Dell Inspiron 3780-5111 Ocena produktu:

od 3199,00 PLN

oszczędzasz do 3%

 • Producent: Dell
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 3780-5111
 • Przekątna ekranu: 17.3 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 128 GB
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Procesor: Intel Core i5
 • Karta graficzna: HD Graphics
 • Funkcje: bluetooth, napęd optyczny
 • Grubość: 2.5 cm
Oferty (4)
Opis produktu

rutynowy koniecznik 17-calowy laptop dla całej rodziny. Z procesorami Intel® i szeroką gamą portów. Obszerny ekran genialnie pasuje do wspólnego oglądania filmów, a klawiatura numeryczna usprawnia zarządzanie domowym budżetem.

Możesz komfortowo przenosić się z pomiędzy salonem, kuchnią i biurkiem. Adekwatne zastosowanie czasu Procesory Intel działają szczególnie prędko i sprawnie obsługują mnóstwo zadań jednocześnie. Dzięki nawet 8 GB pamięci możesz łatwo przełączać się pomiędzy otwartymi aplikacjami.

Dysk o obszerności 1 TB pomoże Ci zapanować nad swoimi plikami i pozwala przechowywać filmy, fotografie i muzykę. Niesamowity obraz ekran FHD z warstwą przeciwodblaskową zapewnia jasny i miły dla oka obraz.

Rozdzielczość Full HD odznacza się wspaniałą ostrością obrazu pod prawie dowolnym kątem. Zyskaj uzupełniającą moc przetwarzania i słuszną wydajność dzięki karcie graficznej z 2 GB pamięci GDDR5. Uniwersalność i rozciągliwość Podłączenia do Telewizora albo monitora przy pomocy portu HDMI, pobierać zdjęcia za pośrednictwem gniazda kart SD, korzystaj z prędkiego transferu prędkość wszystkie akcesoria dzięki dwóm portom USB 3.1 Gen 1.

Napęd optyczny pozwala prosto odtwarzać dyski DVD albo archiwizacji wielkich plików. Dell Mobile Connect dzisiaj dostęp do wielu urządzeń nie wymaga dzielenia uwagi — funkcja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS albo Android z notebookiem.

Dzięki narzędziu Dell Mobile Connect możesz przesyłać powiadomienia z rozmów telefonicznych, wiadomości SMS, wiadomości bezzwłocznych i innych aplikacji bezpośrednio do notebooka. Skup się na jednym ekranie i odpowiadaj w dogodnym momencie.

Aplikacja Dell Mobile Connect pozwala bezpiecznie podłączyć telefon do komputera, dzięki czemu dane nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem. Projekt inspirowany Tobą Każdy laptop Inspiron został wytworzony z myślą o zapewnieniu bezawaryjnej wydajności przez niemało lat normalnego używania.

marka Dell przeprowadziła rygorystyczne testy systemów w celu osiągnięcia najlepszej realnej sprawności. Laptop Inspiron nie boi się nawet takich skrajnych temperatur jak -40°C czy +65°C — nie wpływają one na jego sprawność.

Przyciski zasilania bez zarzutu sprostały 40 000 naciśnięciom, a klawisze klawiatury — 5 milionom kliknięć. Otwierana, zamykana lub obracana — podstawa i pokrywa notebooka przeszły dziesiątki tysięcy testów.

firma Dell sporo razy przetestowała wewnętrzne złącza komponentów, od portów USB po gniazda zasilania, z myślą o długookresowej produktywności i łatwej podmianie....

Podobne produkty w kategorii Laptopy