Blaupunkt MS50 Ocena produktu:

od 598,00 PLN

  • Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Mini i mikro wieże
Oferty (3)
Opis produktu

Mikrowieża z Bluetooth i odtwarzaczem CD/USB - MS50BT

Miłośnicy prawidłowych brzmień bez wątpienia docenią nową mikrowieżę MS50BT firmy Blaupunkt, która rewelacyjnie wkomponuje się w aranżację każdego, nawet niepokaźnego mieszkania. Nie dość, iż zajmuje mało miejsca, to w zintegrowanej, kompaktowej obudowie łączy odtwarzacz płyt CD, wzmacniacz i radio. Cóż więcej potrzeba,radować się ulubioną muzyką!

Mikrowieżę MS50BT docenić należy w głównej mierze za bogactwo funkcji, wysoką jakość wykonania i instynktowną obsługę. Dzięki pilotowi zdalnego sterowania jest to naprawdę dziecinnie łatwe.

Model MS50BT wyekwipowany został w napęd do odtwarzania płyt CD, CD-R i CD-RW. Co więcej, oprócz klasycznego formatu audio, odtwarzacz czyta ponadto pliki MP3 zapisane na płytach pojedynczego albo wielokrotnego zapisu. Wbudowany moduł Bluetooth zezwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z maszyn przenośnych, takich jak smartfony, tablety czy notebooky, wyekwipowanych w ten sam moduł. Do dyspozycji użytkownika jest również radio FM z cyfrową syntezą częstotliwości PLL i pamięcią 40 ulubionych stacji.

Z przodu mikrowieży usytuowano port USB, do którego osiągalne jest podłączenie pendrive albo dysku mobilnego, na których nagrane zostały pliki muzyczne w formacie MP3. Urządzenie obsługuje nośniki o maksymalnej pojemności do 32 GB. Złącze USB może służyć dodatkowo do ładowania urządzeń mobilnych. Tuż obok portu USB znajduje się wejście AUX, dzięki któremu do wieży (przy pomocy dedykowanych przewodów) można podłączyć wszelkie urządzenia wyekwipowane w wyjście sygnału audio.

Na wyświetlaczu LED prezentowana jest kolejność odtwarzanych utworów, słuchana właśnie rozgłośnia radiowa lub aktualna godzina. Przyciski funkcyjne rozmieszczono na panelu w sposób intuicyjny, a szerokie, praktyczne pokrętło do regulacji głośności pozwala na komfortowe sterowanie natężeniem dźwięku.

Model MS50BT wyposażony został w sprawny wzmacniacz, który kreuje 360 W mocy maksymalnej. Łączna moc znamionowa wynosi 120 W RMS.

Drewniana obudowa głośników, a także zastosowane wysokiej jakości przetworniki doskonałą reprodukcję dźwięku. W dodatku przednia część kolumn została dopracowana czarnym lakierem o wysokim połysku.

Mikrowieżę MS50BT wyróżnia dodatkowo minimalistyczny design. Czarna, wyprodukowana z aluminium obudowa jednostki głównej, a także modernistycznie wyglądające pokrywy głośników z całą pewnością zadowolą nie tylko zwolenników muzyki,też poszukiwaczy dobrego stylu i progresywnego designu.

Podobne produkty w kategorii Mini i mikro wieże