Karcher HD S-5/12 C Ocena produktu:

od 9480,84 PLN

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
  • Moc: 3.2 kW
  • Ciśnienie maksymalne: 120 bar
  • Wydajność tłoczenia: 500 l/h
  • Maksymalna temperatura wody: 80 °C
Oferty (4)
Opis produktu

Numer katalogowy: 1.272-200.0HDS 5/12 COpisUrządzenia klasy kompakt nieprzeciętnie sprawdzają się w warsztatach samochodowych, gospodarstwach rolnych, zakładach rzemieślniczych oraz niewielkich przedsiębiorstwach posiadających własną flotę samochodów.

Montowany na wejściu staranny filtr wody chroni pompę przed zanieczyszczeniami. System tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym. Monitoring temperatury spalin wyłącza silnik po przekroczeniu 300°C zapewniając bezpieczeństwo stosowania.

System Easy Press wpływa na zmniejszenie siły nacisku na spust pistoletu wysokociśnieniowego przez co osoba obsługująca urządzenie nie męczy się i może pracować komfortowo. Dopełniającą zaletą jest Servo Control, pierścień umożliwiający regulację wydatku wody bezpośrednio na pistolecie.

wielkie pokrętło obsługowe dedykowane do włączania i wyłączania urządzenia, wyboru pomiędzy wodą zimną a podgrzaną oraz regulacji temperatury wody. Pokrętłem można ustawić pracę w trybie eco!efficiency.

Woda jest wówczas podgrzewana do 60°C, a zużycie paliwa spada choćby o 20%.użycieCzyszczenie pojazdówCzyszczenie wyposażenia i maszynCzyszczenie warsztatówCzyszczenie na zewnątrzCzyszczenie warsztatów naprawczychCzyszczenie fasadCzyszczenie basenówCzyszczenie obiektów sportowychCzyszczenie w procesie produkcjiCzyszczenie linii produkcyjnychCechy i atutyWydajneTryb eco!efficiency - ekonomiczny i przyjazny środowisku.Obniżone o 20% zużycie paliwa oraz emisja CO₂.zastosowany lejek do napełniania środka czyszczącego uniemożliwia przypadkowemu rozlaniu chemii.komfortowe w przechowywaniuSchowek na akcesoriaDuży hak na wąż umożliwia jego wygodne przechowywanie.Zintegrowany hak na wąż.Mobilnośćpokaźne uchwyty na urządzeniuDuże kołaUdogodnienia w obsłudze pomagają pokonać przeszkody terenowe np.

krawężnikiŁatwość wielki wlew zbiornika usprawnia napełnianie.wielkie pokrętło obsługoweTryb eco!efficiencyUrządzenie ekonomiczne i przychylne środowiskuUdogodnienia w obsłudze.Pomagają pokonać przeszkody terenowe np.

krawężnikiDuży wlew ze zintegrowanym filtrem do zbiornika paliwaUmożliwia nietrudne napełnianie zbiornika.informacje techniczne Zasilanie ~/V/Hz 1/230/50Wydajność tłoczenia l/h 500Ciśnienie bar/MPa 120/12Maks. Temperatura °C 80Moc przyłącza (kW) 2,9Zużycie paliwa (kg/h) 3,2Zbiornik paliwa (l) 15Ciężar (kg) 86Wymiary (dł.

x szer. X wys.) (mm) 1060x650x920Zbiornik na detergent l 10Wyposażenie charakterystyczneUchwyt Soft Grip gwarantujący komfortowe trzymanie pistoletuWąż wysokociśnieniowy, 10 mLanca spryskująca, 550 mmSystem tłumienia drgań SDSAutomatyczne obniżanie ciśnienia po wyłączeniu urządzeniaWbudowane zbiorniki na paliwo i środek czyszczący Tryb Eco!efficiency Po ustawieniu pokrętła w niebieskim polu urządzenie przejdzie w ekonomiczny tryb eco!efficiency, w którym zużycie paliwa spada o 20%.

W trybie eco!efficiency emisja CO2 zostaje obniżona o 20 %. Woda w tyrbie eco!efficiency podgrzewana jest do 60° C. Jest to adekwatna temperatura umożliwiająca produktywne likwidowanie większości zabrudzeń.przychylne w obsłudze zastosowany lejek do napełniania środka czyszczącego uniemożliwia przypadkowemu rozlaniu chemii.

obszerny wlew paliwa ułatwia tankowanie. Automatyczne dozowanie środka kompleksotwórczego – HDS pobiera starannie ustaloną ilość kropel ze specjalnej butelki z chipem. Preparat zapobiega odkładaniu się kamienia i korozji.Wygoda obsługi i przechowywania Schowek na narzędzia umożliwia komfortowe i bezpieczne przechowywanie narzędzi pod pokrywą.

Uchwyt na lancę umożliwia jej komfortowe odkładanie podczas przerw w pracy. Modele CX zaopatrzone są w bęben na wąż wysokociśnieniowy.Wysoka mobilność nieskomplikowany w prowadzeniu niczym wózek. Duże koła z tyłu i rolka sterująca z przodu ułatwiają manewrowanie.

konstrukcja proste podnoszenie i prowadzenie urządzenia na dwóch tylnych kołach, co wyraźnie usprawnia np. Pokonywanie krawężników czy innych przeszkód....

Podobne produkty w kategorii Myjki ciśnieniowe