Oneconcept V-12 Ocena produktu:

od 299,99 PLN

oszczędzasz do 14%

  • Producent: oneConcept
  • Kategoria: Mini i mikro wieże
Oferty (8)
Opis produktu

Mini wieża oneConcept V-12 to stylowe rozwiązanie do każdej przestrzeni - połączenie stylowego designu i nowoczesnia technologicznego. Wychodząc naprzeciw współczesnym wymaganiom, urządzenie to zostało wyekwipowane w trzy wejścia umożliwające podłączenie zewnętrznych akcesoriów audio.

przystępnie położone na górnej części wejścia USB i SD, mogą odtwarzać pliki MP3 z nośników takich jak MP3 playery, pendrive'y i karty pamięci. Laptopy, Smartphone'y czy odtwarzacze kaset, bez problemu komunikują się natomiast poprzez wejście Jack.

W centrum mini wieży oneConcept znajduje się pionowo położny odtwarzacz płyt CD, który może czytać na dodatek pliki MP3. Ponadto OneConcept posiada zintegrowany odbiornik radiowy UKF/MW i zegar z budzikiem - razem powodują one, że urządzenie nadaje się genialnie i do sypialni i do kuchni.

Mini wieżę oneConcept można także zamontować na ścianie - jest dość płaska dzięki wertykalnemu odtwarzaczowi a przy tym wyśmienicie demonstruje się na przykład obok telewizora LCD i pozwala zaoszczędzić miejsce na powierzchniach szafek, a także uniknąć uzupełniającego kładzenia kabli.

Z myślą o osobach kreatywnych, do mini wieży stereo V-12 dołączono zestaw stylowych naklejek do indywidualnego wykorzystania. Dzięki czemu oneConcept V-12 stanowi nadzwyczajny komponent początkowego wyposażenia każdego pokoju młodzieżowego i dziecięcego.

Podsumowując: komplet stereo dla postępowego wnętrza.

Podobne produkty w kategorii Mini i mikro wieże