Dell Latitude 7390 N026L739013EMEA

chwilowy brak towaru

  • Producent: Dell
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: N026L739013EMEA

Intel – największy na świecie marka układów scalonych i twórca mikroprocesorów z rodziny x86, które znajdują się w większości komputerów osobistych.
Procesory Intel Core i7 Najnowsze procesory Intel Core znamionują się zwiększoną produktywnością, mniejszym zużyciem energii zwłaszcza na zasilaniu bateryjnym, a także pokaźnie większe bezpieczeństwo przetwarzanych danych. Dzięki czemu notebooki zbudowane na bazie rodziny procesorów z kolekcji U cechują się pokaźniejszą mobilność oraz dłuższą żywotnością baterii we wszystkich standardowych zastosowaniach. Ciesz się bardziej skutecznymi możliwościami wykorzystania swego komputera w codziennej pracy i rozrywce.

HDMI HDMI pozwala integrować ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/wideo takie jak odtwarzacze DVD, Blu-ray, konsole gier, komputery, monitory i telewizory cyfrowe. Informacje video przesyłane są z użyciem technice TMDS.
Karta Graficzna Intel Zainstalowana Karta graficzna firmy Intel
.
System Windows 10 łączy w sobie te systemy Windows, które już znasz, dodając perfekcyjne ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 pozwalają błyskawicznie uruchamiać system i przywracać go. System Windows 10 ma także więcej niż kiedykolwiek wbudowanych funkcji zabezpieczeń, które pomagają bronić przed złośliwym oprogramowaniem.
Wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD (1920x1080) większa ilość pikseli zezwala na "zmieszczenie" na ekranie większej ilości danych, a co z tego wynika zwiększenie przestrzeni roboczej, rozmieszczenie obok siebie w sposób czytelny pokaźniejszej ilości okienek, na przykład edytora tekstu, i tak dalej. Wyższa rozdzielczość to także pokaźniejsza ilość szczegółów wyświetlanych na ekranie, na przykład ostrzejsze czcionki, które znacząco udoskonalają komfort czytania i ograniczają uczucie zmęczenia aparatu wzrokowego.
Pamięć Współdzielona Karta graficzna korzysta z pamięci ram zainstalowanej w komputerze. Rozwiązanie istotnie zmniejsza koszt urządzenia.
Matryca Matowa Matryca Matowa w mniejszym stopniu odbija otoczenie co udoskonala jakość wyświetlanego obrazu. Zmniejsza stopień zmęczenia oczu.
Urządzenie nie ma ekranu dotykowego.
. USB Type-C: nieduży, ultraszybki i wyjątkowo wygodny interfejs Nowy tryb transmisji SuperSpeed+, obsługuje przesyłanie informacji z szybkością do 10 Gb/s, czyli około 20x szybciej aniżeli w poprzednim standardzie USB 2.0. Port USB Type-C jest mniejszy aniżeli stare złącze USB Type-A, a jego odwracalna konstrukcja sprawia, iż jest pokaźnie bardziej wygodne w użyciu aniżeli kiedykolwiek wcześniej. USB 3.1 jest wstecznie kompatybilny z USB 3.0 i USB 2.0.
seria:Latitude 7390 Imponująca produktywność w znakomitym opakowaniu 13-calowy notebook klasy biznesowej dla profesjonalistów, którzy potrzebują mobilności. Teraz dostępny w stylowej obudowie z obrabianego aluminium, włókna węglowego albo stopu magnezu. Notebooki i urządzenia „2 w 1 z serii Latitude zezwalają na pracę przez cały dzień i oferują najbezpieczniejsze, najłatwiejsze w zarządzaniu funkcje we genialnie wykonanej konstrukcji. Niezależnie od tego, gdzie pracujesz — w podróży, przy biurku albo w kawiarni — mamy dla Ciebie rozwiązania, które pasują do dowolnej sytuacji.
styl i solidność modelu Latitude 7390 to już standard. Teraz dostępny w wytwornym aluminiowym wykończeniu, które zrobi wrażenie w każdym miejscu. Nowa obudowa z pojedynczego bloku aluminium jest stylowa i wytrzymała. Pracuj bez obaw w dowolnym miejscu. Wybierz obudowę wyprodukowaną ze stopu magnezu albo włókna węglowego, która świetnie wygląda i jest bardzo wytrzymała.
znakomity obraz: przepiękny, 13-calowy ekran Full HD ma wąską ramkę i powłokę przeciwodblaskową, a dzięki inteligentnej konstrukcji mieści się w 12-calowej obudowie, co zagwarantuje ergonomiczność i wyjątkowy obraz.
Dopracowana budowa: laptop Latitude 7390 jest wytwarzany z wysokiej jakości materiałów, takich jak stopy magnezu. Łączy perfekcyjne wzornictwo z najkorzystniejszą w swej klasie wytrzymałością. Porty i gniazda 1. Gniazdo audio rodzaju combo | 2. Micro SIM | 3. Micro SD | 4. USB 3.1 pierwszej generacji | 5. RJ45 | 6. Gniazdo blokady Noble | 7. Zasilanie prądem zmiennym ǀ 8. Port USB rodzaju C | 9. HDMI | 10. USB 3.1 pierwszej generacji z funkcją PowerShare | 11. Czytnik kart Smart Card rozmiary i masa 1. Wysokość: 16,33 mm (0,64") / 16,53 mm (0,66") (przód/tył, w wersji bez ekranu dotykowego) | 2. Szerokość: 304,8 mm (12,0) | 3. Głębokość: 207,9 mm (8,19) | znikoma masa: 1,19 kg
rodzaj:laptop
Procesor(Rdzenie/Wątki):4/8 Wątek jest to rdzeń logiczny. A wątek rdzeń jest fizyczny. Im ich więcej tym więcej procesów ( programów ) procesor potrafi "na raz" obsłużyć. Uproszczając im więcej rdzeni tym szybszy procesor tym lepiej wykorzystuje swoje taktowanie. Przykładowo procesor z 1 rdzeniem i taktowaniem 1 GHz będzie 4 razy wolniejszy od procesora z 4 rdzeniami o tym samym taktowaniu.
Pamięć DDR4 Pamięć DDR4 zezwala na użycie napięcia 1,2 V[1] w porównaniu z 1,5 V dla DDR3, 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR. Dzięki czemu pamięć DDR4 cechuje się zmniejszonym poborem mocy o około 20% w stosunku do pamięci DDR3, a także większą przepustowością w porównaniu do DDR3, DDR2 i DDR. Pamięci DDR4 nie są kompatybilne wstecz, tzn. Nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR, DDR2 i DDR3.
Pamięć Zainstalowana:8GB Pamięć jest stosowana przez wszystkie urządzenia zainstalowane w komputerze. Jeżeli komputer potrzebuje więcej pamięci niżeli ma zainstalowane wtedy część informacji zapisuje na dużo wolniejszym dysku, co sprawia jego wolniejszą pracę.
.
Dysk Twardy pojemność:256GB SSD Dysk Twardy to pamięć masowa wykorzystująca nośnik magnetyczny do przechowywania informacji. Dyski SSD są wyraźnie szybsze od zwykłych dysków SATA czy ATA
Intel HD Graphics 620 Jedna z najpopularniejszych kart graficznych Intela proponująca prawidłową skuteczność za niewielką cenę. Z powodzeniem nadaje sie do codziennego używania takiego jak filmy w wysokich rozdzielczościach czy choćby gry komputerowe.
HD Graphics 620 to układ grafiki z procesorów Kaby Lake-U, Architektura Kaby Lake, Magistrala 64/128 bit, technologia 14 nm, Częstotliwość rdzenia 300 – 1050 MHz, Obsługiwana pamięć DDR3 / DDR4, DirectX 12, Obsługiwane technologie QuickSync
Napęd Optyczny:Brak Urządzenie nie ma napędu optycznego. Nie obsługuje płyt DVD ani CD.
Możliwość rozbudowy pamięci do 16GB
Stan:recertyfikowany
Intel – największy na świecie marka układów scalonych oraz twórca mikroprocesorów z rodziny x86, które znajdują się w większości komputerów osobistych.
Procesory Intel Core i7 Najnowsze procesory Intel Core cechują się zwiększoną sprawnością, mniejszym zużyciem energii zwłaszcza na zasilaniu bateryjnym i istotnie większe bezpieczeństwo przetwarzanych danych. Dzięki temu notebooki zbudowane na bazie rodziny procesorów z linii U znamionują się większą mobilność i dłuższą żywotnością baterii we wszelkich typowych wykorzystaniach. Ciesz się bardziej produktywnymi możliwościami użycia swego komputera w codziennej pracy i rozrywce.

HDMI HDMI pozwala zespalać ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/wideo takie jak odtwarzacze DVD, Blu-ray, konsole gier, komputery, monitory i telewizory cyfrowe. Dane video przesyłane są z użyciem technice TMDS.
Karta Graficzna Intel Zainstalowana Karta graficzna marki Intel
.
System Windows 10 łączy w sobie te systemy Windows, które już znasz, dodając wyśmienite ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 pozwalają błyskawicznie uruchamiać system i przywracać go. System Windows 10 ma także więcej niż kiedykolwiek zastosowanych funkcji zabezpieczeń, które pomagają chronić przed złośliwym oprogramowaniem.
Wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD (1920x1080) większa ilość pikseli zezwala na "zmieszczenie" na ekranie większej ilości informacji, a co za tym idzie zwiększenie przestrzeni roboczej, rozmieszczenie obok siebie w sposób czytelny pokaźniejszej ilości okienek, na przykład edytora tekstu, i tak dalej. Wyższa rozdzielczość to także większa ilość szczegółów wyświetlanych na ekranie, na przykład ostrzejsze czcionki, które znacząco poprawiają komfort czytania i zmniejszają uczucie zmęczenia aparatu wzrokowego.
Pamięć Współdzielona Karta graficzna korzysta z pamięci ram zainstalowanej w komputerze. Rozwiązanie istotnie zmniejsza koszt urządzenia.
Matryca Matowa Matryca Matowa w mniejszym stopniu odbija otoczenie co udoskonala jakość wyświetlanego obrazu. Obniża stopień zmęczenia oczu.
Urządzenie nie ma ekranu dotykowego.
. USB Type-C: nieduży, ultraszybki i wyjątkowo wygodny interfejs Nowy tryb transmisji SuperSpeed+, obsługuje przesyłanie informacji z szybkością do 10 Gb/s, czyli około 20x szybciej niżeli w poprzednim standardzie USB 2.0. Port USB Type-C jest mniejszy aniżeli stare złącze USB Type-A, a jego odwracalna budowa powoduje, że jest istotnie bardziej komfortowe w użyciu niż kiedykolwiek wcześniej. USB 3.1 jest wstecznie kompatybilny z USB 3.0 i USB 2.0.
kolekcja:Latitude 7390 Imponująca sprawność w świetnym opakowaniu 13-calowy laptop klasy biznesowej dla profesjonalistów, którzy potrzebują mobilności. Dzisiaj przystępny w stylowej obudowie z obrabianego aluminium, włókna węglowego albo stopu magnezu. Notebooki i urządzenia „2 w 1 z serii Latitude pozwalają na pracę poprzez cały dzień i proponują najbezpieczniejsze, najłatwiejsze w zarządzaniu funkcje we wyśmienicie wykonanej konstrukcji. Niezależnie od tego, gdzie pracujesz — w podróży, przy biurku lub w kawiarni — mamy dla Ciebie rozwiązania, które pasują do dowolnej sytuacji.
fason i solidność modelu Latitude 7390 to już kanon. Dzisiaj dostępny w gustownym aluminiowym wykończeniu, które zrobi wrażenie w każdym miejscu. Nowa obudowa z pojedynczego bloku aluminium jest stylowa i wytrzymała. Pracuj bez obaw w dowolnym miejscu. Wybierz obudowę wytworzoną ze stopu magnezu albo włókna węglowego, która nadzwyczajnie wygląda i jest nad wyraz wytrzymała.
doskonały obraz: ładny, 13-calowy ekran Full HD ma wąską ramkę i powłokę przeciwodblaskową, a dzięki inteligentnej konstrukcji gromadzi się w 12-calowej obudowie, co zagwarantuje poręczność i unikatowy obraz.
Dopracowana kompozycja: notebook Latitude 7390 jest wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, takich jak stopy magnezu. Łączy wyśmienite wzornictwo z najlepszą w swej klasie wytrzymałością. Porty i gniazda 1. Gniazdo audio rodzaju combo | 2. Micro SIM | 3. Micro SD | 4. USB 3.1 pierwszej generacji | 5. RJ45 | 6. Gniazdo blokady Noble | 7. Zasilanie prądem zmiennym ǀ 8. Port USB typu C | 9. HDMI | 10. USB 3.1 pierwszej generacji z funkcją PowerShare | 11. Czytnik kart Smart Card wymiary i masa 1. Wysokość: 16,33 mm (0,64") / 16,53 mm (0,66") (przód/tył, w wersji bez ekranu dotykowego) | 2. Szerokość: 304,8 mm (12,0) | 3. Głębokość: 207,9 mm (8,19) | nieznaczna masa: 1,19 kg
typ:laptop
Procesor(Rdzenie/Wątki):4/8 Wątek jest to rdzeń logiczny. A wątek rdzeń jest fizyczny. Im ich więcej tym więcej procesów ( programów ) procesor potrafi "na raz" obsłużyć. Uproszczając im więcej rdzeni tym szybszy procesor tym lepiej wykorzystuje swoje taktowanie. Przykładowo procesor z 1 rdzeniem i taktowaniem 1 GHz będzie 4 razy wolniejszy od procesora z 4 rdzeniami o tym samym taktowaniu.
Pamięć DDR4 Pamięć DDR4 zezwala na zastosowanie napięcia 1,2 V[1] w porównaniu z 1,5 V dla DDR3, 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR. Dzięki temu pamięć DDR4 znamionuje się zmniejszonym poborem mocy o około 20% w stosunku do pamięci DDR3, a także większą przepustowością w porównaniu do DDR3, DDR2 i DDR. Pamięci DDR4 nie są kompatybilne wstecz, tzn. Nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR, DDR2 i DDR3.
Pamięć Zainstalowana:8GB Pamięć jest stosowana poprzez wszystkie urządzenia zainstalowane w komputerze. Jeżeli komputer potrzebuje więcej pamięci aniżeli ma zainstalowane wtedy część informacji zapisuje na dużo wolniejszym dysku, co sprawia jego wolniejszą pracę.
.
Dysk Twardy pojemność:256GB SSD Dysk Twardy to pamięć masowa wykorzystująca nośnik magnetyczny do przechowywania danych. Dyski SSD są wyraźnie szybsze od zwykłych dysków SATA czy ATA
Intel HD Graphics 620 Jedna z najpopularniejszych kart graficznych Intela oferująca korzystną sprawność za niewielką cenę. Z powodzeniem nadaje sie do codziennego używania takiego jak filmy w wysokich rozdzielczościach czy choćby gry komputerowe.
HD Graphics 620 to układ grafiki z procesorów Kaby Lake-U, Architektura Kaby Lake, Magistrala 64/128 bit, technologia 14 nm, Częstotliwość rdzenia 300 – 1050 MHz, Obsługiwana pamięć DDR3 / DDR4, DirectX 12, Obsługiwane technologie QuickSync
Napęd Optyczny:Brak Urządzenie nie posiada napędu optycznego. Nie obsługuje płyt DVD ani CD.
Możliwość rozbudowy pamięci do 16GB
Stan:recertyfikowany

Podobne produkty w kategorii Laptopy