Fellowes AeraMax DX55 (0043859664658) Ocena produktu:

od 649,00 PLN

oszczędzasz do 22%

  • Producent: Fellowes
  • Kategoria: Oczyszczacze powietrza
Oferty (2)
Opis produktu

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które likwiduje zanieczyszczenia i cząsteczki stałe znajdujące się w powietrzu w pomieszczeniach. Badania wskazują, iż powietrze w pomieszczeniach może być choćby do pięciu razy bardziej zanieczyszczone niżeli powietrze na zewnątrz!* Niezależnie od czystości i porządku panującego w Twoim domu, jest on pełen destrukcyjnych dla zdrowia skażeń i substancji drażniących takich jak: kurz i roztocze, wirusy, zarazki, pyłki, zarodniki pleśni, sierść i naskórek zwierząt domowych oraz dym papierosowy.

aktualnie spędzamy nawet do 90% czasu w pomieszczeniach zamkniętych, dlatego dobra jakość powietrza we wnętrzach jest tak ważna. Używając oczyszczacze Fellowes AeraMax™ możesz sprawnie zmniejszyć ilość zgubnych zarazków i pomóc uniemożliwiać alergiom, astmie, przeziębieniom i grypie.

Agencja Ochrony Środowiska USA (EPA) zaklasyfikowała zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach do grupy 5 największych zagrożeń dla zdrowia publicznego. Na złą jakość powietrza składa się dużo czynników.

najczęściej występującymi skażeniami w biurze są: zarodniki pleśni, grzyby, roztocza, chemikalia (LZO), pyłki, drobnoustroje oraz wirusy. Oczyszczacze powietrza Fellowes AeraMax wykorzystują kompilację najistotniej sprawnych metod filtracji i oczyszczania.

W czterostopniowym procesie usuwają aż do 99,97% skażeń z powietrza tak niewielkich, jak 0,3 mikrona. Ten poziom produktywności w połączeniu z innowacyjnym wzornictwem i prostym w obsłudze panelem sterowania sprawia, iż jest to znakomite rozwiązanie na czyste powietrze jednocześnie w domu, jak i w pracy.

mocne strony: - eliminuje 99,97% skażeń powietrza tak niedużych jak 0,3 mikrona dzięki czterostopniowemu procesowi filtracji. Eliminuje: wirusy i drobnoustroje, zarodniki pleśni, pyłki, roztocza, większość obecnych w powietrzu mikrobów i alergenów, skażenia z sierści/naskórek zwierząt domowych i dym tytoniowy.

- zaimplementowana ochrona antybakteryjna. Warstwa AeraSafe™ na filtrze True Hepa uniemożliwia rozprzestrzenianiu się bakterii, pleśni i grzybów. - samoczynne wykrywanie poziomu zanieczyszczeń. Sensor AeraSmart™ kontroluje jakość powietrza i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora, żeby powietrze było zawsze czyste.

Niebieskie, żółte i czerwone diody pokazują poziom czystości powietrza w pomieszczeniu. - Bezpieczny. Technika PlasmaTrue™ generuje zjonizowane pole ułatwiające usuwanie skażeń. - Tryb powiększonej filtracji.

Przycisk Aera+™ jest asygnowany do usuwania raptownych zmian w ilości alergenów w powietrzu, przepływ powietrza poprzez filtry oczyszczacza powiększa się o 50% w stosunku do najniższego poziomu filtracji, żeby jak najszybciej zlikwidować skażenia.

- łatwe stosowanie. Przyjazny dla użytkownika panel prezentuje tryb pracy i powiadamia o potrzebie podmiany filtrów. - Ultra cicha praca - znakomity do przestrzeni biurowych i do użytkowania w domu poprzez cały dzień.

- przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 18 m2. - Oczyszczacze AeraMax™ otrzymały znak jakości ECARF (Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii). Zgodnie z mottem Fundacji "O udoskonaloną jakość życia alergików" znak jakości jest przyznawany produktom i usługom przyjaznym alergikom, by ułatwić im dobór trafnych towarów i usług o optymalnej jakości.

- Oczyszczacze powietrza Fellowes AeraMax™ otrzymały dokument AHAM w 3 klasach odświeżania (dym, pyłki, pył). Sprawność odświeżania w danej klasie jest określana poprzez wskaźnik CADR, wskazujący ilość filtrowanego powietrza dostarczanego przez oczyszczacz.

Im większa wartość wskaźnika, tym szybciej urządzenie oczyści powietrze w pomieszczeniu. - 3 lata gwarancji na urządzenie. Atrybuty techniczne: polecana powierzchnia wnętrza: do 18 m2, wykorzystanie: Osobiste, efektywność oczyszczania w %: 99,97, liczba ustawień szybkości: 4, liczba oczyszczonego powietrza (m3/h) w zależności od prędkości oczyszczania: 42, 82, 121, 211, Głośność (db) w zależności od szybkości oczyszczania: zużycie mocy (W) w zależności od prędkości oczyszczania: 6, 9, 16, 62, ilość etapów oczyszczania: 4, technika EnviroSmart: Nie, liczba silników: 1, Panel kontrolny: Panel dotykowy, Zabezpieczenie termiczne i nadprądowe: Nie, obudowa z ABS opornego na promieniowanie UV: Nie, wymiary (Wys.

x Szer. X Gł. W mm): 521 x 330 x 169, Waga urządzenia: 4.7 kg, certyfikaty bezpieczeństwa: UL, TUV, Gwarancja: 3 lata, Kolor: biały.

Podobne produkty w kategorii Oczyszczacze powietrza