• Producent: FAKRO
  • Kategoria: Okna dachowe
  • Szerokość: 90 cm
  • Wysokość: 120 cm

FAKRO DRF DU6

Termoizolacyjne okna wyłazowe Fakro DR_ to kolejne produkty poszerzające ofertę rozwiązań do dachów płaskich marki FAKRO. Oprócz doświetlenia posiadają uzupełniającą cechę użytkową zapewniając wygodne i bezpieczne wyjście na płaski dach. Zastosowanie w wyłazie specjalnych zawiasów oraz poręcznego systemu otwierania nieskomplikowane otwarcie skrzydła do 80°. Sprężyny gazowe ułatwiają obsługę skrzydła oraz stabilnie utrzymują go w pozycji otwartej chroniąc przed przypadkowym zamknięciem. Dodatkowo wyłazy mają zwiększone bezpieczeństwo użytkowe przez wykorzystanie przeciwpoślizgowych nakładek na profilach wyłazu.

Fakro DRF DU6 to okno wyłazowe do dachów płaskich bez kopuły, zaopatrzone w zestaw szybowy U6, który cechuje się nad wyraz prawidłowymi parametrami termoizolacyjnymi, współczynnik przenikania ciepła dla całego okna Uw=0,74 W/m2K wg EN 114351-1.

Okno do płaskiego dachu typu F asygnowane jest do dachów o kącie nachylenia od 2-15 poziomów.

Ościeżnica okna do dachów płaskich wykonana jest z wielokomorowych profili PVC wypełnionych materiałem termoizolacyjnym. Górną część okna stanowi innowacyjny zestaw szybowy, który mocowany jest z użyciem innowacyjnych technologii wklejania szyb, zapewniających wysoką trwałość i estetyczny wygląd. Zewnętrzna, odbijająca promieniowanie słoneczne szyba refleksyjna jest hartowana, a wewnętrzna antywłamaniowa klasy P2A. W sytuacji pęknięcia szyby wewnętrznej, kawałki szkła nie tworzą zagrożenia, ponieważ pozostają na folii. Okno standardowo wyekwipowane jest w blokadę ZRB broniącą przed niezamierzonym zamknięciem skrzydła.

Energooszczędny, trzyszybowy zestaw DU6 o współczynniku przenikania ciepła dla całego okna Uw=0,70 W/m2k wg EN 14351-1.

Okno do dachów płaskich D_F z dwukomorowym zestawem szybowym DU6 zostało przebadane pod kątem izolacyjności akustycznej w trakcie silnych opadów deszczu. Uzyskany wynik, LIA=34 [dB]* potwierdza wysoki poziom oporności na przenikanie odgłosów deszczu, dlatego okno to genialnie sprawdza się w miejscach, gdzie spokój i cisza są „mile widziane”.

* zgodnie z normą ISO 10140-1/A2:2014; wynik dotyczy jeszcze okien: DXF DU6, DMF DU6, DXF SECURE (PK) DU6, DMF SECURE (PK) DU6, DEF DU6

Okna mogą być osadzone na uzupełniającej podstawie XRD o wysokości 15cm, która pozwala na podniesienie okna, umożliwiając jego montaż np. Na zielonym dachu. Można scalić dwie podstawy XRD.

Sprawdzona budowa okien wyłazowych do płaskich dachów zapewnia zachowanie najwyższych parametrów mechanicznych. Progresywne wzornictwo powoduje, ze nie różnią się one od standardowych okien do dachów płaskich i można w nich stosować akcesoria zewnętrzne i wewnętrzne, analogiczne jak do okien do dachów płaskich np. Markizę zewnętrzną AMZ/C Solar broniącą pokój przed ostrym światłem i nagrzewaniem.

Gwarancja

  • 10 lat na okna
  • bezterminowa na gradobicie
  • 2 lata na sprężyny gazowe

Ze względu na wagę okna, koszt przesyłki kurierskiej ustalamy indywidualnie, zależnie od ilości zakupionych okien, prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy.

Okno dostępne na zamówienie, po przedpłacie.

artykuł nie objęty promocją "darmowa wysyłka przy zakupie powyżej 3500 zł"

Podobne produkty w kategorii Okna dachowe