• Producent: FAKRO
  • Kategoria: Okna dachowe
  • Szerokość: 120 cm
  • Wysokość: 120 cm

FAKRO DRF DU6

Termoizolacyjne okna wyłazowe Fakro DR_ to kolejne produkty poszerzające ofertę rozwiązań do dachów płaskich producenta FAKRO. Oprócz doświetlenia mają dopełniającą cechę użytkową gwarantując komfortowe i bezpieczne wyjście na płaski dach. Użycie w wyłazie specjalnych zawiasów oraz ergonomicznego systemu otwierania nietrudne otwarcie skrzydła do 80°. Sprężyny gazowe upraszczają obsługę skrzydła i jednostajnie utrzymują go w pozycji otwartej broniąc przed przypadkowym zamknięciem. Ponadto wyłazy posiadają powiększone bezpieczeństwo użytkowe poprzez wykorzystanie przeciwpoślizgowych nakładek na profilach wyłazu.

Fakro DRF DU6 to okno wyłazowe do dachów płaskich bez kopuły, wyekwipowane w pakiet szybowy U6, który charakteryzuje się szczególnie korzystnymi parametrami termoizolacyjnymi, współczynnik przenikania ciepła dla całego okna Uw=0,74 W/m2K wg EN 114351-1.

Okno do płaskiego dachu rodzaju F dedykowane jest do dachów o kącie nachylenia od 2-15 stopni.

Ościeżnica okna do dachów płaskich wyprodukowana jest z wielokomorowych profili PVC wypełnionych materiałem termoizolacyjnym. Górną część okna stanowi postępowy zestaw szybowy, który mocowany jest z zastosowaniem postępowych technologii wklejania szyb, zapewniających wysoką odporność i estetyczny wygląd. Zewnętrzna, odbijająca promieniowanie słoneczne szyba refleksyjna jest hartowana, a wewnętrzna antywłamaniowa klasy P2A. W sytuacji pęknięcia szyby wewnętrznej, kawałki szkła nie tworzą zagrożenia, ponieważ pozostają na folii. Okno standardowo wyekwipowane jest w blokadę ZRB broniącą przed niezamierzonym zamknięciem skrzydła.

Energooszczędny, trzyszybowy komplet DU6 o współczynniku przenikania ciepła dla całego okna Uw=0,70 W/m2k wg EN 14351-1.

Okno do dachów płaskich D_F z dwukomorowym pakietem szybowym DU6 zostało przebadane pod kątem izolacyjności akustycznej w trakcie silnych opadów deszczu. Uzyskany wynik, LIA=34 [dB]* potwierdza wysoki poziom wytrzymałości na przenikanie odgłosów deszczu, dlatego okno to wspaniale sprawdza się w miejscach, gdzie spokój i cisza są „mile widziane”.

* zgodnie z normą ISO 10140-1/A2:2014; wynik dotyczy też okien: DXF DU6, DMF DU6, DXF SECURE (PK) DU6, DMF SECURE (PK) DU6, DEF DU6

Okna mogą być osadzone na uzupełniającej podstawie XRD o wysokości 15cm, która umożliwia podniesienie okna, umożliwiając jego montaż np. Na zielonym dachu. Można skonsolidować dwie podstawy XRD.

Sprawdzona budowa okien wyłazowych do płaskich dachów gwarantuje zachowanie najwyższych parametrów mechanicznych. Progresywne wzornictwo powoduje, ze nie różnią się one od charakterystycznych okien do dachów płaskich i można w nich stosować akcesoria zewnętrzne i wewnętrzne, analogiczne jak do okien do dachów płaskich np. Markizę zewnętrzną AMZ/C Solar broniącą pokój przed ostrym światłem i nagrzewaniem.

Gwarancja

  • 10 lat na okna
  • bezterminowa na gradobicie
  • 2 lata na sprężyny gazowe

Ze względu na wagę okna, koszt przesyłki kurierskiej ustalamy indywidualnie, zależnie od ilości zakupionych okien, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Okno przystępne na zamówienie, po przedpłacie.

produkt nie objęty promocją "gratisowa dostawa przy zakupie powyżej 3500 zł"

Podobne produkty w kategorii Okna dachowe