Blaupunkt FMM501 Ocena produktu:

od 249,00 PLN

  • Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Maszynki do mięsa
Oferty (3)
Opis produktu

Maszynka do mielenia FMM501

Lasagne, spaghetti bolognese, konwencjonalne kotlety mielone czy pulpety w sosie to na pewno nad wyraz smaczne dania. Ich głównym elementyem jest mięso mielone, które najlepiej zmielić bezpośrednio przed przygotowaniem potrawy. Dlatego każdy, kto dba o zdrowie swojej rodziny, chętnie skorzysta z możliwości, jakie daje elektryczna maszynka do mielenia FMM501 marki Blaupunkt.

Jeszcze nie tak dawno, nasze mamy i babcie mieliły mięso, mak i orzechy przy pomocy ręcznej maszynki do mielenia. Wymagało to mnóstwo wysiłku i nierzadko trwało wyjątkowo długo. Maszynka elektryczna to poręczny sprzęt, który wyręczy nas w tej ciężkiej pracy.

Urządzenie do mielenia FMM501 marki Blaupunkt umożliwia zmielenie do 2,2 kg mięsa, owoców, warzyw czy orzechów w ciągu minuty! Działa więc istotnie błyskawicznie i produktywnie, a do tego bardzo precyzyjnie mieli produkty. Mimo tak wysokiej efektywności, urządzenie pracuje stosunkowo cicho głośność nie przekracza 80 dB. Dzięki temu, korzystanie z maszynki nie jest uciążliwe dla kucharza i domowników.

wyjątkowo ważnym parametrem maszynki elektrycznej, na który należy zwrócić uwagę, jest jej moc. W modelu FMM501 może ona dojść aż do 2000 W. Na dodatek, urządzenie może pracować z dwoma prędkościami i jest zaopatrzone w funkcję rewers (tryb wsteczny). Funkcja ta jest wyjątkowo przydatna, gdy produkty zablokują się w komorze mielenia.

pakiet posiada 3 sita z wytrzymałej stali nierdzewnej, o średnicach otworów równych 3, 5 i 7 mm i nożyk, popychacz i nasadkę masarską. Komfortu pracy dopełnia metalowa komora mielenia i tacka podajnika, które są gwarancją długiej i bezawaryjnej pracy urządzenia.

Dzięki trzem przyciskom, które podświetlone są niebieskim światłem LED, obsługa maszynki FMM501 jest prosta i instynktowna.

W ofercie znajdują się wymienne akcesoria do modelu FMM501: nożyk do maszynki do mielenia (ACC029) i pakiet sitek (ACC030).

Jeśli korzystnie do grona osób, które zwracają uwagę na wysoką jakość jedzenia i ergonomiczne wyposażenie swojej kuchni, to maszynka do mielenia FFM501 bez dwóch zdań spełni Wasze wymogi kulinarne.EAN: 5901750503061
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: MASZYNKA DO MIELENIA FMM501
sprawność: 2.2 kg/min
Min. Średnica otworów: 3 mm
Max. Średnica otworów: 7 mm
Moc: 2000 W
Funkcje specjalne: Dwie szybkości mielenia i funkcja rewers 3 sita ze stali nierdzewnej wysokiej twardości (SUS420) o średnicach otworów: 3, 5, 7 mm Metalowa komora mielenia i tacka podajnika Cicha praca do 80 dB Wysokiej jakości materiały bezpieczne dla zdrowia (BPA-free) Przyciski podświetlane niebieskim światłem LED
Podstawa antypoślizgowa: Tak
Akcesoria w komplecie: 3 Sitka Nożyk Popychacz Nasadka masarska
Kolor: biały
rozmiary: 230 x 205 x 130 mm
Waga: 2.2 kg

Podobne produkty w kategorii Maszynki do mięsa