Violetta [ost] marki Universal music

chwilowy brak towaru

  • Producent: Universal Music
  • Kategoria: Musicale teatralne
  • Nośnik: CD
Najpopularniejszy obecnie w Disney Chanel serial Violetta opowiada o utalentowanej nastolatce, która po kilku latach pobytu w Europie powraca do swego rodzinnego Buenos Aires. Znajduje tu lojalnych przyjaciół, odkrywa swoją prawdziwą miłość, rozwija pasję do muzyki i stara się w miarę bezboleśnie przebrnąć poprzez udręki i zgryzoty okresu dojrzewania.
Dziewczyna przepięknie śpiewa, ale jeszcze o tym nie wie. Głos odziedziczyła po matce, znanej aktorce musicalowej, która zginęła tragicznie w wypadku, kiedy Violetta była jeszcze bardzo niewielka. Ojciec dziewczyny Germán to człowiek sukcesu. Kocha swoją córkę nad życie, choć równocześnie jest dla niej ascetyczny i nadopiekuńczy. Ukrywa przed nią wszelkie informacje o matce, ponieważ boi się, że spotka ją ten sam los. Wie, że Violetta ma talent muzyczny, więc zapisuje ją na lekcje gry na fortepianie, ale nie pozwala włączać się w śpiewanie i aktorstwo. Germán wierzy, że potrafi wychować córkę w luksusie i izolacji strzegąc jej w domu jak w niedostępnej twierdzy.
Jednak życie dziewczyny staje na głowie, kiedy po powrocie do Buenos Aires poznaje Angie, swoją guwernantkę, która jest naprawdę jej ciotką. To właśnie z jej pomocą Violetcie udaje się potajemnie otrzymać do Studio 21, wyjątkowo ekskluzywnej i prestiżowej szkoły dla najszczególniej utalentowanych młodych artystów świata. Tam odkrywa swoje zamiłowanie do muzyki i po raz pierwszy poznaje prawdziwych przyjaciół: Tomása i Leóna, do których żywi wielką sympatię, choć mają oni w całości odmienne osobowości.
Violetta to pełen muzyki i uczuć fabularny serial komediowy. Idealne piosenki śpiewane poprzez głównych bohaterów serialu zniewoliły widzów Disney Chanel, stąd ogromna popularność Violetty i utworów z serialu w całej Europie!