Asus UX410UA-GV067T Ocena produktu:

od 3299,00 PLN

  • Producent: Asus
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: UX410UA-GV067T
  • Przekątna ekranu: 14 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
  • System operacyjny: Windows 10
  • Dysk twardy: 1000 GB
Oferty (2)
Opis produktu

ASUS ZenBook UX410 Zupełnie nowy ZenBook UX410 to elegancja, wyszukanie i ogromna sprawność w zniewalająco zgrabnej i lekkiej formie. Moc ZenBook UX410 drzemie w obudowie z bryły litego aluminium, konwencjonalnie wykończonej kolistym szlifem inspirowanym filozofią Zen, i wyłącznie 18,95mm grubości.

świetnie sprawdzi się w podróży – waży jedynie 1,4 kg, więc jest bardzo ergonomiczny, a jego 14-calowy ekran w 6-milimetrowej ramce zagwarantuje krystalicznie czysty i wyraźny obraz, choćby pod sporym kątem.

Ultrasmukły. Ultraelegancki. Kolekcja ZenBook na nowo zdefiniowała pojęcie smukłości i lekkości, zaś ZenBook UX410 czerpie z tego dorobku pełnymi garściami. Świeże wzornictwo laptopa jest nieprzemijalne i eleganckie, a jego głównymi cechami są bardzo smukły profil o grubości zaledwie 18,95 mm i waga 1,4 kg.

kształt i wykończenie zaskakująco lekkiej obudowy z monolitycznego stopu aluminium wymagają kilkudziesięciu dokładnie kontrolowanych operacji wytwórczych. Na pokrywie ekranu widnieje specyficzny dla marki ASUS kolisty szlif inspirowany filozofią Zen, a resztę stanowczo odpornej obudowy wykonano z rezultatem szczotkowanego metalu.

niezrównana sprawność Najwyższa skuteczność to cecha charakterystyczna linii ZenBook. W sytuacji ZenBook UX410 zadba o to procesor Intel® Core™ siódmej generacji, a także pamięci RAM DDR4 2133MHz. Najnowsze, dwuzakresowe Wi-Fi w standardzie 802.11ac proponuje bardzo dużą przepustowość, a dzięki Bluetooth® 4.1 z łatwością dopasujesz się ze swymi gadżetami.

Profesjonaliści oczekują najlepszych rozwiązań na rynku. Dlatego dajemy im dwustronny port USB typu C. Obsługuje on najnowsze urządzenia peryferyjne wymagające wysokiej skuteczności transferu informacji. Port HDMI zezwala na z kolei szybkie zewnętrznego wyświetlacza (np.

projektora lub telewizora). Swobodna praca wielozadaniowa, płynne odtwarzanie wideo i istotnie prędkie uruchamianie aplikacji: ZenBook UX410 jest gotowy zawsze, gdy go potrzebujesz. Liczy się każdy szczegół.

ZenBook UX410 – niemożliwe stało się realne. Zainstalowaliśmy zniewalający 14-calowy ekran wysokiej rozdzielczości w laptopie nie obszerniejszym niż większość 13-calowych modeli. Jak to zrobiliśmy? zniżyliśmy szzerokość ramki wyświetlacza do 6 mm, dzięki czemu stosunek jego powierzchni do wielkości pokrywy jest obszerniejszy.

ułatwia to czytanie tekstu i oglądanie , a także filmów. Wysoka rozdzielczość widocznie usprawnia edycję fotografii i filmów. Więcej kolorów. Realistyczne barwy. Ekran modelu ZenBook UX410 ma bardzo szeroką gamę barwną na poziomie 72% przestrzeni NTSC, 100% przestrzeni sRGB i 74% przestrzeni AdobeRGB.

Mówiąc prościej: kolory, które oddaje, są wierniejsze, żywsze i jest ich więcej niżeli na wyświetlaczach w charakterystycznych technikach. Technologia szerokiego kąta widzenia zachowuje prawidłowy kontrast i kolorystykę obrazu widzianego nawet pod kątem 178° w stosunku do płaszczyzny wyświetlacza.

Tak oto ZenBook UX410 wyznacza nowy standard dla wyświetlaczy w notebookach. ASUS Splendid: wspaniała optymalizacja koloru ZenBook UX410 wyświetla doskonały obraz dzięki technologii ASUS Splendid, która oddaje żywsze, głębsze i wierniejsze barwy.

ASUS Splendid oferuje cztery wstępnie zdefiniowane tryby: Normal, Eye Care, Vivid i Manual. Tryb Normal to fabrycznie zoptymalizowane ustawienia, Eye Care obniża poziom emisji niebieskiego światła, a zatem nie męczy oczu, zaś Vivid dostosuje ustawienia wyświetlacza tak, żeby nadać obrazom żywy, intensywny odcień bez wrażenia nienaturalności.

Tryb Manual zezwala na regulację temperatury barwy, dzięki czemu użytkownicy mogą dopasować cechy wyświetlacza do swych potrzeb i preferencji. Nad wyraz pojemna pamięć Szybka pamięć masowa jest kluczowa,szybko uruchamiać aplikacje i płynnie korzystać z przeróżnych programów.

ZenBook UX410 wyekwipowano więc w dysk SSD. Zapisywanie lub uruchamianie znacznych plików i dokumentów będzie nieporównywalnie szybsze, w sytuacji tradycyjnych dysków mechanicznych, a czas uruchamiania systemu znacząco się skróci.

wytrzymałe i trwałe dyski SSD znacząco wpływają na niezawodność ZenBook UX410. Szybka i prosta łączność ZenBook UX410 zaopatrzono w nowy, dwustronny port USB rodzaju C, który niweluje odwieczny problem sposobu podpięcia wtyczki.

zapewnia nawet 10-krotnie wyższą szybkość transferu danych, w sytuacji starszych połączeń USB 2.0! zaopatrzony w porty USB 3.0, port HDMI i gniazdo karty SD, ZenBook UX410 umożliwi bezproblemowe podłączenie maszyn peryferyjnych, wyświetlaczy czy projektorów.

szczególnie prędkie Wi-Fi ZenBook UX410 pozwala na szybsze połączenie dzięki najnowszemu Wi-Fi 802.11ac — z szybkością nawet 2,8 razy wyższą w przypadku 802.11 b/g/n! Bluetooth® 4.1 pozwoli na podączenie ulubionych maszyn.

ZenBook UX510 proponuje wolność działania – rób to co chcesz, gdziekolwiek jesteś! Niesamowicie komfortowa, podświetlana klawiatura Klawiatura jednolita podświetlana klawiatura ZenBooka UX410 jest sol..

Podobne produkty w kategorii Laptopy