Karcher HD 7/18 C Ocena produktu:

od 4624,80 PLN

oszczędzasz do 15%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
Oferty (5)
Opis produktu

HD 7/18 C Karcher to myjka wysokociśnieniowa asygnowana do prac czyszczących w warsztatach samochodowych, w rzemiośle, handlu, śladowych przedsiębiorstwach, firmach sprzątających i usługowych, a także w gospodarstwach rolnych.


Urządzenie wysokociśnieniowe dzięki pionowej konstrukcji cechuje się kompaktową, trwałą i wyjątkowo mobilną budową. Umożliwia prędkie i efektywne mycie pojazdów, elewacji, kostki, basenów, urządzeń rolniczych, a także innych wodoodpornych powierzchni. Aluminiowy uchwyt prowadzący jest regulowany na wysokość. Złożony – ułatwia transport urządzenia.

HD 7/18 C Karcher mocną 3-tłokową pompę z ceramicznymi tłokami. Filtr wody zabezpiecza pompę przed skażeniami mogącymi znajdować się w wodzie.

W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force z obrotową lancą, 10 m wąż wysokociśnieniowy i dysza trójstopniowa manualna. Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Na dodatek urządzenie posiada system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie konwencjonalny system gwintów.

W dyszy trójstopniowej manualnej można dokonać wyboru pomiędzy strumieniem wysokociśnieniowym punktowym, płaskim strumieniem wysokociśnieniowym (25°) i strumieniem niskociśnieniowym płaskim. Niskociśnieniowy strumień (40°) używany jest w trakcie nakładania środka czyszczącego.

Regulacja ciśnienia i wydatku wody na urządzeniu pozwala dopasować wartość ciśnienia adekwatnie do stopnia wrażliwości danej powierzchni i rodzaju zabrudzeń. W wyposażeniu w dodatku Servo Control – pierścień umożliwiający czasową regulację wydatku wody bezpośrednio na pistolecie.


Oszczędza energię i czas: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force i system mocowania wyposażenia EASY!Lock

Praca bez zmęczenia: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force, a także system mocowania wyposażenia EASY!Lock: trwały i wytrzymały.


Uchwyty na wyposażenie w obudowie

Możliwość przechowywania dyszy na urządzeniu. Przewód zasilający można bezpiecznie przechowywać z tyłu urządzenia (specjalny uchwyt). Zintegrowany bęben na 15 metrowy wąż wysokociśnieniowy (modele CX).


Teleskopowy uchwyt

Dzięki profilom produkowanym z aluminium urządzenie jest zrównoważone i przystępne w manewrowaniu. Przechowywanie akcesoriów w stanie gotowym do użycia. Składa się i umożliwia komfortowojszy transport urządzenia.

Wysoka mobilność:

  • wygodny transport urządzenia.
  • Kompaktowe wymiary.
  • Przechowywanie lancy i pistoletu w pozycji pionowej w gotowości do pracy.

Jakość:

  • Głowica cylindra stworzona z wysokogatunkowego mosiądzu.
  • Łatwo dostępny filtr wody zabezpieczający pompę przed zanieczyszczeniami obecnymi w podawanej do urządzenia wodzie.

fotografie prezentujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne elementy na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego artykułu.

Podobne produkty w kategorii Myjki ciśnieniowe