Garmin DriveSmart 61 LMT-D EU Ocena produktu:

od 899,00 PLN

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 6.9 "
  • Rozdzielczość ekranu: 1024 x 600 px
  • Mapy: Europa
Oferty (5)
Opis produktu

Omijaj korki dzięki alternatywnym trasom, które pozwalają oszczędzać czas. Dzięki informacjom w czasie rzeczywistym stracisz mniej czasu, szukając miejsca parkingowego. By otrzymywać alerty o utrudnieniach drogowych, właściwe wskazówki o alternatywnych trasach i aktualne prognozy pogodowe, pobierz aplikację Smartphone Link, która łączy urządzenie Garmin DriveSmart ze zgodnym smartfonem.

Zbliżając się do celu podróży, nie musisz już przejmować się parkowaniem dzięki możliwości wyświetlania cen i trendów dostępności publicznych miejsc parkingowych na ulicach. Aplikacja Smartphone Link zezwala na także korzystanie z funkcji LiveTrack, która pozwala kierowcom udostępniać swoją pozycję, by inni mogli śledzić ich położenie, gdy na przykład załatwiają sprawy na mieście albo są w długiej podróży.

zaimplementowany w nawigację Garmin DriveSmart moduł Wi-Fi upraszcza bieżące aktualizowanie map i oprogramowania. Gdy dostępna jest nowa aktualizacja i znajdujesz się w zasięgu domowej sieci Wi-Fi, automatycznie otrzymasz powiadomienie ekranowe.

Po prostu podłącz urządzenie do ładowania i pozwól w tym czasie na zainstalowanie aktualizacji przez sieć Wi-Fi. Potem znowu można ruszać w trasę. Po zsynchronizowaniu smartfonu za pomocą Bluetooth z urządzeniem Garmin DriveSmart uzyskujesz dostęp do rewelacyjnych funkcji zapewniających łączność bez odrywania rąk od kierownicy.

Możesz wykonywać połączenia przy pomocy zestawu głośnomówiącego i odbierać spersonalizowane powiadomienia z telefonu na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego. Co oznacza, że nie musisz sięgać po telefon, by zobaczyć, kto dzwoni albo przeczytać wiadomość tekstową czy powiadomienie z kalendarza.

Aby zachęcać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i zwiększać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie Garmin DriveSmart gwarantuje kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach szybkości, przejazdach kolejowych oraz przejściach dla zwierząt.

ponadto nawigacja ostrzega o jeździe pod prąd drogą jednokierunkową i o znajdujących się w pobliżu szkołach i strefach wokół szkół. Otrzymasz również powiadomienia o zbliżaniu się do kamery na światłach lub fotoradaru, a choćby ostrzeżenia o zmęczeniu, które sugerują miejsca odpoczynku na trasie....

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa