LED Samsung LC27H580FDUXEN Ocena produktu:

od 979,00 PLN

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Monitory LED
  • Przekątna ekranu: 27 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080
  • Czas reakcji: 4 ms
  • Jasność ekranu: 250 cd/m2
  • Kontrast: 3000:1
  • Wysokość: 45.8 cm
  • Szerokość: 61.4 cm
Oferty (4)
Opis produktu

Monitor SAMSUNG Curved LC27H580FDUXEN Niezwykła głębia Krzywizna 1800 Monitor 1800 R Curved Samsung o największej krzywiźnie wśród monitorów przystępnych na rynku pozostał zaprojektowany tak, by zapewnić obszerne pole widzenia i głębię w trakcie oglądania filmów, co gwarantuje prawdziwy panoramiczny obraz.

Krzywizna zapewniająca komfort Tryb Eye Saver Dzięki redukcji ilości emitowanego niebieskiego światła, które męczy oczy, tryb Eye Saver ogranicza zmęczenie oczu i powoduje, że korzystanie z monitora jest bardziej wygodne.

barwy jeszcze bliższe rzeczywistości technika Active Crystal Color firmy Samsung, lepiej odwzorowująca kolory, niezwykle czerwony i zielony, zagwarantuje odwzorowanie szerszej gamy odcieni charakterystyczne monitory.

Bogatsze, żywsze barwy oznaczają jakość obrazu zbliżoną do rzeczywistości i rozszerzają przyjemność oglądania. Przyjemność z grania AMD Freesync technika AMD FreeSync pozwala cieszyć się niezakłóconą grą dowolnego rodzaju.

Tryb Game Mode uławia optymalne skonfigurowanie ekranu dla najróżniejszych rodzajów gier, tak żeby gracz dostrzegał więcej szczegółów choćby w ciemniejszych częściach scen w grach. Głębsza czerń Kontrast 3000:1 progresywna technika panoramicznej matrycy VA minimalizuje wyciek światła na całym ekranie, choćby w rogach i zapewnia wysoki kontrast statyczny 3000:1, co zapewnia znakomite odwzorowanie głębokiej czerni i perfekcyjnej bieli, choćby w bardzo ciemnych i jasnych scenach.

Rzeźbione krzywizny Panele CH580 – jednocześnie przedni, jak i tylny – są odkształcone i posiadają gładkie, lśniące czarno-niebieskie wykończenie. Zaprojektowany po mistrzowsku ekran pozbawiony ramek z 3 stron ponadto powiększa przyjemność z oglądania, przyciągając oczy do krzywizn ekranu.

Liczne porty dostępu Porty HDMI, DP i D-sub pozwalają na tworzenie wielu połączeń o wysokiej produktywności, które upraszczają przyłączanie komputerów, konsol do gier, dodatkowych monitorów oraz innych sprzętów, które zaspokajają potrzebę wielozadaniowości....

Podobne produkty w kategorii Monitory LED