Zelmer 381.7 Ocena produktu:

od 108,00 PLN

oszczędzasz do 27%

  • Producent: Zelmer
  • Kategoria: Miksery
  • Rodzaj: ręczny
  • Ilość prędkości: 5
  • Moc: 400 W
  • Kolor: grafitowy, żółty, biały
Oferty (7)
Opis produktu

potężny i poręczny Ten mikser z pewnością ułatwi Twoją codzienną pracę w kuchni. Może wyręczyć cię w miksowaniu różnorodnych elementów, przygotowywaniu ciast czy kremów. Jego uniwersalny design wkomponuje się w każdą kuchnię.

potężna i trwała pokrywa pozwoli radować się nim przez długie lata. 5 stopnie prędkości ZELMER ZHM0807I to ręczny mikser w kolorze symbio i mocy 400 W, dzięki czemu może pracować długo i skutecznie na najwyższych obrotach.

Użytkownik ma do wyboru 5 prędkości pracy miksera, regulowane stopniowo, a także funkcję turbo dla bardziej niepodatnych produktów. W prędki i przystępny sposób zintegrujesz wszystkie konieczne składniki. Antypoślizgowa rączka ZELMER ZHM0807I posiada rączkę, która pozostała pokryta specjalnym przeciwpoślizgowym materiałem zabezpieczającym przed wyślizgnięciem się miksera z ręki.

Mikser wyekwipowany jest w trzepaki ze stali rdzoodpornej, mieszadła, tarczę przecierającą i w 0,5-litrowy kubek miksujący do koktajli czy ciasta naleśnikowego. Przycisk zwalniający końcówki pozwoli w przystępny sposób wymienić końcówki.

Może pracować stojaku Ten mikser dostosowany jest ponadto do pracy na odpowiednim stojaku. Wówczas ZELMER ZHM0807I pracuje w sposób wahadłowy. Może pracować także z nasadką miksująca i z kubkiem miksującym....

Podobne produkty w kategorii Miksery