TomTom Start 62 EU Ocena produktu:

od 689,00 PLN

oszczędzasz do 4%

  • Producent: TomTom
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Mapy: Europa
Oferty (5)
Opis produktu

TomTom START 62 przystępna, bezawaryjna nawigacja Dożywotnie mapy (Europa) 3-miesięczna subskrypcja usługi Fotoradary Urządzenie TomTom START 62 zagwarantuje najważniejsze narzędzia i bezpłatne dożywotnie aktualizacje map.

Cel podróży można łatwo znaleźć przy pomocy menu Szukaj lub dotykając punktu na mapie. Asystent pasa ruchu pomaga przygotować się do zjazdu albo skrzyżowania, pokaźnie przedstawiając pas jezdni, który należy zająć.

6-calowy ekran dotykowy. Dożywotnie mapy zobacz, czy masz najnowsze mapy, podłączając urządzenie TomTom START do komputera. Na każdy kolejny sezon udostępniamy świeże mapy zawierające zmiany na drogach i zaktualizowane informacje o ograniczeniach prędkości.

Pobieraj te aktualizacje gratisowo przez cały okres użytkowania urządzenia.1 3-miesięczna subskrypcja usługi Fotoradary Ostrzeżenia wyświetlane z wyprzedzeniem w urządzeniu TomTom START informują o zbliżaniu się do fotoradaru i przypominają o obowiązującym ograniczeniu prędkości.

Możesz pobierać zaktualizowane lokalizacje fotoradarów przez 3 miesiące bez dodatkowych kosztów, regularnie podłączając urządzenie do komputera.22 Asystent pasa ruchu Urządzenie TomTom START pozwala przygotować się do zjazdu lub skrzyżowania, znacznie pokazując pas jezdni, który należy zająć.

Dzięki niemu już nigdy nie przegapisz skrętu i unikniesz konieczności nagłej zmiany pasa. Darmowe aktualizacje oprogramowania Nasze urządzenia nawigacyjne są ciągle polepszane. Podłączając regularnie urządzenie TomTom START do komputera, możesz pobierać bezpłatne aktualizacje oprogramowania.

Uzyskasz świeże funkcje nawigacyjne, lepszą wydajność i dopełniające opcje własnej konfiguracji. W zaledwie kilka minut. 1. Dożywotnie mapy: poprzez cały okres użytkowania posiadanego towaru możesz co roku pobierać 4 albo więcej pełnych aktualizacji mapy Europy zainstalowanej w Twoim urządzeniu.

Do pobierania aktualizacji map wymagane jest posiadanie komputera podłączonego do Internetu i konta MyTomTom. 2. Aktualizacje w czasie rzeczywistym są przystępne wyłącznie w urządzeniach z aktywnymi usługami działającymi w czasie rzeczywistym (np.

LIVE lub TomTom Traffic). Inne urządzenia mogą pobierać aktualizacje fotoradarów stacjonarnych za pośrednictwem aplikacji MyDrive Connect albo TomTom HOME.

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa