Philips BTB4800 Ocena produktu:

od 989,99 PLN

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Mini i mikro wieże
Oferty (2)
Opis produktu

szczególnie elegancja mikrowieża Philips umożliwia bezproblemowe i bezprzewodowe przesyłanie muzyki poprzez łączność Bluetooth® i sterowanie radiem DAB+ i DigitalRadio. Zalety Wyraźne radio DAB+ bez zakłóceń Cyfrowe radio DAB+ (Digital Audio Broadcasting) to nowy w stosunku do analogowej transmisji FM sposób nadawania programu radiowego przy użyciu sieci nadajników naziemnych.

zagwarantuje odbiorcom większy dobór danych i przejrzystą jakość dźwięku pozbawioną trzasków. Technika pozwala na odbiornikowi wybranie najsilniejszego przystępnego sygnału. W przypadku stacji cyfrowych DAB+ nie trzeba zapamiętywać częstotliwości, a wystarczy podać nazwę stacji.

Bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfona poprzez Bluetooth® Bluetooth® to bezprzewodowa technologia komunikacyjna niedługiego zasięgu, która jest mocna i energooszczędna. Technologia ta umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z urządzeniami iPod/iPhone/iPad albo innymi urządzeniami Bluetooth®, takimi jak smartfony, tablety czy notebooky.

dzięki czemu można w prosty sposób odtwarzać bezprzewodowo ulubioną muzykę lub dźwięk z filmu bądź gry. Nieskomplikowane odtwarzanie muzyki w formacie MP3 przez złącze USB Direct Dzięki funkcji przenoszenia plików można luźno cieszyć się wygodą dostępu do większej ilości muzyki za pośrednictwem zastosowanego złącza USB Direct.

Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-R/RW MP3 to skrót od ''MPEG 1 Audio layer-3''. MP3 to przełomowa technologia kompresji, dzięki której spore pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie marnując prawie nic na jakości dźwięku.

Dzięki możliwości szybkiego i nieskomplikowanego przesyłania dźwięku, format MP3 stał się typowym sposobem kompresji dźwięku w Internecie. Wejście audio zezwala na odtwarzanie muzyki z maszyn przenośnych Wejście audio umożliwia bezpośrednie odtwarzanie zawartości audio z przenośnych odtwarzaczy multimedialnych.

Słuchanie muzyki w rewelacyjnej jakości zapewnionej przez zestaw audio to zaledwie jedna z jego zalet. Wejście audio jest szczególnie wygodne - starczy podłączyć przenośny odtwarzacz MP3 do zestawu audio.

zestaw głośników z systemem Bass Reflex zagwarantuje głębokie i solidne brzmienie basów pakiet głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o obszerniejszej głębi aniżeli kompaktowy system głośnikowy. Komplet ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków.

Efekt to głębszy regulowany bas i mniejsze zniekształcenia. System działa w ten sposób, iż wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, by wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym.

całkowita moc wyjściowa 30 W RMS Cyfrowa korekcja dźwięku (DSC) Funkcja cyfrowej korekcji dźwięku proponuje dobór wstępnie zaprogramowanych ustawień korektora - zrównoważone, wyraziste, mocne, ciepłe, czyste - pozwalających na zoptymalizowanie zakresów częstotliwości dla...

Podobne produkty w kategorii Mini i mikro wieże