MIO MiVue Drive 60 EU Ocena produktu:

od 819,00 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: MIO
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 6.2 "
  • Rozdzielczość ekranu: 800 x 480 px
  • Mapy: Europa
Oferty (6)
Opis produktu

MiVue Drive 60 LM Full Europe Lifetime 44 kraje Nawigacja 6,2'' z zastosowanym rejestratorem samochodowym Full HD
prezentujemy Mio MiVue Drive 60 LM, czyli nieszablonowe ibkompleksowe rozwiązanie, które wprowadza nowy standard w świecie nawigacji samochodowych i videorejestratorów. To pionierskie urządzenie spory ekran 6,2 cala i obejmuje wysokiej klasy nawigację samochodową z zastosowaną kamerą Full HD (1080p dla 30 klatek/sek) klasy premium, a także dwie inteligentne funkcje systemu ADAS (zaawansowany system wspomagania kierowcy), które wspierają kierowcę na drodze: LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu).

Jest to najkorzystniejszy towarzysz podróży, z którym łatwo dojedziesz do celu, korzystając z praktycznej i nietrudnej w obsłudze nawigacji samochodowej, podczas gdy videorejestrator będzie nagrywać każdą minutę Twojej podróży w rozdzielczości Full HD.
W razie wypadku będziesz dysponować wiarygodną dokumentacją zdarzeń drogowych. W zakresie nawigacji urządzenie MiVue Drive 60 jest bogato wyposażone w funkcje premium i ma zapewnioną darmową aktualizację map na cały okres eksploatacji, dzięki temu już nigdy nie będziesz się martwić o nowe mapy ani o zmiany na drogach. Oprócz map będziesz otrzymywać informacje o fotoradarach, ponadto przez cały okres eksploatacji urządzenia, aby wiedzieć, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność podczas jazdy. Videorejestrator i nawigacja działają jednocześnie, rejestrując każdą chwilę bez rozpraszania czy odwracania uwagi kierowcy i przerywania komend nawigacji. Aby włączyć podgląd z kamery, wystarczy wybrać opcję "Kamera" z głównego menu lub wyświetlacz z mapą.

Kamera MiVue Drive 60 ma wysokiej jakości soczewkę z szerokim polem widzenia 130 oraz przysłonę F2.0.

interesującą opcją jest możliwość instalacji kamery tylnej. Dzięki niej mamy możliwość jednoczesnej rejestracji tego co dzieje się przed i za pojazdem. Można powiedzieć iż urządzenie Mio MiVue Drive widzi wszystko co dzieje się dookoła pojazdu. Od teraz wszelkie niebezpieczne zachowania innych kierowców zostaną uwiecznione na dwóch osobnych nagraniach. Tylna kamera instalowana jest przy pomocy długiego kabla dzięki temu montaż jest bezproblemowy nawet w sporych autach jak kombi czy van. Połączenie kablowe jest odporne na zakłócenia i interferencje. Co istotne, to inteligentne urządzenie zastosowane systemy ADAS (progresywny system wspomagania kierowcy). Funkcje te stanowią dużą pomoc w prowadzeniu pojazdu: układ LDWS ostrzega o niezamierzonej zmianie pasa ruchu i pomaga w ten sposób uniknąć zderzenia czy kolizji. Jeśli odległość Twojego samochodu od pojazdu jadącego przed nim zniża się, np. Dlatego iż kierowca tego pojazdu rozpoczął hamowanie, układ FCWS ostrzeże Cię o niebezpieczeństwie.

MiVue Drive 60 nie tylko Cię prowadzi i rejestruje trasę,na dodatek dba o Twoje bezpieczeństwo.

nowe urządzenie Mio MiVue Drive 60 to perfekcyjny towarzysz podróży, który dba o Twoje bezpieczeństwo: jest to inteligentne i kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą posiadać obszerny wyświetlacz 6,2 cala, cenią sobie bezpieczeństwo i chcą posiadać na drodze własnego świadka, nie rezygnując z nawigacji, żeby dotrzeć z punktu A do punktu B.


Pozostałe atrybuty wyświetlacza

- wariant i wymiar wyświetlacza Dotykowy ekran LCD 6,2”
- Rozdzielczość wyświetlacza 800 x 480 pikseli


Szczegółowe dane o mapach

Dożywotnia aktualizacja map i bazy ostrzeżeń o fotoradarach*

*Z wyłączeniem: Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii.


Funkcje

- Nawigacja samochodowa z wbudowanym videorejestratorem Full HD (1080p) - 1920 x 1080 / 30 klatek/sek, w najnowszej technologii kompresji obrazu H.264 gwarantuje najkorzystniejsze właściwości nagrania i odtwarzania przy minimalnym wymiarze pliku.
- wyśmienita jakość nagrań - szklane soczewki, przysłona F2.0 i spory kąt widzenia 130°
- ADAS – połączenie dwóch systemów wspierających kierowcę: LDWS – system sygnalizujący o opuszczeniu poprzez auto pasa ruchu; FCWS – system ostrzegający kierowcę o potencjalnej możliwości kolizji
- obfity i czytelny ekran dotykowy 6.2”
- IQ Routes™ - posłuż się wiedzą i doświadczeniem innych kierowców
- Asystent parkowania - wyszukuje parkingi blisko celu podróży
- Trzyosiowy sensor wstrząsów - zapisuje kierunek i silę uderzenia


Pozostałe informacje

- System operacyjny: Windows CE 6.0
- Matryca: OV2710(2M)
- Szklana soczewka i przysłona: Szkło 5G+1R / F2.0
- Kąt widzenia 130°
- czujnik przeciążeń “G-sensor”: TAK
- GPS zintegrowany z plikiem wideo: TAK
- WDR: TAK
- Możliwość wyłączenia szybkości na filmie: TAK
- Format wideo:.MP4(H.264)


Akcesoria w zestawie

- Ładowarka samochodowa
- Uchwyt na szybę
- Oprogramowanie i dokumentacja DVD
- Instrukcja prędkiego startu (QSG)
- Ulotka rejestracyjna
- Dokument gwarancji (drukowany)
- 16 GB Karta SD w pakiecie dla videorejestratora

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa