Fellowes 485Ci Ocena produktu:

od 10491,19 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: Fellowes
  • Kategoria: Niszczarki
  • Pojemność kosza: 142 l
  • Szerokość wejścia: 405 mm
  • Funkcje: cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych, cięcie płyt CD
  • Rodzaj cięcia: ścinki
Oferty (4)
Opis produktu

Niszczarka Fellowes 485Ci + Promocja: Rabat 10% używając kodu "fellowes3" w koszyku + przesyłka kurierem gratis Niszczarka do dużego biura dla 10+ osób z systemem 100% Jam Proof. Niszczy jednorazowo 28-30 kartek (70g) na ścinki 4x30 mm, P-4/T-4/O-3.

Niszczy dokumenty ze zszywkami i niewielkimi spinaczami, karty kredytowe i płyty CD/DVD. Szerokość szczeliny wejściowej 405 mm. Elektroniczny start-stop, funkcja cofania. Wyjmowany kosz o pojemności 142 litrów.

pokrywa na kółkach z blokadą. Gwarancja: 2 lata na całość urządzenia, 20 lat na noże tnące. System 100% Jam Proof zapobiega przeciążeniu niszczarki, automatycznie rozpoznaje gdy liczba kartek do zniszczenia jest zbyt pokaźna, zatrzymuje pracę i wycofuje dokumenty uniemożliwiając ich zacięciu.

Silnik wyprodukowany do pracy ciągłej. Bezpieczna dzięki czujnikowi SAFE SENSE - nowatorski system sensorów samoczynnie zatrzymuje pracę noży w chwili dotknięcia szczeliny wejściowej poprzez ludzi albo zwierzęta.

Osobna szczelina do niszczenia płyt CD/DVD i kart kredytowych. Funkcja oszczędności energii Energy Savings System wyłącza urządzenie po 2 minutach od zakończenia niszczenia. Szykowne i nowoczesne wzornictwo.

Nowy mechanizm Auto-Oil oliwi noże tnącezwiększyć produktywność i przedłużyć niezawodne działanie urządzenia. Wysuwany kosz o dużej objętości zapewnia czystość i łatwość opróżniania. Grupa: pokaźne biuro liczba użytkowników: 10 Maks.

ilość kartek niszczonych dziennie: - ilość kartek niszczonych jednorazowo (A4/70g): 28-30 wariant cięcia: ścinki wymiar cięcia mm: 4 x 30 Poziom bezpieczeństwa DIN: P-4/T-4/O-3 Szerokość szczeliny wejściowej w mm: 405 przeciętna szybkość niszczenia w metrach/min: 4 proces pracy: ciągły Niszczy zszywki: TAK Niszczy niepokaźne spinacze biurowe: TAK Niszczy karty kredytowe: TAK Niszczy płyty CD/DVD: TAK technika Safe Sense: TAK technika 100% Jam Proof: TAK Przycisk Turbo Jam Release: - samoczynne oliwienie noży tnących - Auto-Oil: TAK Energy Savings Systém: TAK Klapka No Mess: - Osobne noże/szczelina w głowicy do niszczenia płyt CD/DVD: TAK Osobny kosz na płyty CD: - pojemność kosza na płyty CD/DVD w litrach: - pojemność kosza w litrach: 142 obudowa na kółkach: TAK Półka na drzwiach do przechowywania worków/oleju: TAK automatyczne zatrzymanie pracy przy wyjętym koszu: TAK Wyjęty kosz - dioda: TAK samoczynne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu: TAK Pełny kosz - dioda: TAK Otwarte drzwi - dioda: TAK Elektroniczny start / stop: TAK - fotokomórka Funkcja cofania: TAK Zabezpieczenie termiczne: TAK samoczynne zatrzymanie pracy przy zacięciu: TAK samoczynne zatrzymanie pracy przy zacięciu-dioda: TAK Poziom głośności w dB: 60-75 Gwarancja na urządzenie w latach: 2 Gwarancja na noże tnące w latach: 20 rozmiary urządzenia w mm (wys x szer x gł): 953 x 636 x 509 Waga urządzenia w kg: 79,6 ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 Olej: 35250 Worki: 3605801 Nr katalogowy: 4699001 Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać? Zadzwoń albo napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb.

Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl

Podobne produkty w kategorii Niszczarki