Matula jezusa utula - 2cd marki Praca zbiorowa

chwilowy brak towaru

  • Producent: Praca zbiorowa
  • Kategoria: Muzyka religijna
  • Nośnik: CD

Wydawnictwo posiada dwie płyty z 11 należycie znanymi kolędami na 2 płytkach z wokalami oraz z podkładami instrumentalnymi.

Prosto, bez udziwnień, z lekkością, a w prezencie otrzymujemy drugą płytkę z wersjami instrumentalnymi do pośpiewania! wynajdziecie na niej takie kolędy jak: „dzisiaj w Betlejem", „Gore Gwiazda", „Gdy się Chrystus Rodzi", „Mizerna Cicha" i niemało innych, poprawnie nam znanych. Nagrania niewątpliwie docenią Ci, którzy lubią kolędy w konwencjonalnych aranżacjach. Do zespołu podczas nagrań dołączył chór dziecięcy oraz kwartet smyczkowy, a sam zespół rozszerzył się o dodatkowe wokale. Powoduje to, że kolęd słucha się z niezmierną przyjemnością.

Spis utworów:

1. Historia Kolęd

2. Dzisiaj w Betlejem

3. Gore Gwiazda

4. Gdy się Chrystus Rodzi

5. Zaśnij Dziecino

6. Północ już była

7. Wśród nocnej ciszy

8. Skrzypi wóz

9. Mizerna cicha

10. Nie było miejsca

11. Przybieżeli do Betlejem

12. Jezusa Narodzonego

13. Modlitwa i życzenia

+ 2 CD z wersjami instrumentalnymi kolęd

O zespole:

Zespół Matula przedstawia wysoki poziom artystyczny i wykonawczy, co potwierdzają nagrody na festiwalach (np. Hosanna Festiwal w Siedlcach – 2014, Wadowicka Barka – 2014). Zespół obecny jest na w większości katolickich stacji radiowych (np. Radio Maryja, Radio Niepokalanów, Radio EM, RDN Małopolska) oraz gościł w programie między Ziemią a Niebem w TVP1. Muzyka z poprzedniej płyty pozostała zastosowana w programie Parafia z Sercem TVP Kraków. W 2014 roku pozostał zrealizowany przez Telewizję Trwam teledysk do piosenki Każdy Komuś Służy. Zespół koncertuje na terenie całej Polski, bierze także udział w audycjach radiowych.

Co mówią o sobie:

"Płyta kolędowa jest kolejnym naszym przedsięwzięciem, poprzez które chcemy głosić Ewangelię. Na płycie oprócz kolęd w najróżniejszych aranżacjach, jest czytane Słowo Boże, historia kolęd i zaproszenie do wspólnego kolędowania i uobecnienia minionych wydarzeń w swym życiu. Zaprosiliśmy wielu gości przez co brzmienie płyty jest ubogacone w chór mieszany, chór dziecięcy i kwartet smyczkowy. Oprócz jedenastu kolęd w pełnej oprawie, na płycie znajdują się też same podkłady, a w załączonej książeczce teksty poprzez co chcemy zachęcić odbiorców do kolędowania."

Podobne produkty w kategorii Muzyka religijna