Toshiba PS579E05801YPLw

chwilowy brak towaru

  • Producent: Toshiba
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: PS579E05801YPLw

Intel – największy na świecie firma układów scalonych oraz twórca mikroprocesorów z rodziny x86, które znajdują się w większości komputerów osobistych.
Procesory Intel Core i7 Najnowsze procesory Intel Core cechują się zwiększoną skutecznością, mniejszym zużyciem energii zwłaszcza na zasilaniu bateryjnym oraz widocznie pokaźniejsze bezpieczeństwo przetwarzanych informacji. Dzięki temu notebooki zbudowane na bazie rodziny procesorów z linii U charakteryzują się większą mobilność i dłuższą żywotnością baterii we wszystkich charakterystycznych wykorzystaniach. Ciesz się bardziej sprawnymi możliwościami zastosowania swojego komputera w codziennej pracy i rozrywce.
HDMI HDMI pozwala integrować ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/video takie jak odtwarzacze DVD, Blu-ray, konsole gier, komputery, monitory i telewizory cyfrowe. Dane wideo przesyłane są z użyciem technologii TMDS.
Karta Graficzna Intel Zainstalowana Karta graficzna producenta Intel
Matryca (przekątna): 15,6 Matryca o przekątnej 39,624 cm najpopularniejsza na rynku, idealna do oglądania filmów.
System Windows 10 łączy w sobie te systemy Windows, które już znasz, dodając doskonałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 pozwalają szybko uruchamiać system i przywracać go. System Windows 10 ma także więcej niżeli kiedykolwiek zastosowanych funkcji zabezpieczeń, które pomagają chronić przed złośliwym oprogramowaniem.
.
Pamięć Współdzielona Karta graficzna korzysta z pamięci ram zainstalowanej w komputerze. Rozwiązanie pokaźnie zmniejsza koszt urządzenia.
Matryca Matowa Matryca Matowa w mniejszym stopniu odbija otoczenie co ulepsza jakość wyświetlanego obrazu. Zmniejsza stopień zmęczenia oczu.
Urządzenie nie posiada ekranu dotykowego.
.
wariant:laptop
Procesor(Rdzenie/Wątki):4/8 Wątek jest to rdzeń logiczny. A wątek rdzeń jest fizyczny. Im ich więcej tym więcej procesów ( programów ) procesor potrafi "na raz" obsłużyć. Uproszczając im więcej rdzeni tym szybszy procesor tym lepiej wykorzystuje swoje taktowanie. Przykładowo procesor z 1 rdzeniem i taktowaniem 1 GHz będzie 4 razy wolniejszy od procesora z 4 rdzeniami o tym samym taktowaniu.
Pamięć DDR4 Pamięć DDR4 umożliwia użycie napięcia 1,2 V[1] w porównaniu z 1,5 V dla DDR3, 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR. Dzięki temu pamięć DDR4 znamionuje się zmniejszonym poborem mocy o około 20% w stosunku do pamięci DDR3 oraz większą przepustowością w kontraście do DDR3, DDR2 i DDR. Pamięci DDR4 nie są kompatybilne wstecz, tzn. Nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR, DDR2 i DDR3.
Pamięć Zainstalowana:8GB Pamięć jest stosowana poprzez wszystkie urządzenia zainstalowane w komputerze. Jeżeli komputer potrzebuje więcej pamięci aniżeli ma zainstalowane wtedy część informacji zapisuje na dużo wolniejszym dysku, co sprawia jego wolniejszą pracę.
.
Dysk Twardy pojemność:256GB SSD Dysk Twardy to pamięć masowa wykorzystująca nośnik magnetyczny do przechowywania danych. Dyski SSD są pokaźnie szybsze od zwykłych dysków SATA czy ATA
.
Napęd Optyczny:Brak Urządzenie nie posiada napędu optycznego. Nie obsługuje płyt DVD ani CD.
Możliwość rozbudowy pamięci do 16GB
Intel – największy na świecie marka układów scalonych, a także twórca mikroprocesorów z rodziny x86, które znajdują się w większości komputerów osobistych.
Procesory Intel Core i7 Najnowsze procesory Intel Core charakteryzują się rozszerzoną wydajnością, mniejszym zużyciem energii zwłaszcza na zasilaniu bateryjnym i wyraźnie pokaźniejsze bezpieczeństwo przetwarzanych informacji. Dzięki czemu notebooki zbudowane na bazie rodziny procesorów z linii U charakteryzują się obszerniejszą mobilność i dłuższą żywotnością baterii we wszelkich charakterystycznych użyciach. Ciesz się bardziej sprawnymi możliwościami użycia swego komputera w codziennej pracy i rozrywce.
HDMI HDMI pozwala integrować ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/wideo takie jak odtwarzacze DVD, Blu-ray, konsole gier, komputery, monitory i telewizory cyfrowe. Dane wideo przesyłane są z użyciem technice TMDS.
Karta Graficzna Intel Zainstalowana Karta graficzna firmy Intel
Matryca (przekątna): 15,6 Matryca o przekątnej 39,624 cm najpopularniejsza na rynku, świetna do oglądania filmów.
System Windows 10 łączy w sobie te systemy Windows, które już znasz, dodając rewelacyjne ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 pozwalają szybko uruchamiać system i przywracać go. System Windows 10 ma także więcej niż kiedykolwiek zaimplementowanych funkcji zabezpieczeń, które pomagają chronić przed złośliwym oprogramowaniem.
.
Pamięć Współdzielona Karta graficzna korzysta z pamięci ram zainstalowanej w komputerze. Rozwiązanie pokaźnie zniża koszt urządzenia.
Matryca Matowa Matryca Matowa w mniejszym stopniu odbija otoczenie co poprawia jakość wyświetlanego obrazu. Obniża stopień zmęczenia oczu.
Urządzenie nie ma ekranu dotykowego.
.
wariant:notebook
Procesor(Rdzenie/Wątki):4/8 Wątek jest to rdzeń logiczny. A wątek rdzeń jest fizyczny. Im ich więcej tym więcej procesów ( programów ) procesor potrafi "na raz" obsłużyć. Uproszczając im więcej rdzeni tym szybszy procesor tym lepiej wykorzystuje swoje taktowanie. Przykładowo procesor z 1 rdzeniem i taktowaniem 1 GHz będzie 4 razy wolniejszy od procesora z 4 rdzeniami o tym samym taktowaniu.
Pamięć DDR4 Pamięć DDR4 umożliwia wykorzystanie napięcia 1,2 V[1] w porównaniu z 1,5 V dla DDR3, 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR. Dzięki czemu pamięć DDR4 znamionuje się zmniejszonym poborem mocy o około 20% w stosunku do pamięci DDR3 i pokaźniejszą przepustowością w kontraście do DDR3, DDR2 i DDR. Pamięci DDR4 nie są kompatybilne wstecz, tzn. Nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR, DDR2 i DDR3.
Pamięć Zainstalowana:8GB Pamięć jest użytkowana przez wszystkie urządzenia zainstalowane w komputerze. Jeżeli komputer potrzebuje więcej pamięci niż ma zainstalowane wtedy część informacji zapisuje na dużo wolniejszym dysku, co powoduje jego wolniejszą pracę.
.
Dysk Twardy pojemność:256GB SSD Dysk Twardy to pamięć masowa wykorzystująca nośnik magnetyczny do przechowywania danych. Dyski SSD są wyraźnie szybsze od zwykłych dysków SATA czy ATA
.
Napęd Optyczny:Brak Urządzenie nie posiada napędu optycznego. Nie obsługuje płyt DVD ani CD.
Możliwość rozbudowy pamięci do 16GB

Podobne produkty w kategorii Laptopy