Garmin DriveAssist 51 LMT-D EU Ocena produktu:

od 1049,00 PLN

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 5 "
  • Rozdzielczość ekranu: 480 x 272 px
  • Mapy: Europa
Oferty (3)
Opis produktu

zaawansowane urządzenie nawigacyjne z zastosowaną kamerą samochodową Urządzenie nawigacyjne GPS z zaimplementowaną kamerą samochodową, nowoczesnymi funkcjami ostrzeżeń kierowcy i 5-calowym objętościowym wyświetlaczem z opcją pinch-to-zoom5 Fabrycznie załadowane mapy z bezterminową subskrypcją zapewnia usługi działające w czasie rzeczywistym2, takie jak aktualne informacje o parkingach3 i pogodzie bezpłatna usługa komunikatów drogowych Garmin DIGITAL Traffic w systemie DAB – najlepsze rozwiązania do unikania utrudnień drogowych producenta Garmin – dostępne zaraz po rozpakowaniu!

Zbliżając się do celu, możesz wyświetlić aktualne dane o parkingach, w tym ceny i trendy dostępności publicznych miejsc parkingowych zaimplementowana kamera samochodowa z opcjonalnym dźwiękiem bezustannie rejestruje przejazd i automatycznie zapisuje pliki w przypadku kolizji.

Moduł GPS zapisuje, gdzie i kiedy incydent miał miejsce Korzystaj z wsparcia kamery w trakcie jazdy dzięki Garmin DriveAssist – urządzeniu nawigacyjnemu GPS z zaimplementowaną kamerą samochodową. Pozwala na ono korzystanie z funkcji telefonu, takich jak połączenia przy pomocy zestawu głośnomówiącego Bluetooth®4 i usług dostępnych w czasie rzeczywistym a także otrzymywanie przez kierowcę ostrzeżeń wspomaganych pracą kamery.

Cała trasa jest w urządzeniu Garmin. Ty po prostu jedź. Zaimplementowana kamera samochodowa Naoczny świadek dostępny za każdym razem w razie potrzeby – urządzenie Garmin DriveAssist wbudowaną kamerę samochodową, która nieustannie rejestruje jazdę i opcjonalnie nagrywa dźwięk z kabiny samochodu.

Jeśli dojdzie do kolizji, funkcja wykrywania zdarzeń (czujnik G) w urządzeniu zapisze pliki z nagraniem. Moduł GPS rejestruje precyzyjne informacje o miejscu i czasie zdarzenia. Załączona, wymienna karta microSD™ proste odtwarzanie nagrania bezpośrednio na urządzeniu.

Możeszzastosować gratisowej aplikacji VIRB® i później obejrzeć nagranie na zgodnym smartfonie lub tablecie. Usługi Live dla urządzenia Drive Omijaj korki dzięki alternatywnym trasom, które pozwalają oszczędzać czas.

Dzięki informacjom w czasie rzeczywistym stracisz mniej czasu, szukając miejsca parkingowego. Otrzymuj na urządzenie Garmin DriveSmart aktualne dane o parkingach, prognozy pogody i sporo więcej. Zbliżając się do celu podróży, nie musisz już przejmować się parkowaniem dzięki możliwości wyświetlania cen oraz trendów przystępności publicznych miejsc parkingowych na ulicach.

Aplikacja Smartphone Link umożliwia na dodatek korzystanie z funkcji LiveTrack2, która pozwala kierowcom udostępniać swoją pozycję, by inni mogli śledzić ich położenie, gdy na przykład załatwiają sprawy na mieście lub są w długiej podróży.

Ostrzeżenia kierowcy wspomagane pracą kamery Korzystaj z pionierskich funkcji Garmin DriveAssist, które pomogą Ci lepiej zorientować się w przypadku na drodze. Stojąc w korku, alert „Jedź" powiadomi Cię, że pojazdy przed Tobą właśnie ruszyły.

Ostrzeżenie o kolizji5 informuje o zbyt bliskiej odległości od pojazdu znajdującego się przed Tobą, a w przypadku zjechania z drogi albo na przeciwległy pas zostanie uruchomiona funkcja ostrzegania o opuszczeniu pasa5.

Funkcja Garmin Real Vision™ zagwarantuje staranne prowadzenie pod wyodrębniony adres, choćby gdy trudno odczytać numer domu. Gdy będziesz dojeżdżać do wybranego adresu, urządzenie nawigacyjne przełączy się w widok kamery, a kierunek dalszej podróży zostanie wyraźnie wyodrębniony strzałką.

Łączenie smartfonu z inteligentną siecią Po zsynchronizowaniu smartfonu za pomocą Bluetooth z urządzeniem Garmin DriveAssist uzyskujesz dostęp do funkcji gwarantujących łączność bez odrywania rąk od kierownicy.

Możesz wykonywać połączenia przy pomocy zestawu głośnomówiącego i odbierać spersonalizowane powiadomienia z telefonu6 na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego. Co oznacza, że nie musisz sięgać po telefon, żeby zobaczyć, kto dzwoni albo przeczytać wiadomość tekstową czy powiadomienie z kalendarza.

Nawigacja sterowana głosem Ci potrzeba wskazówek nawigacyjnych? Po prostu powiedz. Urządzenie Garmin DriveAssist zaopatrzone jest w sterowane głosem funkcje nawigacyjne, dzięki temu możesz wydawać polecenia i otrzymywać wskazówki nawigacyjne prowadzące wprost do celu.

Moduł Wi-Fi® gwarantuje zawsze aktualne dane wbudowany w urządzenie nawigacyjne Garmin DriveAssist moduł Wi-Fi zagwarantuje bieżące aktualizowanie map i oprogramowania. Gdy przystępna jest nowa aktualizacja i znajdujesz się w zasięgu domowej sieci Wi-Fi, samoczynnie otrzymasz powiadomienie ekranowe.

Jest to wskazówka, aby podłączyć urządzenie do ładowania i pozwolić w tym czasie na zainstalowanie aktualizacji przez sieć Wi-Fi. Potem znowu można ruszać w trasę. Ostrzeżenia dla kierowcy: bądź świadomy swego otoczenianakłaniać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i powiększać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie GarminAssist zapewnia kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach szybkości, przejazdac..

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa