Garmin DriveSmart 61 LMT-S EU Ocena produktu:

od 799,00 PLN

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Mapy: Europa
Oferty (3)
Opis produktu

nowoczesna nawigacja samochodowa z funkcjami telefonicznymi Prosta w obsłudze nawigacja samochodowa GPS z funkcjami online i jasnym 6.95-calowym dotykowym, bezramkowym wyświetlaczem objętościowym Fabrycznie załadowane mapy z dożywotnią subskrypcją1 Kliknij tutaj, by zobaczyć zasięg mapy dla tego towaru zagwarantuje usługi działające w czasie rzeczywistym2, takie jak aktualne informacje o ruchu drogowym i parkingach3 zestaw głośnomówiący Bluetooth®4, powiadomienia z telefonu5 i sterowanie głosowe zaimplementowany moduł Wi-Fi® nietrudny dostęp do map i aktualizacji Pozostań w kontakcie, będąc w drodze dzięki urządzeniu nawigacyjnemu Garmin DriveSmart z zestawem funkcji telefonicznych, powiadomieniami z telefonu i precyzyjnymi wskazówkami nawigacyjnymi.

Tryb głośnomówiący, aktualne informacje o ruchu drogowym, wbudowany moduł Wi-Fi i sporo więcej — rozwiązania na miarę przyszłości są w Twoim urządzeniu Garmin. Ty po prostu jedź. Usługi Live dla urządzenia Drive Omijaj korki dzięki alternatywnym trasom, które pozwalają oszczędzać czas.

Dzięki informacjom w czasie rzeczywistym stracisz mniej czasu, szukając miejsca parkingowego. Aby otrzymywać alerty o utrudnieniach drogowych, właściwe wskazówki o alternatywnych trasach i aktualne prognozy pogodowe, pobierz aplikację Smartphone Link, która łączy urządzenie Garmin DriveSmart ze zgodnym smartfonem.

Zbliżając się do celu podróży, nie musisz już przejmować się parkowaniem dzięki możliwości wyświetlania cen i trendów dostępności publicznych miejsc parkingowych na ulicach. Aplikacja Smartphone Link zezwala na ponadto korzystanie z funkcji LiveTrack2, która pozwala kierowcom udostępniać swoją pozycję, aby inni mogli śledzić ich położenie, gdy na przykład załatwiają sprawy na mieście albo są w długiej podróży.

Łączenie DriveSmart z siecią Po zsynchronizowaniu smartfonu za pomocą Bluetooth z urządzeniem Garmin DriveSmart otrzymujesz dostęp do nieprzeciętnych funkcji zapewniających łączność bez odrywania dłoni od kierownicy.

Możesz wykonywać połączenia przy pomocy zestawu głośnomówiącego i odbierać spersonalizowane powiadomienia z telefonu na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego. Co oznacza, iż nie musisz sięgać po telefon, aby zobaczyć, kto dzwoni albo przeczytać wiadomość tekstową czy powiadomienie z kalendarza.

Nawigacja sterowana głosem Ci potrzeba wskazówek nawigacyjnych? starczy powiedzieć. Urządzenie Garmin DriveSmart zaopatrzone jest w sterowane głosem funkcje nawigacyjne, dzięki czemu możesz wydawać polecenia i otrzymywać wskazówki nawigacyjne prowadzące wprost do celu.

(Tylko modele z mapą całej Europy) Moduł Wi-Fi zapewnia za każdym razem aktualne dane zastosowany w nawigację Garmin DriveSmart moduł Wi-Fi ułatwia bieżące aktualizowanie map i oprogramowania. Gdy przystępna jest nowa aktualizacja i znajdujesz się w zasięgu domowej sieci Wi-Fi, samoczynnie otrzymasz powiadomienie ekranowe.

Po prostu podłącz urządzenie do ładowania i pozwól w tym czasie na zainstalowanie aktualizacji przez sieć Wi-Fi. Potem znowu można ruszać w trasę. Ostrzeżenia dla kierowcy: bądź świadomy swojego otoczeniazachęcać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i zwiększać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie Garmin DriveSmart zapewnia kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach szybkości, przejazdach kolejowych, a także przejściach dla zwierząt.

dodatkowo nawigacja ostrzega o jeździe pod prąd drogą jednokierunkową oraz o znajdujących się w pobliżu szkołach i strefach wokół szkół. Otrzymasz też powiadomienia o zbliżaniu się do kamery na światłach albo fotoradaru6, a nawet ostrzeżenia o zmęczeniu7, które sugerują miejsca odpoczynku na trasie.

Więcej funkcji nawigacyjnych w smartwatchu Garmin Po sparowaniu tego urządzenia nawigacyjnego ze zgodnym smartwatchem Garmin (sprzedawanym osobno) możesz korzystać z funkcji nawigacyjnych bezpośrednio na nadgarstku, choćby gdy po zaparkowaniu pojazdu zmierzasz do celu na piechotę.

Pomocne powiadomienia dla kierowcy są także dostępne na zegarku. Nie musisz się już przejmować pozostawianiem samochodu na zatłoczonym parkingu, smartwatch zapewnia wskazówki nawigacyjne prowadzące od zaparkowanego samochodu do celu podróży i z powrotem.

Lepsze podróże dzięki TripAdvisor® Gdy nie znasz okolicy należycie jest mieć pomocnika, który wskaże właściwy kierunek. Właśnie z tego powodu proponujemy serwis TripAdvisor w urządzeniu nawigacyjnym Garmin DriveSmart.

Wyświetlaj oceny miejsc związanych z podróżowaniem, takich jak hotele, restauracje, a także atrakcje na trasie lub w pobliżu celu. Największy na świecie serwis poświęcony podróżom przystępny w samochodzie pomaga kierowcom wyszukiwać miejsca, które ułatwią i uprzyjemnią całą podróż.

Wyszukuj świeże atrakcje przy pomocy zaimplementowanego narzędzia do planowania podróży, które urozmaica podróże przez polecanie ciekawych miejsc na trasie. Przychylne wskazówki nawigacyjne z Garmin Real Directions™ Nowy rozmiar detalowych, głoso..

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa