LED Philips 278E8QJAB Ocena produktu:

od 658,52 PLN

oszczędzasz do 46%

 • Producent: Philips
 • Kategoria: Monitory LED
 • Przekątna ekranu: 27 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080
 • Funkcje: wbudowane głośniki
 • Czas reakcji: 4 ms
 • Jasność ekranu: 250 cd/m2
 • Pobór mocy: 31.8 W
 • Kontrast: 3000:1
 • Wysokość: 73 cm
 • Szerokość: 73 cm
Oferty (6)
Opis produktu

odkształcony monitor LCD z Ultra Wide-Color Postrzegaj odcienie w nieznany dotąd sposób. Ten niezwykły szerokokątny monitor wyposażyliśmy w technikę Ultra Wide-Color, gwarantującą bogatą paletę wyraźnych kolorów wyświetlaną na odkształconym ekranie.

To monitor, dzięki któremu stworzysz swoje najkorzystniejsze projekty. E-line 68,6 cm (27") Full HD (1920 x 1080) Zaokrąglona budowa monitora zapewnia realistyczne wrażenia w trakcie oglądania Zaokrąglona kompozycja monitora zagwarantuje użytkownikom niezapomniane wrażenia.

Zaokrąglony ekran gwarantuje przyjemne,finezyjne wrażenia, które skupiają się na Twojej osobie. Technologia Ultra Wide-Color zagwarantuje szerszą gamę barw i żywszy obraz technika Ultra Wide-Color zapewnia szersze spektrum barw i ulepszony obraz.

Szersza gama barw wynikająca z wykorzystania technice Ultra Wide-Color oznacza bardziej naturalną zieleń, żywą czerwień i głębsze odcienie niebieskiego. Technika Ultra Wide-Color ożywia multimedia i obrazy, a choćby pozytywnie wpływa na wydajność urządzenia.

Monitor z panelem VA pozwala radować się doskonałej jakości obrazem i dużym kątem widzenia Monitor LED VA firmy Philips korzysta z zaawansowanej technice wielofunkcyjnego dostosowania obrazu w pionie, która gwarantuje szczególnie wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co z tego wynika — bardzo żywy, jasny obraz.

Jest perfekcyjnym rozwiązaniem zarówno w przypadku standardowych zastosowań biurowych, jak i w sytuacji wyświetlania fotografii, stron internetowych, filmów i gier oraz korzystania z wymagających aplikacji graficznych.

Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami gwarantuje dodatkowo stanowczo obszerne kąty widzenia — 178/178 stopni — co przekłada się na perfekcyjną wyrazistość obrazu. Wyświetlacz 16:9 Full HD zagwarantuje nieprzeciętną detalowość Jakość obrazu ma znaczenie.

Zwykłe monitory gwarantują pewien poziom jakości, jednak Ty bez dwóch zdań oczekujesz więcej. Ten monitor proponuje lepszą rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Rozdzielczość Full HD zapewnia wyraźność detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami powoduje, iż obraz oszałamia realizmem.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-free Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku.

technologia Flicker-free producenta Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, by korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zapewnia obszerniejszą wygodę w trakcie oglądania. SmartContrast — mnogość szczegółów czerni technika SmartContrast producenta Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i samoczynnie dostosowuje , a także intensywność podświetlenia.

Kontrast obrazu jest energicznie dostosowywany w celu jak najkorzystniejszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów, a także barw o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są dostosowywane tak, żeby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, równocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

Połączenie DisplayPort gwarantuje wspaniałe efekty wizualne Złącze DisplayPort zezwala na cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom obszerniejszym aniżeli oferowane poprzez kanon DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył informacji z prędkością 10,8 Gb/s.

Wysoka efektywność i brak opóźnień gwarantują najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki temu złącze DisplayPort sprawdza się wyśmienicie nie tylko w sytuacji normalnego stosowania w biurze albo w domu,na dodatek podczas grania w gry, oglądania filmów, edycji obrazu itd.

gwarantuje również współpracę z innymi urządzeniami dzięki zastosowaniu różnych przejściówek. Kanon HDMI-ready zapewnia perfekcyjny obraz Full HD Urządzenie ze złączem HDMI jest wyekwipowane w osprzęt konieczny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI.

Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-video (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

SmartImage Lite — prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu SmartImage Lite to luksusowa, postępowa technologia producenta Philips, analizująca wyświetlaną na ekranie zawartość obrazu. W zależności od wybranego scenariusza, SmartImage Lite poprawia w sposób intensywny kontrast, nasycenie i ostrość obrazów i filmów w celu zapewnienia najkorzystniejszych wrażeń podczas oglądania — wszystko to w czasie rzeczywistym i za naciśnięciem jednego przycisku.

zastosowane głośniki stereofoniczne dla multimediów ekran jest zaopatrzony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu, itp., w zależności od mode..

Podobne produkty w kategorii Monitory LED