergonomiczne, wysokie oparcie ze zintegrowanym systemem dostosowanym do krzywizn kręgosłupa z regulacją wysokości i głębokości (Schukra). Nakładany zagłówek z regulacją wysokości. (Wysokość oparcia wraz z zagłówkiem 800 - 860 mm). Tapicerowane siedzisko z podpórką kolan zapewniające wygodne podparcie na obszarze dołów podkolanowych.

Podobne produkty w kategorii Krzesła i fotele biurowe