General Euro Van 2 195 R14C 106/104Q 8PR -DOSTAWA GRATIS!!! Ocena produktu:

od 310,62 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: General
  • Kategoria: Opony ciężarowe
Oferty (6)
Opis produktu
Opona wytrzymała Do samochodów dostawczych i vanów

wyróżnia się wspaniałą wytrzymałością na aquaplaning. Posiadająca amerykańskie korzenie General Tire oferuje produkty do wszystkich rodzajów pojazdów, na wszystkie pory roku i na każdy typ nawierzchni. Bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni dzięki ograniczeniu ryzyka aquaplaningu. Idealna do samochodów takich, jak Mercedes Sprinter, Ford Transit, czy Iveco Daily.

General Eurovan 2 jest następcą EuroVan-a. General Eurovan 2 jest oponą letnią, średniej klasy asygnowaną do samochodów dostawczych oraz niewielkich ciężarówek. Do produkcji opony wykorzystano wysokiej jakości składniki mieszanki gumowej. Dzięki czemu General Eurovan2 jest oponą wytrzymałą na spore obciążenia oraz zagwarantuje znaczne przebiegi. Bieżnik opony jest bieżnikiem symetrycznym.

posiadający wielkie rowki, które doskonałą przyczepność równocześnie na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Wspomniane rowki, a także liczne kanaliki idealne odprowadzenie nadmiaru wody spod kół. Czym gwarantują użytkownikowi wysoki poziom bezpieczeństwa.

Podobne produkty w kategorii Opony ciężarowe