LED LG 24MK400H-B Ocena produktu:

od 429,00 PLN

oszczędzasz do 22%

 • Producent: LG
 • Kategoria: Monitory LED
 • Przekątna ekranu: 23.8 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080
 • Czas reakcji: 1 ms
 • Jasność ekranu: 250 cd/m2
 • Kontrast: 1000:1
 • Wysokość: 18.2 cm
 • Szerokość: 55.5 cm
Oferty (9)
Opis produktu

24 1ms Monitor dla graczy
Odkryj w sobie gracza z nowy gamingowym monitorem LG IPS linii MK400H

 • AMD FreeSync - technologia FreeSync likwiduje rozrywanie i zacinanie obrazu będące skutkiem różnic pomiędzy prędkością generowania kolejnych klatek poprzez kartę graficzną, a możliwością wyświetlania ich poprzez monitor. AMDFreeSync zapewnia płynniejszy ruch postaci i innych elementów w grach choćby przy wymagających ustawieniach. Teraz możesz odczuć pełni wciągającej rozrywki gdy dasz się porwać walce w wykrzywionym, UltraPanoramicznym świecie wyzwolonym z niedoskonałości obrazu, przesunięć i szarpania bez konieczności podmiany karty graficzneji.
 • Dynamic Action Sync Opóźnienie związane z tzw. Input lag to często granica między zwycięstwem a porażką. Dlatego powstał Dynamic Action Sync (DAS Mode), który eliminuje to frustrujące zjawisko redukując opóźnienie aż do 1ms, pozwalając natychmiastowe reagować na dynamicznie zmieniającą się sytuację w grze. Funkcja ta w pełni rozwija skrzydła zwłaszcza w grach RTS. Dzisiaj możesz w w pełni zsynchronizować swe zmysły z grą aby osiągnąć zwycięstwo nawet w najszybszych grach.
 • Black Stabilizer - zapewni Ci całkowitą widoczność, nawet gdy przemierzasz nawet najciemniejsze lokacje. Samoczynnie wykryte ciemne obszary zostaną rozjaśnione na tyle, że nie tracąc nic z klimatu rozgrywki, bez trudu wynajdziesz wrogów kryjących się w zasadzce. Gdy zaś scena stanie się zbyt jasna, np w trakcie wybuch granatu błyskowego, monitor częściowo wygasi efekt prześwietlenia, tak groźnego dla graczy FPS. Funkcja ta w pełni rozwija skrzydła zwłaszcza w grach RTS. Dzisiaj możesz w kompletnie zsynchronizować swe zmysły z grą żeby osiągnąć zwycięstwo choćby w najszybszych grach.
 • Game Mode - Funkcja ta daje możliwość wyboru ustawień monitora zoptymalizowanych dla gier typu FPS i RTS. Predefiniowane ustawienia dobre skonfigurowanie monitora z uwzględnieniem cech specyficznych dla wymienionych typów rozgrywki. Jedno proste dotknięcie dżojstika, umieszczonego na dole monitora a Twój ekran genialnie dopasuje się do gry. Szybki i prosty sposób wyboru i zmiany rodzaju rozgrywki rozszerza Twoje szanse na ostateczne zwycięstwo!
 • Crosshair Dodatkowy celownik generowany przez monitor w samym środku ekranu. Umożliwia prędki i staranne oddanie strzału, wszędzie tam gdzie liczy się każdy ułamek sekundy, a dostęp do celownika w grze jest utrudniony albo wręcz nie ma go wcale
 • OnScreen Control & My Display Preset - Menu ekranowe OnScreen Control pozwala kilkoma kliknięciami myszy regulować ustawienia obrazu, a wszystko to bez dotykania monitora. Opcja My Display Presets umożliwia przypisanie jednostkowych ustawień monitora do potężnych aplikacji. Teraz nie musisz już za każdym razem wybierać adekwatnych ustawień ekranu.
 • Reader mode W tym trybie zostaje zredukowana emisja światła niebieskiego, dzięki czemu obraz staje się cieplejszy, co zapewnia słuszne warunki do czytania i obniża zmęczenie oczu. Tylko jedno dotknięcie przycisku dzieli Cię od dostrojenia monitora w sposób zapewniający komfortowe czytanie nawet przez dużo godzin dziennie.
 • Flicker Safe - Nowa technika LG chroni oczy przed wyczerpującym migotaniem i nadmiarem męczącego niebieskiego światła. Zaawansowane sterowania podświetleniem praktycznie likwiduje męczący oczy efekt migotania obrazu. Aby skorzystać z tego systemu starczy jedno, proste kliknięcie. Rozwiązanie to pozwala na komfortową, wielogodzinną zabawę i pracę z monitorem.
 • SMART Energy Saving Monitor LG LED wyświetla jasny obraz bez utraty jego jakości choćby gdy oszczędzasz energię korzystając z funkcji SUPER Energy Saving. Teraz możesz oszczędzić jeszcze więcej energii aniżeli było to osiągalne w tradycyjnych monitorach LED i to przy zachowaniu najwyższej jakości obrazu.


EAN: 8806098110216
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 24MK400H-B
Model: 24MK400H-B
Proporcje obrazu: 16:9
Przekątna ekranu: 23.8''
rodzaj matrycy: TFT-TN
Powierzchnia matrycy: połyskująca
wyświetlacz dotykowy: Nie
technologia podświetlania: Diody LED
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji: 1 ms
Jasność: 250 cd/m²
Kontrast statyczny: 1 000:1
Kontrast Dynamiczny: Mega Contrast
Kąt widzenia poziomy: 170 °
Kąt widzenia pionowy: 160 °
liczba barw: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x HDMI
wbudowane głośniki: Nie
wbudowany tuner TV: Nie
Pivot: Nie
kanon VESA: 75 x 100
pobór mocy: 30 W
Kolor: Czarny
Wysokość: 311 mm
Wysokość z podstawą: 420 mm
Szerokość: 555 mm
Głębokość: 38 mm
Głębokość z podstawą: 182 mm
Waga: 2.5 kg
Waga z podstawą: 2.8 kg

Podobne produkty w kategorii Monitory LED