Karcher HD 6/16 4 M Plus Ocena produktu:

od 5896,62 PLN

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
  • Moc: 3.4 kW
  • Ciśnienie maksymalne: 190 bar
  • Wydajność tłoczenia: 600 l/h
Oferty (2)
Opis produktu

W zestawie z pianownicą (4.112-053.0), RM 81 2,5L (6.295-642.0) i kanistrem na chemię (9.537-669.0). Świeże, wysokociśnieniowe urządzenie klasy przeciętnej charakteryzuje się wszechstronnością zastosowań i mocną budową.

Maszyna zapewnia łatwość manewrowania i wygodę w transporcie. Bezusterkowe i mobilne – świeże urządzenie HD klasy średniej może pracować w pionie, jak i w poziomie. Dzięki sporym kołom transportowym jest przenośne i sprężyste w zastosowaniu.

ma uchwyty do przechowywania wszystkich koniecznych akcesoriów. Dostęp do pompy wysokociśnieniowej jak i do układów elektrycznych jest prędki i prosty co wyraźnie upraszcza serwisowanie. W standardzie 3-tłokowa pompa osiowa z hartowanymi tłokami ze stali oraz pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force i złącza EASY!Lock.

Wyposażenie obejmuje m.in. Dyszę Power i dyszę rotacyjną. Parametry i zalety Wysokiej jakości wyposażenie samoczynne zmniejszanie ciśnienia pozwala na wydłużenie żywotności urządzenia. Konkretny, 4-biegunowy, wolnoobrotowy silnik elektryczny.

Wysokiej jakości mosiężna głowica cylindrów. Rozciągliwość zastosowań Zaprojektowany do pracy w pozycji pionowej i poziomej. Maksymalna stabilność w trakcie pracy leżącej gdy koła nie dotykają podłoża. Wysoka mobilność Uchwyt transportowy można cofnąć jednym naciśnięciem przycisku, rozszerzając tym samym kompaktowość urządzenia i zmniejszając potrzebne miejsce do przechowywania.

Łatwe przechowywanie i transport w pojazdach serwisowych. Zintegrowane możliwości przechowywania skracają czas konfiguracji przed wykorzystaniem. Przemyślana koncepcja przechowywania akcesoriów Uchwyt do mocowania lancy pianowej.

EASY!Lock TR20 pozwala na przechowywane lancy power, a także urządzenia do czyszczenia powierzchni bezpośrednio w urządzeniu. Użyteczny schowek na dyszę rotacyjną. Łatwość serwisowania przystępny dostęp do głowicy po otwarciu dna urządzenia.

prędki dostęp do skrzynki elektrycznej poprzez zdjęcie specjalnej pokrywy.dostępny filtr wody zabezpieczający pompę przed zanieczyszczeniami obecnymi w podawanej do urządzenia wodzie. Rozwiązania zapewniające produktywność i oszczędność czasu Pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force System mocowania wyposażenia EASY!Lock: trwały i wytrzymały.

Oszczędność energii Nowo opracowana 3-tłokowa pompa osiowa redukuje straty przepływu i ciśnienia. 20% pokaźniejsza efektywność czyszczenia i oszczędność energii Wyposażenie Pistolet spryskujący, EASY!Force Wąż wysokociśnieniowy, 10 m Lanca spryskująca, 840 mm Dysza power Dysza rotacyjna automatyczne zniżanie ciśnienia po wyłączeniu urządzenia

Podobne produkty w kategorii Myjki ciśnieniowe