• Producent: Shimano
  • Kategoria: Narzędzia rowerowe i smary

Klucz Shimano TL-FC32 do montażu misek mechanizmu korbowego Hollowtech II

Jest to oryginalny towar Shimano służący do montażu wszelkich mechanizmów korbowych w standardzie Hollowtech II oraz 2-Piece Crankset.

używany jest do montażu wkładu suportu z zewnętrznymi miskami rodzaju Hollowtech II

Klucz wytwarzany z utwardzanej stali wysokiej jakości.

zaopatrzony jest w otwór pozwalający na powieszenie np. Na ścianie.

Najważniejsze właściwości produktu:

Producent: Shimano

Model: TL-FC32

Przeznaczenie: mechanizmy korbowe Hollowtech II

Materiał narzędzia: stal

wymiary: 210 mm x 80 mm

Waga: ~ 191 g

Hollowtech II

Najlepiej zrónoważona sztywność, solidność, niska waga i cechy obrotowe.

Koncepcja technice HOLLOWTECH II koncentruje się na stworzeniu świetnego mechanizmu korbowego, który maksymalizuje przenoszenie mocy przez rowerzystę. Sztywność mechanizmu korbowego zagwarantuje wydajność pedałowania, podczas gdy jego waga, czyli kluczowy składnik mechanizmu korbowego, wspomaga jazdę na dłuższych dystansach, wymagających większego pedałowania. Oczywiście, SHIMANO starało się uzyskać słuszną równowagę między sztywnością, a jak najmniejszą wagą mechanizmu korbowego. Technika HOLLOWTECH jest wykorzystywana w ultralekkim drążonym mechanizmie korbowym wyprodukowanym przez SHIMANO z zastosowaniem własnej technologii kucia, która gwarantuje sztywność. Dodanie technice HOLLOWTECH II pozwala związać oś suportu z prawą korbą dla uzyskania sztywności i niewielkiej wagi w celu uzyskania stosownej równowagi. Wykorzystany system zewnętrznego łożyska suportu oznacza ulepszone rozłożenie wagi lepszą stabilność pedałowania i zagwarantuje efektywniejsze przenoszenie mocy.

2-elementowa budowa mechanizmu korbowego. Zintegrowane ramię mechanizmu i oś suportu powiększoną sztywność przy zmniejszonej wadze. Szersze rozmieszczenie łożysk rozszerza sztywność, dzięki temu siła pedałowania zostaje produktywniej przeniesiona na napęd roweru. Wykorzystane staranne łożyska. Dzięki nim nie trzeba zbyt nieraz zajmować się konserwacją i wyjątkowo opraszcza to montaż mechanizmu korbowego.

Podobne produkty w kategorii Narzędzia rowerowe i smary