Karcher K4 Full Control Ocena produktu:

od 878,00 PLN

oszczędzasz do 44%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
  • Maksymalna temperatura wody: 40 °C
Oferty (22)
Opis produktu

kupując pakiet oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

K 4 Full Control Karcher - bogato wyposażona myjka wysokociśnieniowa z wytrzymałym silnikiem chłodzonym wodą.

Urządzenie wysokociśnieniowe Karcher K 4 Full Control charakteryzuje się dobrymi parametrami pracy i bogatym wyposażeniem. Pomoże Ci umyć dom, elewacje, samochód, podjazd, rower, taras, meble ogrodowe, czy ogrodzenie.

postępowa linia myjek ciśnieniowych Full Control Karcher została wyekwipowana w pistolety, które upraszczają przypasowanie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni. Rozwiązanie to pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni oraz zoptymalizować efekty czyszczenia, takzawsze rezultat prac był możliwie najkorzystniejszy.

Pistolet spryskujący Full Control

Lanca Vario Power pozwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalająskonsolidować je do czyszczonej powierzchni. Ekran LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie.

Pozycja parking

Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być komfortowo przechowywane na urządzeniu podczas przerw w pracy. Pistolet spryskujący Full Control jest za każdym razem pod ręką iprzystępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce.

Plug 'n' Clean

Szybka i wygodna aplikacja środka czyszczącego. System Plug ’n’ Clean pozwala na podawanie chemii bezpośrednio z opakowania oraz łatwą podmianę środków podczas pracy. Środki czyszczące Karcher nieszablonowe rezultaty czyszczenia i bezpieczeństwo samych urządzeń.

nabywając zestaw oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

oraz filmy przedstawiające urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne części na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego artykułu.

Podobne produkty w kategorii Myjki ciśnieniowe