Nikon D7500 Ocena produktu:

od 4999,00 PLN

oszczędzasz do 60%

  • Producent: Nikon
  • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
  • Rozdzielczość: 20.9 Mpx
  • Rodzaj zasilania: akumulator
  • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG
  • Przekątna ekranu: 3 "
  • Wizjer: tak
  • Nagrywanie filmów: 4096 x 2160 (4K)
Oferty (21)
Opis produktu

Nikon D7500 - mistrzowskie rozwiązania w kompaktowej obudowie Aparat fabrycznie nowy, posiadający zastępcze opakowanie. Obowiązuje na niego pełna gwarancja producenta. Nikon D7500 to aparat w którym zastosowano większość rozwiązań z wyższej półki zamknięty w mniejszej, bardziej kompaktowej obudowie.

podkreśla się nieprzeciętną szybkostrzelnością 8kl/s, ogromnym zakresem czułości ISO oraz filmowaniem w jakości 4K. Całość dopełnia 51 polowy AF, a także uszczelniana pokrywa. Idealnie spełni oczekiwania zarówno w fotografii reporterskiej jak i podróżniczej.

Co wyróżnia aparat Nikon D7500? Rozwiązania z flagowego modelu D500. W aparacie Nikon D7500 zastosowano większość rozwiązań z modelu D500, w tym ponadto tą samą matrycę o rozdzielczości 20.9 mln pikseli.

dzięki temu aparat ten umożliwia tworzenie obrazów o płynnych przejściach tonalnych i stanowczo niskim poziomie szumu, choćby przy bardzo wysokich czułościach. Wyśmienicie sprawdza się równocześnie przy zdjęciach jak i filmie.

Przykładowe zdjęcia zrobione aparatem Nikon D7500 fotografie w każdych warunkach oświetleniowych Ogromny zakres czułości ISO 100-51200 z możliwością rozszerzenia do ISO 1.640.000 sprawia,bezproblemowo możesz robić zdjęcia niemal w całkowitej ciemności.

Bez konieczności używania statywu z powodzeniem wykonasz fotografie w mroku. Wykorzystanie procesora EXPEED 5 zapewnia wyjątko niski poziom szumu, choćby przy najwyższych dostępnych czułościach. Uchwyć każdy szczegół.

znakomite rozpoznawanie obiektów. Skrupulatne ustalanie ekspozycji choćby przy aktywnych ujęciach. Współdziałanie czujnika pomiaru ekspozycji RGB o 180 tys. Pikseli z zaawansowanym systemem rozpoznawania scenerii zagwarantuje realizowanie udanych fotografii w każdej sytuacji - nawet jeśli kadr obejmuje nieduże albo szybko poruszające się obiekty.

w przypadku scenerii o wysokim kontraście nowa metoda pomiaru broniąca jasne obszary przed prześwietleniem będzie nadawać priorytet najjaśniejszym obiektom występującym w kadrze,zapobiegać ich prześwietleniu.

zawsze ostro. Szczególnie skrupulatny AF. Niezależnie od tego, co fotografujesz, 51-polowy AF momentalnie ustawi ostrość na wskazanym obiekcie i już jej nie straci. Choćby gdy jedynym źródłem światła jest Księżyc.

System AF mieści 15 środkowych czujników krzyżowych i zachowuje precyzję działania aż do imponującego poziomu -3 EV. Dzięki temu można wykonywać fotografie nocne o wspaniałej ostrości bez dodatkowego źródła światła.

Tryb wyboru pola AF z grupy usprawnia wykrywanie i śledzenie stosunkowo niewielkich obiektów znajdujących się blisko kontrastowego lub rozpraszającego tła. Czas na film. Rejestrowanie materiałów video w rozdzielczości 4K/UHD.

Możliwość rejestrowania materiałów w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p albo w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną prędkością 50p/60p. Aparat dostarcza czysty sygnał wyjściowy HDMI: może choćby przekazywać nieskompresowany sygnał HDMI równocześnie do zewnętrznego urządzenia i do włożonej do aparatu karty pamięci SD.

Filmy można optymalizować pod kątem maszyn inteligentnych, nagrywając je w formatach MP4 i AAC. A opracowany poprzez firmę Nikon mechanizm elektronicznej redukcji drgań znacząco ogranicza wpływ drgania aparatu na filmy nagrywane z ręki w jakości Full HD.

Uwiecznij zmiany. Film poklatkowy. Przekształć miejskie scenerie i wschody słońca w sekwencje filmowe o wielkiej prędkości odtwarzania za pomocą zastosowanego interwalometru i funkcji nagrywania filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD.

Łatwo stworzysz w aparacie filmy poklatkowe w rozdzielczościach 4K/UHD i Full HD. Funkcja wygładzania ekspozycji ograniczy niechciane efekty migotania obrazu powstające przy korzystaniu z trybu automatyki ekspozycji, np.

z preselekcją przysłony. Uchwycisz każdą chwilę. Tryb fotografii seryjnych z szybkością 8 kl./s. Możliwość uzyskania wyśmienitego ujęcia nawet w sytuacji szybko rozgrywających się wydarzeń. Możliwość rejestrowania do 50 fotografii w formacie NEF (RAW) albo 100 zdjęć JPEG w jednej linii.

Nigdy nie przegapisz najważniejszego momentu danego wydarzenia. Rejestrowanie do 50 fotografii z szybkością około 8 kl./s w skompresowanym, bezstratnym, 14-bitowym formacie RAW. Albo rejestrowanie do 100 wielkich zdjęć JPEG Fine w jednej serii.

Pełne śledzenie AF/AE w trakcie wykonywania zdjęć seryjnych zapewnia,szybkość rejestracji nie jest osiągana kosztem precyzji obrazu. Zmień perspektywę. Odchylany wyświetlacz i dotykowe części sterujące. Nieprzewidziane przygody mogą Cię spotkać wszędzie.

Za jednym dotknięciem wysmakowanego, odchylanego ekranu dotykowego ustawisz ostrość i zrobisz zdjęcie, trzymając aparat wysoko nad głową albo ustawiając go pod niecodziennym kątem. Odchylany wyświetlacz o przekątnej 8 cm (3,2 cala) umożliwia obsługę AF i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych składników sterujących podczas fotografowania w trybie podglądu na żywo.

A wygodnie umieszczone pokrętło sterowania i wybierak wielofunkcyjny ułatwiają zmianę ustawień podczas fotografowania. Wizjer optyczny o wysokiej rozdzielczości idealne zdjęcia wykonywane bez rozpraszania uwagi.

To realne dzięki wizjerowi optycznemu z pryzmatem pentagonalnym, który gwarantuje niemal 100-procentowe pokrycie kadru. Układ optyczny wizjera gwarantuje niewiarygodną wyraźność obrazu oglądanego przez obiektyw.

Światło słoneczne, odblaski i drgania są eliminowane: widzisz starannie to, co zarejestrujesz. A jeśli używasz teleobiektywu, dzięki wizjerowi możesz trzymać aparat w sposób zwiększający stabilność ujęć.

Dziel się emocjami. SnapBridge. Połącz aparat z urządzeniem inteligentnym za pomocą technice SnapBridge. Możesz synchronizować fotografie podczas ich realizowania. Możesz fotografować zdalnie za pomocą urządzenia inteligentnego.

Opracowana poprzez markę Nikon technologia SnapBridge zapewnia stałą łączność aparatu D7500 z urządzeniem inteligentnym za pośrednictwem technice Bluetooth low energy. Aparat może przesyłać realizowane fotografie do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania za każdym razem nowego połączenia.

Filmy można przesyłać ręcznie dzięki obsłudze łączności Wi-Fi przez aparat. Ponadto technologia SnapBridge umożliwia zdalną obsługę aparatu za pomocą urządzenia inteligentnego. Niezwykle wygodna budowa aparatu Dzięki potężnie wyprofilowanemu uchwytowi model D7500 wydaje się być po prostu przedłużeniem ręki.

Jedno naładowanie akumulatora wystarcza na długi czas fotografowania. Potwierdzona testami wytrzymałość migawki aparatu wynosi 150 tys. Cykli. Korpus aparatu jest zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych, co zapobiega uszkodzeniu wewnętrznych układów elektronicznych przez drobiny kurzu lub krople wody.

Opis produktu na polskiej stronie producenta Porównanie lustrzanek APS-C. Nikon D7500, D7200 i D500 - artykuł na Blog.cyfrowe.pl