Garmin DriveAssist 50 LMT EU Ocena produktu:

od 1099,00 PLN

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 5 "
  • Rozdzielczość ekranu: 480 x 272 px
  • Mapy: Europa
Oferty (3)
Opis produktu

Urządzenie Garmin DriveAssist jest bezusterkowym świadkiem wydarzeń. Zostało wyposażone we zaimplementowaną kamerę samochodową, która stale rejestruje przebieg jazdy. Jeśli dojdzie do kolizji, funkcja wykrywania zdarzeń (czujka G) samoczynnie zapisze pliki.

Moduł GPS rejestruje dokładne informacje o miejscu i czasie zdarzenia. Urządzenie nawigacyjne zagwarantuje możliwość nieskomplikowanego odtwarzania nagrań i wyświetlania mapy wskazującej miejsce zdarzenia. Jeśli chcesz, możesz później obejrzeć nagranie na komputerze, korzystając z odtwarzacza Dash Cam Player.

Urządzenie ma funkcję robienia zdjęć, dzięki temu możesz wyjąć urządzenie z pojazdu, by po kolizji zrobić z bliska zdjęcie uszkodzenia. W komplecie jest wymienna karta pamięci microSD™ do zapisu nagrań (klasy 10).

Urządzenie nawigacyjne Garmin DriveAssist wykorzystuje wspomagane poprzez kamerę samochodową funkcje ostrzeżeń i ostrzeżeń dla kierowcy, co ma nakłaniać do bezpiecznej jazdy i powiększać świadomość sytuacyjną.

Funkcja asystenta parkowania w garażu usprawnia wjazd do garażu. Po zatrzymaniu samochodu na skrzyżowaniu lub w ruchu drogowym alert „Jedź” powiadomi Cię, gdy poprzedzające pojazdy zaczną się poruszać. System ostrzegania przed kolizją informuje o zbyt drobnym odstępie od poprzedzającego pojazdu.

Z kolei w sytuacji zjechania z drogi albo na przeciwległy pas zostanie uruchomione ostrzeżenie o opuszczeniu pasa. Dzięki funkcji Garmin Real Vision™ już nigdy nie przegapisz niezbyt czytelnego numeru domu.

Gdy będziesz dojeżdżać do wybranego celu podróży, urządzenie nawigacyjne przełączy się w widok kamery, a kierunek dalszej podróży zostanie wyszczególniony jasną strzałką. Na dodatek urządzenie Garmin DriveAssist zawiadamia o jeździe drogą jednokierunkową pod prąd i wysyła ostrzeżenia o zbliżaniu się do stref wokół szkół.

Odbieraj informacje o pobliskich kamerach monitorujących szybkość i przejazd na czerwonym świetle6 i miej szansę przygotować się do nagłego zatrzymania ruchu dzięki przychodzącym alertom o korku na drodze7.

podczas długiej jazdy ostrzeżenie o zmęczeniu8 podpowiada, kiedy należy zrobić przerwę i po kilku godzinach jazdy sugeruje potencjalne miejsca obsługi podróżnych. Dostępne są także ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach ograniczeń prędkości, przejazdach kolejowych, przejściach dla zwierząt i niemało innych.

Funkcja „Przed tobą” łatwe oglądanie miejsc i głównych celów na trasie, np. Granic, bez konieczności opuszczania ekranu mapy. Urządzenie Garmin DriveAssist obsługuje komfortową funkcję nawigacji sterowanej głosem.

Steruj urządzeniem Garmin DriveAssist przy pomocy głosu, żeby móc trzymać ręce na kierownicy. Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth (np. Smartfon) z urządzeniem Garmin DriveAssist, aby prowadzić rozmowy poprzez pakiet głośnomówiący i otrzymywać powiadomienia z telefonu bezpośrednio na ekran urządzenia Garmin DriveAssist.

Odbieraj połączenia, wiadomości tekstowe, przypomnienia z kalendarza bez konieczności odrywania dłoni od kierownicy, żeby sięgnąć po telefon. Skoncentruj się na jeździe, utrzymując łączność dzięki spersonalizowanym powiadomieniom z telefonu, które są w wygodny sposób wyświetlane bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego.

Aby otrzymywać dane w czasie rzeczywistym, np. O utrudnieniach w ruchu i pogodzie, pobierz aplikację mobilną Smartphone Link9, która umożliwi połączenie urządzenia nawigacyjnego GPS Garmin DriveAssist ze zgodnym smartfonem.

Usługa aktualnych danych drogowych marki Garmin przesyłanych przez aplikację Smartphone Link pozwala rozszerzyć zasięg komunikatów drogowych, kiedy jedynie tego potrzebujesz*. Dzisiaj już nie musisz stać w korku bez względu na to, czy jego przyczyną są roboty drogowe, wypadek, czy godziny szczytu — możesz także unikać poważnych zagrożeń, takich jak wjazd w drogę jednokierunkową pod prąd.

Częstotliwość aktualizacji danych co 1 minutę sprawia,zawsze wiesz, gdzie są opóźnienia i jak długo trwają, a dzięki wyodrębnionej poprzez urządzenie alternatywnej trasie możesz zachować spokój i kontrolę nad sytuacją.

Usługa aktualnych informacji drogowych jest sterowana głosem, co oznacza, iż reaguje na wymawiane polecenia (tylko model z mapą całej Europy). Starczy sparować zgodne urządzenie nawigacyjne Garmin z telefonem za pośrednictwem technologii Bluetooth3.

Nie musisz się martwić o komplet transferu danych, ponieważ korzystanie z usługi nie wymaga tetheringu (W niektórych krajach potrzebna może być subskrypcja; zobacz mapę zasięgu). Oprócz aktualnych komunikatów drogowych firmy Garmin uzyskaj dodatkową, gratisową i bezterminową subskrypcję usługi unikania utrudnień drogowych, przystępną od razu po wyjęciu z pudełka dzięki systemowi RDS-TMC.

Funkcja działa przez tradycyjne analogowe radio FM i przekazuje informacje o opóźnieniach i alternatywnych trasach Urządzenie Garmin DriveAssist zapewnia nowy rozmiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions™, czyli przystępnym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną (np.

„za czerwonym budynkiem skręć w prawo” lub „za restauracją McDonald's skręć w lewo”). Ma fabrycznie załadowane miliony nowych i modnych miejsc dzięki usłudze Foursquare®. Funkcja Direct Access ułatwia nawigację do wybranych złożonych celów podróży, takich jak lotniska czy centra handlowe, dzięki czemu, iż pozwala wyszukać miejsca w obrębie pokaźniejszego kompleksu.

podczas podróży na zakupy funkcja ta zapewnia uzupełniające dane o potężnych sklepach detalicznych znajdujących się w centrum handlowym. Na przykład: „Przybycie do centrum handlowego Lakeside. Sklep Debenhams znajduje się w środku centrum handlowego, na górnym piętrze”.

Urządzenie Garmin DriveAssist ma pole wyszukiwania, które umożliwia wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych (POI). Wystarczy wprowadzić kategorię (np. „pizza”), cały adres albo nazwę („Starbucks”), a urządzenie Garmin DriveAssist prędko wyświetli rezultaty wyszukiwania.

w sytuacji popełnienia błędu literowego urządzenie Garmin DriveAssist podaje sporo wyników wyszukiwania, które brzmią podobnie do wprowadzonego hasła. W celu uzyskania kompleksowego rozwiązania nawigacyjnego urządzenie Garmin DriveAssist można sparować z bezprzewodową kamerą cofania BC™ 30 (do nabycia osobno; doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście).

Po podłączeniu kamery — podczas cofania można łatwo widzieć pojazdy, pieszych, a także przeszkody na wyświetlaczu urządzenia Garmin DriveAssist. Gdy podróżujesz z niepokaźnym dzieckiem, rozbuduj zestaw o kamerę Garmin babyCam™.

babyCam to samochodowy system monitorowania dziecka, który w dowolnym momencie zezwala na wyświetlanie widoku siedzącego z tyłu pasażera na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego. Aplikacja Garmin Express służy do aktualizowania urządzenia Garmin DriveAssist.

Garmin Express zezwala na łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych pozycji z sprzętów i do i instalowanie gratisowych niestandardowych głosów i pojazdów.

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa