Karcher WD 3 Ocena produktu:

od 259,00 PLN

oszczędzasz do 92%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Odkurzacze przemysłowe
  • Moc: 1400 W
  • Poziom hałasu: 75 dB
  • Długość kabla: 4 m m
Oferty (100)
Opis produktu

Koniec z irytującym plątaniem się kabla pod nogami w trakcie pracy i koniecznością podpinania przedłużaczy przy odkurzaniu auta. Odkurzacz idealnie sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego oraz w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie i na podjeździe i tarasie.

Jego zaletą są kompaktowe wymiary, mały ciężar, wielofunkcyjność i wyjątkowo dobra wartość w stosunku do jakości. Funkcja wydmuchu zezwala na eliminowanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma potrzeby zasysania ich do zbiornika.

Zaczep na zderzaku umożliwia prędkie i komfortowe odstawienie ssawki podczas krótkich przerw w pracy. Filtry kartridżowy przypasowany jest do pracy na mokro i sucho. W standardzie 17 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia wykonany ze stali szlachetnej i wąż ssący o długości 2 m.

Bateria 36 V jest kompatybilna z uniwersalną platformą bateryjną Kärcher i może być stosowana we wszelkich urządzeniach Kärcher zasilanych baterią 36 V. Atrybuty I mocne strony Wymienna bateria 36 V Pełna swoboda pracy i niezależność od dostępu do sieci elektrycznej.

technika demonstrująca na bieżąco aktualny stan baterii: pozostający czas pracy, pozostający czas do pełnego naładowania, objętość baterii. Kompatybilny z uniwersalną platformą bateryjną Kärcher 36 V.

bezusterkowy filtr kartridżowy Praca na sucho i na mokro bez zapotrzebowania podmiany filtra. Praktyczna funkcja wydmuchu poręczna funkcja wydmuchu przydatna kiedy nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika. Produktywne odkurzanie zanieczyszczeń.

Ssawka podłogowa i rura ssąca Do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń Maksymalna wygoda w trakcie odkurzania. Demontowalny uchwyt Możliwość podłączenia zróżnicowanych ssawek bezpośrednio do węża ssącego. Przystępne odkurzanie choćby w trudno przystępnych miejscach.

użyteczna pozycja parking nieskomplikowane i wygodne przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy. Schowek na narzędziadostępny osprzęt odkurzacza – rura ssąca, kabel zasilający, czy akcesoria przechowywane na obudowie.

System zamykania “Pull & Push” Proste otwieranie i zamykanie zbiornika na zanieczyszczenia. Praktycznie ukształtowany uchwyt Odkurzacz nietrudny i wygodny w transporcie. Wielkie rolki transportowe komfortowy transport / przemieszczanie po nierównym podłożu.

Wyposażenie zbiornik ze stali szlachetnej Wąż ssący, 2 m, 35 mm Demontowalny uchwyt Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm Ssawka uniwersalna, Clips Akumulator, bateria wymienna 36/25 Ładowarka do baterii 36 V Filtr kartridżowy, kanon Ssawka szczelinowa Papierowa torebka filtracyjna, 1 szt.

Funkcja wydmuchu Pozycja parking Uchwyty na wyposażenie w obudowie Listwa odbojowa pokaźne kółka (50 mm), 4 szt.

Podobne produkty w kategorii Odkurzacze przemysłowe