Continental Conti Hybrid HD3 ( 315/70 R22.5 154/150L 18PR podwójnie oznaczone 152/148M ) (4019238692365) Ocena produktu:

od 2216,70 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: Continental
  • Kategoria: Opony ciężarowe
  • Szerokość przekroju: 315
  • Wysokość profilu: 70
  • Średnica osadzenia: R22.5
Oferty (6)
Opis produktu

Od czasu założenia Continental w 1871 roku, eksperci firmy stale doskonalą rozwiazania służące zapewnieniu bezpieczeństwa na drogach. Poczynając od pierwszej na świecie bieżnikowanej opony, a kończąc na wizjonerskim systemie e.Contact i innowacjach w dziedzinie bezpieczeństwa.

Od ponad 140 lat nieustannie gromadzimy doświadczenie w kwestiach takich jak mobilność i transport. Kiedy czytasz ten tekst, ponad 200 tysięcy wysoko wykwalifikowanych pracowników w 53 krajach pracuje nad celem, który sobie wyznaczyliśmy.

Od 10 lat opony Continental otrzymują najlepsze oceny niemal w każdym liczącym się teście ogumienia. Ponad 700 rekomendacji niezależnych instytucji i magazynów branżowych świadczą o tym, że nasze produkty zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfort jazdy i właściwości jezdne oraz sprawdzają się choćby w najtrudniejszych warunkach drogowych.

cieszy nas fakt, że niemal co trzeci samochód produkowany na starym kontynencie opuszcza fabrykę na oponach Continental. Wszystkie wyprodukowane przez nas opony zimowe i letnie z całego świata są testowane w zróżnicowanych warunkach pogodowych i na każdej możliwej nawierzchni.

Testowanie przebiega przy użyciu pionierskich metod i technologii pomiarowych. Każdego roku poddajemy testom 140 tysięcy opon na łącznie 200 milionach kilometrów. Zanim jakakolwiek innowacja zostanie wdrożona, nasz międzynarodowy zespół profesjonalnych kierowców testowych przeprowadza w tym czasie ponad 67 tysięcy prób, co odpowiada ponad 500 okrążeniom kuli ziemskiej.

dzięki czemu Continental może zaoferować najbezpieczniejsze, najwygodniejsze i najistotniej godne zaufania rozwiązania w dziedzinie mobilności.

Podobne produkty w kategorii Opony ciężarowe