LED Asus MB16AC Ocena produktu:

od 1139,00 PLN

  • Producent: Asus
  • Kategoria: Monitory LED
  • Przekątna ekranu: 15.6 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080
  • Czas reakcji: 5 ms
  • Jasność ekranu: 220 cd/m2
  • Pobór mocy: 8 W
  • Kontrast: 800:1
  • Wysokość: 43.4 cm
  • Szerokość: 43.4 cm
Oferty (3)
Opis produktu

ASUS ZenScreen MB16AC przenośny monitor USB — 15,6 cali Full HD, Hybrid Signal Solution, USB Type-C, technologia Flicker Free, filtr światła niebieskiego Jest on wyposażony w technologię Hybrid Signal Solution, które umożliwia jednoczesne zasilanie i przesyłanie materiału , a także jest kompatybilny z każdym laptopem wyposażonym w gniazdo USB Type-C lub Type A Jest w stanie automatycznie rozpoznać swoją aktualną orientację i adekwatnie przełączać między trybami krajobrazowym oraz portretowym Dzięki swej małej wadze wynoszącej 780 g wyłącznie 8 milimetrom grubości pomaga Ci w bardziej skutecznej pracy w trakcie podróży.

Składaną inteligentną pokrywę można przekształcić w stojak, by podeprzeć monitor w trybie portretowym albo krajobrazowym Monitory z linii Asus Eye Care są wyposażone w certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie „Flicker Free", a także „Low Blue Light", dla zapewnienia komfortu w trakcie używania.

powiększ swoją widoczność. Uwolnij swój świat. Monitor ASUS ZenScreen™ MB16AC został zaprojektowany z myślą o zachowaniu skuteczności, gdziekolwiek jesteś. Jest to pierwszy na świecie monitor mobilny wyekwipowany w technikę Hybrid Signal Solution, która zezwala na mu pełną kompatybilność z prawie każdym typem notebooka jedynie jednego gniazda USB.

Dzięki niesamowicie wąskiemu profilowi wynoszącemu 8 mm i śladowej wadze 0,78 kg, ZenScreen MB16AC jest jeszcze najlżejszym na świecie mobilnym monitorem 15,6 calowym. Smukła, stylowa i szczególnie poręczna kompozycja ZenScreen™ MB16AC znakomicie pasuje do wykorzystania jako drugi monitor do dwuekranowych prezentacji, a jego wszechstronność widocznie rozszerzy Twoją efektywność w podróży.

Jest niewiarygodnie lekki, ważąc wyłącznie 0,78 kg oraz ma ultra-smukły, 8-milimetrowy profil, dzięki czemu zmieści się do każdej torby podróżnej. Samoczynna orientacja ekranu Za pomcą oprogramowania DisplayWidget*, monitor ZenScreen™ MB16AC jest w stanie samoczynnie rozpoznać swoją aktualną orientację i optymalnie przełączać między trybami krajobrazowym i portretowym.

Tryb krajobrazowy znakomicie nadaje się do prezentacji i wyświetlania arkuszy Excela, w trakcie gdy tryb portretowy świetnie pasuje do takich treści jak dokumenty, książki lub mobilne wersje witryn internetowych.

obszerny kąt oglądania ZenScreen™ MB16AC jest zaopatrzony w panel Full HD, który gwarantuje oszałamiający obraz w rozdzielczości 1920 x 1080, a także wyjątkowo wierne oddanie barw. Wykorzystuje on technologię IPS, żeby zapewnić Ci więcej rozciągliwości podczas powiększania ekranu, równocześnie zapewniając wyśmienite i kontrast i to choćby w czasie oglądanie pod skrajnym kątem.

Składana inteligentna pokrywa nowatorska składana inteligentna pokrywa broni monitor ZenScreen™ MB16AC przed kórzem i porysowaniem Pokrywę można przekształcić w stojak, by podeprzeć monitor w trybie portretowym lub krajobrazowym.

W prawym dolnym rogu monitora ZenScreen MB16AC znajduje się wgłębienie na smart pen, w którym można umieścić rysik i w ten sposób podeprzeć monitor jeśli nie korzystasz z inteligentnej pokrywy. Chroń swoje oczy dzięki technice ASUS Eye Care Filtr niebieskiego światła ASUS wytworna technologia ASUS Ultra-Low Blue Light broni Cię przed destrukcyjnym, niebieskim światłem.

posiada cztery ustawienia filtra niebieskiego światła, które sądostępne za pośrednictwem menu wyświetlanego na ekranie przy pomocy klawisza skrótu. Technika Flicker-Free ASUS Nadszedł czas, żeby pożegnać zmęczone, piekące oczy.

ZenScreen MB16AC z dokumentem TÜV Rheinland, został zaopatrzony w technologię ASUS Flicker-Free, która redukuje migotanie, zapewniając komfort oglądania. Technologia ta pomaga zminimalizować przypadki wystąpienia bólu oczu i innych krzywdzących efektów, pojawiających się szczególnie po spędzeniu długich godzin przed ekranem na pracy z dokumentami, surfowaniu po Internecie, albo oglądaniu filmów.

Podobne produkty w kategorii Monitory LED