Dell Inspiron 3580-5029 Ocena produktu:

od 3199,00 PLN

 • Producent: Dell
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 3580-5029
 • Przekątna ekranu: 15.6 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 1000 GB
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Procesor: Intel Core i7
 • Karta graficzna: HD Graphics
 • Funkcje: bluetooth, napęd optyczny
 • Grubość: 2.3 cm
Oferty (2)
Opis produktu

konieczny towarzysz na co dzień 15-calowy notebook, który zaspokoi Twoje wszystkie codzienne potrzeby, a do tego świetnie wygląda. Z procesorami Intel i szeroką gamą portów ten przenośny laptop można z łatwością zabrać w dowolne miejsce, a wysmakowany wygląd zewnętrzny powoduje, iż jest to przykuwające uwagę akcesorium.

stosowne użycie czasu Procesory Intel to unikatowa responsywność i płynność podczas realizowania wielu zadań bez żadnych zakłóceń. Dzięki nawet 8 GB pamięci możesz z łatwością przełączać się pomiędzy otwartymi aplikacjami.

Dysk o objętości do 1 TB albo dysk SSD o pojemności do 256 GB pomoże Ci zapanować nad swymi plikami. Niesamowity obraz wyświetlacz FHD z warstwą przeciwodblaskową zapewnia wyraźny, jasny i miły dla oka obraz.

wyświetlacz full HD dzięki dwukrotnie większej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest dodatkowo odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Korzystaj z dopełniającej mocy i trafnej skuteczności na co dzień dzięki oddzielnej karcie graficznej z 2 GB pamięci GDDR5.

rozciągliwy,dostosować do potrzeb Podłączenia do Telewizora lub monitora przy pomocy portu HDMI, pobierać fotografie za pośrednictwem gniazda kart SD, korzystaj z prędkiego transferu prędkość wszystkie akcesoria dzięki dwóm portom USB 3.1 Gen 1.

Napęd optyczny pozwala z łatwością odtwarzać dyski DVD lub archiwizacji obfitych plików. Dell Mobile Connect dzisiaj dostęp do wielu maszyn nie wymaga dzielenia uwagi — funkcja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS lub Android z notebookiem.

Dzięki funkcji Dell Mobile Connect masz możliwość kanałowego przesyłania powiadomień z rozmów telefonicznych, wiadomości SMS, komunikatorów i innych aplikacji bezpośrednio do notebooka. Skup się na jednym ekranie i odpowiadaj w dogodnym momencie.

W ramach funkcji Dell Mobile Connect telefon można podłączyć do komputera przez bezpieczne połączenie rodzaju punkt-punkt, dzięki czemu dane nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem.

Projekt inspirowany Tobą Każdy laptop Inspiron został wytworzony z myślą o zapewnieniu niezawodnej produktywności poprzez dużo lat normalnego użytkowania. Marka Dell przeprowadziła rygorystyczne testy systemów w celu osiągnięcia najkorzystniejszej możliwej sprawności.

laptop Inspiron nie boi się nawet takich skrajnych temperatur jak -40°C czy +65°C — nie wpływają one na jego wydajność. Przyciski zasilania bez zarzutu sprostały 40 000 naciśnięciom, a klawisze klawiatury — 5 milionom kliknięć.

Otwierana, zamykana lub obracana — podstawa i pokrywa notebooka przeszły dziesiątki tysięcy testów. Marka Dell dużo razy przetestowała wewnętrzne złącza części, od portów USB po gniazda zasilania, z myślą o długotrwałej sprawności i łatwej wymianie....

Podobne produkty w kategorii Laptopy