Garmin Drive 61 LMT-S CEU Ocena produktu:

od 649,00 PLN

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 6 "
  • Rozdzielczość ekranu: 800 x 480 px
Oferty (4)
Opis produktu

dedykowane urządzenie nawigacyjne GPS z funkcjami ostrzeżeń dla kierowcy Proste w obsłudze, dedykowane urządzenie nawigacyjne GPS z jasnym 6-calowym wyświetlaczem działającym w dwóch położeniach Fabrycznie załadowane mapy z bezterminową subskrypcją zagwarantuje usługi w czasie rzeczywistym, takie jak aktualne informacje o ruchu drogowym i parkingach Przekazywane kierowcy ostrzeżenia o niebezpiecznych zakrętach, zmianach dopuszczalnej szybkości, kamerach nadzorujących szybkość, przejazdach kolejowych, przejściach dla zwierząt itp.

Oceny z serwisu TripAdvisor® punktów szczególnych związanych z podróżowaniem, takich jak hotele, restauracje i atrakcje mieści bezterminowe aktualizacje fotoradarów Bez względu na to, dokąd się wybierasz, Twoja podróż będzie spokojniejsza dzięki Garmin Drive.

asygnowane urządzenie nawigacyjne GPS zaopatrzone w funkcje ostrzeżeń dla kierowcy, które pozwalają lepiej zorientować w przypadku na drodze; usługi w czasie rzeczywistym gwarantujące aktualne oraz zintegrowane informacje z serwisu TripAdvisor, które pomogą znaleźć wszystko, czego Ci trzeba po drodze.

Cała trasa jest w urządzeniu Garmin. Ty po prostu jedź. Usługi Live dla urządzenia Drive Omijaj korki dzięki alternatywnym trasom, które pozwalają oszczędzać czas. Dzięki informacjom w czasie rzeczywistym stracisz mniej czasu, jeżdżąc po okolicy w poszukiwaniu miejsca parkingowego.

Aby otrzymywać alerty o utrudnieniach drogowych, wskazówki o alternatywnych trasach i aktualne prognozy pogodowe, pobierz aplikację Smartphone Link, która łączy urządzenie Garmin Drive ze zgodnym smartfonem.

Zbliżając się do celu podróży, nie musisz już przejmować się parkowaniem dzięki możliwości wyświetlania cen, a także trendów dostępności publicznych miejsc parkingowych na ulicach. Aplikacja Smartphone Link pozwala na na dodatek korzystanie z funkcji LiveTrack, która pozwala kierowcom udostępniać swoją pozycję, żeby inni mogli śledzić ich położenie, gdy na przykład załatwiają sprawy na mieście albo są w długiej podróży.

Ostrzeżenia dla kierowcy: orientuj się w przypadku na drodzenamawiać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i rozszerzać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie Garmin Drive gwarantuje kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach prędkości, przejazdach kolejowych, a także przejściach dla zwierząt.

dodatkowo urządzenie nawigacyjne przekazuje ostrzeżenia w sytuacji jazdy pod prąd drogą jednokierunkową oraz o znajdujących się w pobliżu szkołach i strefach wokół szkół. Uzyskuj powiadomienia o zbliżaniu się do kamery na światłach albo fotoradaru, a choćby ostrzeżenia o zmęczeniu, które sugerują miejsca odpoczynku na trasie.

Przyjemne podróże dzięki TripAdvisor w przypadku braku znajomości jakiegoś obszaru prawidłowo jest posiadać pomocnika, który wskaże właściwy kierunek. Właśnie z tego powodu oferujemy serwis TripAdvisor w urządzeniu nawigacyjnym Garmin Drive.

Wyświetlaj oceny pu...

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa