Karcher HD S-8/18 4 MX Ocena produktu:

od 16071,18 PLN

oszczędzasz do 5%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
  • Moc: 5.5 kW
  • Ciśnienie maksymalne: 180 bar
  • Wydajność tłoczenia: 800 l/h
  • Maksymalna temperatura wody: 30 °C
Oferty (5)
Opis produktu

Urządzenie charakteryzuje się wygodą obsługi, łatwością serwisowania, a także nieszablonową mobilnością i łatwością manewrowania (m.in. Dzięki przeniesieniu środka ciężkości). Przed odkładaniem się kamienia kotłowego i korozją bronią urządzenie środki zmiękczające wodę (RM 110 i RM 111 ASF).

Po wsunięciu butelki ze środkiem w specjalną kieszeń urządzenie identyfikuje go dzięki chipowi umieszczonemu w opakowaniu. W razie braku środka pielęgnacyjnego urządzenie sygnalizuje konieczność podmiany butelki.

staranny filtr wody montowany na wejściu broni pompę przed zanieczyszczeniami z wody. Można go prosto wymontować i wyczyścić, co pokaźnie rozszerza jego efektywność. Detektor temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C.

System tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i przez to wydłuża żywotność wszelkich składników pompy po stronie wysokociśnieniowej. Po włączeniu funkcji eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę tylko do temperatury 60°C, co sprawne czyszczenie nawet silnych zabrudzeń, a jednocześnie pozwala oszczędzać paliwo ograniczając jego zużycie do około 20%.

W wyposażeniu bęben na wąż. W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!ForceAdvanced. Technika EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. W dodatku urządzenie ma system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie tradycyjny system gwintów.

atrybuty I mocne strony efektywne W trybie eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę do temperatury 60°C. Dzięki eco!efficiency oszczędzasz paliwo – choćby o 20%. Maksymalna skuteczność Wysokowydajna technologia palnika.

4-biegunowy, wolnoobrotowy silnik dostosowany do długiej pracy Bezpieczne używanie precyzyjny filtr wody montowany na wejściu broni pompę przed skażeniami z wody. Czujnik temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi.

SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i poprzez to wydłuża żywotność wszystkich składników pompy po stronie wysokociśnieniowej. Komfortowe w przechowywaniu Zintegrowany bęben na wąż z 20 m wężem wysokociśnieniowym.

znaczny schowek na środki czyszczące, rękawice, narzędzia itp. Mobilne obszerne koła. Udogodnienia w obsłudze pomagają pokonać przeszkody terenowe np. Krawężniki. Oszczędza energię i czas: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force i system mocowania wyposażenia EASY!Lock Praca bez zmęczenia: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force System mocowania wyposażenia EASY!Lock: trwały i wytrzymały.

Wyposażenie Pistolet spryskujący, EASY!Force Advanced Wąż wysokociśnieniowy, 20 m Lanca spryskująca, 1050 mm Dysza power Zintegrowany bęben na wąż wysokociśnieniowy Zbiornik na środek czyszczący, środek zmiękczający oraz zbiornik paliwa napełniane z zewnątrz Panel kontrolny z diodami powiadamiającymi automatyczne ograniczanie ciśnienia po wyłączeniu urządzenia Wtyczka ze zmiennikiem biegunów (trójfazowe) Układ kontroli serwisowej z wyświetlaczem LED Dwa zbiorniki na detergenty Zabezpieczenie przed pracą na sucho

Podobne produkty w kategorii Myjki ciśnieniowe