LED AOC U3277PWQU Ocena produktu:

od 1719,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: AOC
  • Kategoria: Monitory LED
  • Przekątna ekranu: 32 "
  • Rozdzielczość: 3840 x 2160
  • Czas reakcji: 4 ms
  • Jasność ekranu: 350 cd/m2
  • Kontrast: 3000:1
  • Wysokość: 65.9 cm
  • Szerokość: 74.1 cm
Oferty (5)
Opis produktu

U3277PWQU ergonomiczny monitor 32" 4K z szeroką gamą kolorów Ten monitor 4K o szerokiej gamie kolorów sprawia, iż obraz UHD ożywa z bardzo wysokim poziomem szczegółowości na obfitym ekranie 32". Jest wyposażony w opcje poręcznej regulacji i złącza DisplayPort, HDMI i USB.

Kiedy oglądasz zdjęcia, filmy albo grasz w gry, chcemy, żeby obraz na ekranie był jak najistotniej zbliżony do rzeczywistości. Dlatego ten ekran jest wyposażony w technikę szerokiej gamy odcieni, dzięki temu potrafi wyświetlać dużo więcej kolorów klasyczne monitory.

Udało się to uzyskać poprzez zastosowanie specjalnego rozwiązania sprzętowego, a nie przez regulację opartą o oprogramowanie. Wynik: realistyczny i szczegółowy obraz wyświetlany dzięki szerszej palecie kolorów.

Rozdzielczość 4K UHD Ultra wysoka rozdzielczość 3840 x 2160 (4K UHD) zapewnia doskonałą gęstość pikseli 138 PPI (pikseli na cal) na pokaźnym 32-calowym ekranie, gwarantując nad wyraz szczegółowy obraz. Matryca z 10-bitową głębią kolorów RGB proponuje widocznie bardziej naturalne przejścia między odcieniami, co zagwarantuje nieszablonowy realizm.

USB 3.0 z funkcją prędkiego ładowania kanon USB 3.0 znamionuje się wyższą prędkością oraz trybem transferu SuperSpeed, który jest 10 razy szybszy w przypadku USB 2.0. Dzięki funkcji prędkiego ładowania koncentratory te zezwalają na naładowanie w krótkim czasie baterii telefonów i tabletów.

kanon USB 3.0 nadaje się najlepiej do przyłączania maszyn (także peryferyjnych) i jest wstecznie kompatybilny ze standardem USB 2.0. Podstawa z regulacją wysokości Dbamy o Twoje korzystne samopoczucie.

Dlatego ten monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać wyśmienitą postawę w trakcie pracy, grania lub oglądania filmów. Przypasowanie monitora AOC do swych potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie.

W ostatecznym rozrachunku pozwala to ponadto użytkownikowi wraz z zespołem osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru pracy....

Podobne produkty w kategorii Monitory LED