Canon EOS 800D Ocena produktu:

od 2789,00 PLN

oszczędzasz do 38%

 • Producent: Canon
 • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
 • Rozdzielczość: 25.8 Mpx
 • Rodzaj zasilania: AA
 • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG
 • Przekątna ekranu: 3 "
 • Wizjer: tak
 • Maksymalna rozdzielczość zdjęć: 6000 x 4000 px
 • Zdjęcia seryjne: 6 kl/s
 • Nośnik danych: karta SD
 • Nagrywanie filmów: 1920 x 1080 (Full HD)
Oferty (14)
Opis produktu
CANON 800D Łatwiejsza obsługa technologii DSLR nowej generacji
Aparat EOS 800D powoduje, że fotografowanie w wysokiej jakości jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek: na nieszablonowych zdjęciach i filmach uwiecznisz najważniejsze momenty swego życia. Ogromną zaletą tej lustrzanki cyfrowej jest wyraźny wizjer optyczny, który prezentuje rzeczywisty obraz.
Jakość, na którą zasługują Twoje zdjęcia
Matryca nowej generacji o rozmiarze APS-C i rozdzielczości 24,2 megapiksela zezwala na rejestrowanie wielu niewielkich szczegółów choćby w nieprzystępnych warunkach.
Bądź spontaniczny. Puść wodze wyobraźni
Aparat EOS 800D pracuje optymalnie ekspresowo – rejestrując 6 klatek na sekundę przy realizowaniu linii zdjęć –, a także ma wizjer optyczny przedstawiający obraz w czasie rzeczywistym. Podczas komponowania fotografie na odchylanym ekranie aparatu najszybszy na świecie system AF Live View* potrzebuje zaledwie 0,03 sekundy, aby wykonać fotografie o znakomitej ostrości.
Zadowalająca szybkość pracy
Szybka reakcja na polecenia i serie zdjęć z prędkością 6 kl./s pozwalają uchwycić najszczególniej ulotne chwile.
Szersza perspektywa​
Korzystając z odchylanego ekranu dotykowego aparatu EOS 800D, można robić zdjęcia i nagrywać filmy z dołu lub z góry,adekwatnie skomponować ujęcie. Regulacja ostrości i realizowanie fotografii po jednym dotknięciu.
Łatwe nagrywanie filmów
Filmy Full HD ze zrównoważonym obrazem wspaniale prezentują się w Internecie oraz na ekranach domowych maszyn, a poruszające się obiekty są szczególnie znaczne.
Proste, bezprzewodowe udostępnianie i sterowanie
Możliwość bezzwłocznego łączenia ze zgodnym smartfonem lub tabletem w celu udostępniania obrazów i zdalnego sterowania aparatem.
Testowanie kreatywności​
Interfejs użytkownika z funkcją podpowiedzi nauczy Cię, jak funkcjonują ustawienia aparatu, zezwalając w tym samym czasie robić nieprzeciętne fotografie.
Witamy w systemie EOS
Aparat fotograficzny EOS 800D jest jednym z komponentów całego systemu aparatów, obiektywów i akcesoriów, który raduje się zaufaniem fotografów na całym świecie. ​CANON EF-S 18-55 F/3.5-5.6 DC III Niedrogi obiektyw zmiennoogniskowy wysokiej jakoœci
Model EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 III to uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy o wysokiej jakośœci, który przypadnie do gustu fotografom ceniącym podróżować z niewielkim bagażem. Dzięki odpowiednikowi ogniskowej 29–88 mm dla formatu 35 mm obszerny zakres zwiększeń obiektywu jest odpowiedni dla większoœści zastosowań ogólnych. Możliwośœć wykonywania fotografii zbliżeniowych.

okrągła przysłona - przy szerokim otwarciu przesłony jej kolisty otwór pozwala uzyskać gładkie, równomierne rozmycie tła, uwypuklić obiekty znajdujące się na pierwszym planie i odciągnąć uwagę od nieistotnych elementów.

- Lekka budowa o niewielkich wymiarach
- Zakres ogniskowych od szerokiego kąta do niedługiego tele
- krągła przysłona
- prędki system AF CANON EF-S 55-250mm F/4-5.6 IS STM Kompaktowy teleobiektyw, który pozwala być bliżej wydarzeń. Stabilizator obrazu zapobiega rozmyciu spowodowanemu przypadkowym poruszeniem aparatu. Technologia STM zapewnia płynną i cichą regulację ostrości podczas nagrywania filmów.
Korzyści

 • Przybliżanie odległych obiektów przydatne do fotografowania przyrody i sportu
 • Płynna i cicha regulacja STM w trakcie nagrywania filmów
 • Stabilizator obrazu redukuje rozmycie wynikające z drgań aparatu
 • Lekka, kompaktowa, niezwykle użyteczna kompozycja
 • Łatwa w użyciu kompozycja gwarantuje najwyższą jakość obrazu
 • atrybuty szczegółowe
 • rewelacyjny kompaktowy teleobiektyw zmiennoogniskowy
 • Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM, który pozwala być bliżej wydarzeń, to doskonałe uzupełnienie typowego obiektywu zmiennoogniskowego 18-55 mm aparatu EOS. Pasuje nieprzeciętnie do fotografowania wydarzeń sportowych, przyrody i przebiegu podróży. Łączy w sobie znaczne możliwości z wysoką jakością obrazu i instynktowną obsługą.
 • Optyczny stabilizator obrazu

by pomóc w uzyskaniu ostrości, obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM pozostał zaopatrzony w technologię stabilizacji obrazu producenta Canon. Pozwala to wydłużyć normalny czas naświetlania o 3,5 stopnia, a jednocześnie broni przed drganiami aparatu — jest to rewelacyjne rozwiązanie do wykonywania fotografii przy słabym oświetleniu albo fotografowania przy długiej ogniskowej. Funkcja wykrywania panoramowania automatycznie wyłącza stabilizację w kierunku poziomym lub pionowym, pozwalając uchwycić wrażenie szybkości podczas fotografowania ruchomych obiektów.
technologia STM
W obiektywie EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM wykorzystano technologię silniczka krokowego (STM), która zagwarantuje płynną i cichą ciągłą regulację ostrości podczas nagrywania filmów aparatem EOS, a także prędki i precyzyjny AF w czasie fotografowania. Regulacja STM odbywa się tak cicho, że jej odgłosy nie są wychwytywane przez mikrofon aparatu. Dzięki czemu podkład dźwiękowy filmu jest wolny od niepożądanych zakłóceń.
rewelacyjna jakość obrazu
Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM wykorzystuje szklaną soczewkę UD (o wyjątkowo niskiej dyspersji) i powłoki Super Spectra w celu zapewnienia znacznych i ostrych obrazów o wysokim kontraście w całym zakresie ogniskowych. 7-listkowa przysłona podciąga jakość nieostrych obszarów, przez co główny fotografie akcentuje się na miękkim, rozmytym tle.
Z myślą o doskonałych fotografiach
Pierścień ręcznej regulacji ostrości pozwala prędko idopasować ostrość w dowolnym momencie. Z kolei najkrótsza odległość ogniskowania wynosząca zaledwie 0,85 m zezwala na fotografowanie niepokaźnych obiektów. Nieobrotowy przedni upraszcza korzystanie z filtrów. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM albo FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
nawet DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania informacji dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl

Podobne produkty w kategorii Lustrzanki cyfrowe