MIO MiVue Drive 65 EU Ocena produktu:

od 898,00 PLN

oszczędzasz do 15%

  • Producent: MIO
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 6.2 "
  • Rozdzielczość ekranu: 800 x 480 px
  • Mapy: Europa
Oferty (10)
Opis produktu

MiVue Drive 65 LM Truck Full Europe Lifetime 44 kraje Nawigacja dla samochodów ciężarowych 6,2'' z zastosowanym rejestratorem samochodowym Full HD.
pokazujemy Mio MiVue Drive 65 LM TRUCK, czyli nieszablonowe i kompleksowe rozwiązanie, które wprowadza nowy kanon w świecie nawigacji samochodowych i videorejestratorów. To prekursorskie rozwiązanie jest zoptymalizowane pod kątem dużych pojazdów, takich jak samochody ciężarowe czy kampery, i ma duży ekran 6,2 cala. Obejmuje wysokiej klasy nawigację samochodową z zastosowanym videorejestratorem nagrywającym w rozdzielczości Extreme HD (1296p dla 30 klatek/sek.) klasy premium. Co tak samo ważne, oferuje dwie inteligentne funkcje systemu ADAS (zaawansowany system wspomagania kierowcy), które wspierają kierowcę na drodze: LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu).

dzięki czemu jedynemu w swym typu urządzeniu łatwo dojedziesz do celu, korzystając z funkcjonalnej i łatwej w obsłudze nawigacji samochodowej, a videorejestrator zapisze każdą minutę Twojej podróży w rozdzielczości Extreme HD.
W razie wypadku będziesz dysponować wiarygodną dokumentacją zdarzeń drogowych. W zakresie nawigacji urządzenie MiVue Drive 65 jest bogato wyekwipowane w funkcje premium i ma zapewnioną gratisową aktualizację map na cały okres eksploatacji, dzięki temu już nigdy nie będziesz się martwić o świeże mapy ani o zmiany na drogach. Oprócz map będziesz otrzymywać dane o fotoradarach, też przez cały okres eksploatacji urządzenia, by wiedzieć, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność podczas jazdy. Otrzymywane w czasie rzeczywistym informacje (TMC) o natężeniu ruchu, robotach drogowych czy innych zagrożeniach pozwalają zaoszczędzić czas dzięki możliwości wytyczenia alternatywnej, szybszej trasy. Co najważniejsze, nasze urządzenie odciążą kierowcę obfitego pojazdu, który nie musi już się zajmować planowaniem trasy. Określone trasy są obliczane na podstawie szczegółowych, jednostkowych informacji pojazdu, np. Rozmiary, masa, typ ładunku i wariant pojazdu.

Urządzenie pozwala uniknąć ostrych zakrętów na mostach, tuneli oraz dróg z ograniczeniami w ruchu.
Bezpieczniejsza jazda dzięki zapisanym danym dotyczącym ograniczeń szybkości dla ciężarówek. Zaimplementowana baza fotoradarów i ostrzeżenia wzrokowe i głosowe umożliwiają bezpieczne zmniejszenie szybkośc na czas. Videorejestrator i nawigacja działają jednocześnie, rejestrując każdą chwilę bez rozpraszania czy odwracania uwagi kierowcy oraz przerywania komend nawigacji. Żeby włączyć podgląd z kamery, starczy wybrać opcję "Kamera" z głównego menu albo ekran z mapą.

Kamera MiVue Drive 65 ma wysokiej jakości soczewkę z szerokim polem widzenia 140 i przysłonę F1.8.

interesującą opcją jest możliwość instalacji kamery tylnej. Dzięki niej mamy możliwość jednoczesnej rejestracji tego co dzieje się przed i za pojazdem. Można powiedzieć iż urządzenie Mio MiVue Drive widzi wszystko co dzieje się dookoła pojazdu. Od dzisiaj wszelkie niebezpieczne zachowania innych kierowców zostaną uwiecznione na dwóch osobnych nagraniach. Tylna kamera instalowana jest za pomocą długiego kabla dzięki czemu montaż jest bezproblemowy nawet w obfitych autach jak kombi czy van. Połączenie kablowe jest wytrzymałe na zakłócenia i interferencje. To inteligentne urządzenie zaimplementowane systemy ADAS (progresywny system wspomagania kierowcy). Funkcje te stanowią dużą pomoc w prowadzeniu pojazdem: układ LDWS ostrzega o niezamierzonej zmianie pasa ruchu i pomaga w ten sposób uniknąć zderzenia czy kolizji. Jeśli odległość Twojego samochodu od pojazdu jadącego przed nim zmniejsza się, np. Dlatego że kierowca tego pojazdu rozpoczął hamowanie, układ FCWS ostrzeże Cię o niebezpieczeństwie.

MiVue Drive 65 nie tylko Cię prowadzi i rejestruje trasę,również dba o Twoje bezpieczeństwo.
świeże urządzenie Mio MiVue Drive 65 to wspaniały towarzysz podróży dla każdego kierowcy ciężarówki lub kampera. Jest to inteligentne i kompleksowe rozwiązanie dla wszelkich, którzy chcą posiadać duży wyświetlacz 6,2 cala, cenią sobie bezpieczeństwo i chcą mieć na drodze własnego świadka, nie rezygnując z nawigacji, by dotrzeć z punktu A do punktu B.


Pozostałe atrybuty wyświetlacza

- wariant i wymiar wyświetlacza Dotykowy wyświetlacz LCD 6,2”
- Rozdzielczość wyświetlacza 800 x 480 pikseli


Szczegółowe informacje o mapach

Dożywotnia aktualizacja map i bazy ostrzeżeń o fotoradarach*

*Z wyłączeniem: Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii.


Funkcje

- Nawigacja samochodowa z zastosowanym wideorejestratorem Extreme HD (1296p) - 2304 x 1296 / 30 klatek/sek., w najnowszej technologii kompresji obrazu H.264 zapewnia najkorzystniejsze właściwości nagrania i odtwarzania przy niewiele znaczącym rozmiarze pliku.
- nieprzeciętna jakość nagrań - szklane soczewki, przysłona F1.8 i spory kąt widzenia 140°
- Tryb TRUCK - zoptamalizoany dla aut o obfitych gabarytach jak ciężarówki, TIRy czy kampery. Trasy są dopasowywane do rodzaju pojazdu, jego rozmiarów czy wagi z uwzględnieneim lokalnych zakazów ruchu.**
- ADAS – to połączenie dwóch systemów wspierających kierowcę: LDWS – to system oznajmiający o opuszczeniu przez auto pasa ruchu; FCWS – to system ostrzegający kierowcę o potencjalnej możliwości kolizji.
- obfity i czytelny wyświetlacz dotykowy 6.2”
- IQ Routes™ - posłuż się wiedzą i doświadczeniem innych kierowców
- Asystent parkowania - wyszukuje parkingi blisko celu podróży
- Trzyosiowy czujka wstrząsów - zapisuje kierunek i silę uderzenia

**Tryb ciężarówkowy nie jest dostępny we wszystkich krajach


Pozostałe dane

- zestaw głośnomówiący Bluetooth: TAK
- TMC: TAK
- System operacyjny: Windows CE 6.0
- Szklana soczewka i przysłona: Szkło 6G+1R / F1.8
- Kąt widzenia: 140°
- detektor przeciążeń “G-detektor”: TAK
- Matryca: AR0330(3M)
- GPS zintegrowany z plikiem wideo: TAK
- WDR: TAK
- Możliwość wyłączenia szybkości na filmie TAK


Akcesoria w pakiecie

- Ładowarka samochodowa
- Uchwyt na szybę
- Oprogramowanie i dokumentacja DVD
- Instrukcja szybkiego startu (QSG)
- Ulotka rejestracyjna
- Dokument gwarancji (drukowany)
- 16 GB Karta SD w komplecie dla wideorejestratora

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa