Becker Active 5 EU Ocena produktu:

od 499,00 PLN

  • Producent: Becker
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Rozdzielczość ekranu: 800 x 480 px
  • Mapy: Europa
Oferty (2)
Opis produktu
TWÓJ ASYSTENT W PODRÓŻY SAMOCHODEM
BECKER – standardem jest Premium!. Nawigacja Becker Active.5SL EU sprawi, że Twoja podróż samochodem stanie się łatwa i przyjemna.

BECKER Active.5SL EU łączy atrakcyjne wzornictwo z płaską obudową i 5-calowym ekranem o wysokiej rozdzielczości. W dodatku, innowacyjny uchwyt magnetyczny zezwala na łatwą integrację w twoim pojeździe.
BECKER MAGCLICK Szczególną zaletą nowego BECKER Active.5SL EU jest nowy intensywny uchwyt Becker MagClick. Pozwala on na mocne mocowanie urządzenia w pojeździe dzięki łącznikom magnetycznym. Urządzenie może być zamontowane i zdemontowane za pomocą jednego ruchu. Jednocześnie magnetyczne styki pozwalają na bezpieczne ładowanie urządzenia. Niewygodne przyłączanie kabla ładowarki nie jest już problemem dzięki takiemu rozwiązaniu. Ponadto, energiczny uchwyt jest wyekwipowany w 4-zaczepowy system Herbert Richter, dzięki czemu jest kompatybilny z wieloma podstawami mocującymi. Daje ci to najlepsze warunki dla stałego mocowania twojego urządzenia nawigacyjnego w pojeździe.

Sprawdzone podczas jazdy zalety Beckera.
BECKER SITUATION SCAN
szanowany Becker Situation Scan proponuje pakiet inteligentnych funkcji wspomagających kierowcę zastosowanecznymi informacjami i wskazówkami w zależności od sytuacji na drodze i postępów jazdy.

Asystent objazdu: wytycza nową trasę w przypadku pojawienia się utrudnień w ruchu

Asystent zjazdu: w przypadku zjazdu z wskazanej trasy analizuje osiągalne powody i pomaga znaleźć np. Stację benzynową

Asystent parkowania: znajduje parking w pobliżu celu podróży.
ASYSTENT PASA RUCHU PRO 3D
Asystent pasa ruchu Pro 3D demonstruje właściwy pas ruchu w ruchomej animacji kiedy zbliża się konieczność zmiany pasa. Dzięki temu możesz wybrać właściwy pas w odpowiednim czasie.
3D TERRAIN VIEW
Funkcja 3D Terrain View demonstruje profile wysokości i krajobrazu oraz lokalne atrakcje przy trasie w realistycznym widoku 3D na ekranie o wysokiej rozdzielczości.
BORDER ASSISTANT
Gdy w trakcie podróży zbliżasz się do granicy, Becker SituationScan rozpoznaje ją i w odpowiednim momencie informuje o ostatniej stacji benzynowej przed jej przekroczeniem. W dodatku podaje informacje o regulacjach prawnych w danym kraju, m. In. O ograniczeniach szybkości i limicie alkoholu we krwi.
OSTRZEŻENIA O LIMICIE prędkośCI
Informacja o dopuszczalnej prędkości jest wyświetlana na ekranie, sygnał dźwiękowy ostrzegający kierowcę o przekroczeniu zaprogramowanego progu (do ustawienia).
MARCO POLO TRAVEL GUIDE
Użytkownicy mogą także skorzystać z załączonego przewodnika MARCO POLO Travel Guide z licznymi informacjami preinstalowanymi w urządzeniu. Zabytki, hotele, kawiarnie - Twoja nawigacja satelitarna stanie się prawdziwym przewodnikiem multimedialnym podczas wycieczki po mieście. Odkryj niemało metropolii w Europie z ogromną ilością danych turystycznych, a także niekonwencjonalnych porad Marco Polo.

Przewodnik Marco Polo jest dostępny w języku niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, a także włoskim i obejmuje informacje turystyczne w następujących krajach: Andora, Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Norwegia, Portugalia, Rosja, San Marino, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, duża Brytania i Watykan.


BECKER CONNECT BECKER Connect: użytkownik otrzymuje bezpośrednio na urządzeniu pakiet bogatych usług. Do najważniejszych z nich należy zintegrowany Manager Pobierania (Download Manager). Pozwala na on aktualizację map oraz fotoradarów w nieskomplikowany sposób – bezpośrednio w urządzeniu.(6) Co najszczególniejsze aktualizacji dokonuje się bez konieczności podłączenia do komputera. Na dodatek w trasie użytkownik ma dostęp ważnych danych w czasie rzeczywistym (Live Services)(7) w trasie.
W ramach usługi Becker oferuje szczegółowe i jeszcze szybsze dane o korkach i natężeniu ruchu na trasie ze wyszczególnioniem długości opóźnienia, jednocześnie na autostradach jak i głównych trasach łączących miasta. Oznacza to, że na bieżąco uzyskujesz dane o ruchu drogowym i w razie zapotrzebowania, z łatwością wybierasz trasę alternatywną trasę.

(7) wymagania:
Telefon komórkowy, który obsługuje funkcję mobilny hotspot WiFi, a tym samym umożliwia dostęp do internetu. Funkcja hotspot musi być włączona w telefonie komórkowym. Telefon musi mieć wystarczający zasięg sieci GSM i pozwala nać dostęp do internetu. Transfer danych może spowodować dodatkowe koszty, zaleca się posiadanie telefonu komórkowego z abonamentem ze zryczałtowaną opłatą za transfer danych. Nie gwarantuje się zgodności. Ważne tylko przy aktywacji w ciągu 30 dni od pierwszego wykorzystania. Przystępne w okresie wsparcia danej platformy lub do czasu, aż zewnętrzny dostawca będzie dostarczał usługi Live dla firmy United Navigation. Usługa Live Traffic jest przystępna w A, B, CH, DE, DK, EST, F, FIN, GB, GR, H, I, L, N, NL, P, PL, S, SLO.

NAWIGACJA, KTÓRA UCZY SIĘ w trakcie JAZDY. Nawigacje Becker nie tylko biorą pod uwagę historyczne informacje o ruchu drogowym,też gromadzą świeże w trakcie w trakcie podróży. W tym celu urządzenie zapamiętuje przebieg trasy, gdy prowadzisz. Następnie dane są przetwarzane anonimowo i łączone z danymi skatalogowanymi od innych użytkowników. Dzięki regularnej aktualizacji kalkulowane trasy będą coraz szybsze i komfortowojsze, a także adekwatnie dobrane w zależności od pory dnia i godziny. Oznacza to, że Twoja podróż będzie szybsza, mniej stresująca i zaoszczędzisz na paliwie. Najkorzystniejsza wiadomość: usługa jest w pełni darmowa! Więcej informacji
ZAINSTALOWANE MAPY 46 KRAJÓW EUROPY
Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia I Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Kosowo, Litwa, Lichtenstein, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monaco, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Serbia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, szeroka Brytania, Włochy
DOŻYWOTNIA AKTUALIZACJA MAP** by skorzystać z oferty wystarczy zarejestrować się w ciągu 30 dni od zakupu urządzenia przez Becker Content Manager, wybrać Dożywotnią Aktualizację Map (Lifetime Map Updates) klikając w ikonę koszyka obok produktu i aktywować usługę.
Instrukcja Aktywacji dożywotniej aktualizacji MAP

** Wymaga aktywacji w ciągu 30 dni od uruchomienia urządzenia. otrzymuj do 3 aktualizacji rocznie natychmiast po pojawieniu się nowych informacji w programie Content Manager. Będziesz otrzymywać swoje dożywotnie gratisowe aktualizacje poprzez cały okres do końca używania urządzenia albo tak długo jak United Navigation będzie otrzymywać dane mapowe od swych dostawców (którekolwiek zdarzenie wystąpi wcześniej)..
WIĘCEJ danych O DOŻYWOTNIEJ AKTUALIZACJI

cechy URZĄDZENIA: Wzornictwo najwyższej jakości.
prędki procesor dla prędkiej obsługi i kalkulacji trasy.
komfortowo zaaranżowany ekran dotykowy 5’’ (12,7 cm) o wysokiej rozdzielczości.
Najnowsze mapy 46 krajów Europy.
Pamięć wewnętrzna 8 GB.
Dożywotnie bezpłatne Aktualizacje Map.(1)
zaimplementowany, szybki odbiornik HQ TMCŸ do samoczynnego unikania korków.(2)
Komunikaty Text-to-Speech, w tym komunikaty usługi TMC oraz informacje o obiektach przy trasie.(3)
Uchwyt Samochodowy Becker MagClick Active umożliwia konkretne mocowanie urządzenia i bezpieczne ładowanie dzięki magnetycznym stykom, i łatwą i trwałą integrację z pojazdem.
Funkcja Becker Situation Scan – mnóstwo możliwości wspierania kierowcy pomocnymi informacjami i zaleceniami w zależności od aktualnej sytuacji na trasie.
Asystent pasa ruchu Pro 3D: w przypadku potrzebnej zmiany pasa Asystent Pro 3D pokazuje właściwy pas w animowanym obrazie. Dzięki czemu kierowca rozpoznaje właściwy pas w odpowiednim czasie.
Funkcja "Learning Navigation": Oprócz uwzględniania informacji historycznych dotyczących ruchu urządzenie wiąże na dodatek aktualne informacje dotyczące warunków jazdy użytkownika, a także innych użytkowników nawigacji Becker.(4)
Obraz krajobrazu, ważne obiekty w realistycznym widoku 3D.
dane o ograniczeniach prędkości.
Oprogramowanie Becker Content Manager(5) Software dla wygodnej, komputerowej konfiguracji urządzenia.

(1) Wymaga aktywacji do 30 dni od pierwszego użycia. Do 3 bezpłatnych aktualizacji w roku. Dostępne w okresie używalności produktu i tak długo, jak zewnętrzny dostawca dostarcza dane mapowe.
(2) bezpłatne wiadomości TMC są dostępne w Austrii, Belgii, Szwajcarii, Czechach, Danii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Włoszech, Hiszpanii, i Szwecji.
(3) Funkcja Text-to-Speech jest przystępna w językach: polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim, holenderskim, hiszpańskim i węgierskim.
(4) Aktywacja I aktualizacje danych odbywają się przy pomocy funkcji Content Manager.
(5) Oprogramowanie Becker Content Manager dla wygodnej konfiguracji urządzenia z poziomu komputera. Content Manager wymaga komputera z systemem Windows 10, 8, 7, Vista™ albo XP™ z wejściem USB i dostępem do Internetu.
W komplecie:
BECKER Active.5SL EU LMU
dynamiczny uchwyt Becker MagClick ze zintegrowaną ładowarką do zapalniczki samochodowej 12V/24V oraz zintegrowaną anteną TMC
przewód USB do połączenia z komputerem
Instrukcja obsługi i Content Manager* zainstalowane na urządzeniu
Skrócona instrukcja obsługi w wersji papierowej.

*Content Manager wymaga komputera z systemem Windows 10, 8, 7, Vista™ albo XP™ z wejściem USB i dostępem do Internetu.

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa