• Producent: inSPORTline
  • Kategoria: Orbitreki
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • Waga urządzenia: 51 kg
  • Długość: 137 cm
  • Wysokość: 150 cm
  • Waga koła zamachowego: 9 kg

Prosty sposób na pozbycie się nadprogramowych kilogramów i uzyskanie wysportowanej sylwetki!

Martwią Cię fałdki na brzuchu i cellulit na udach? Masz już dość katorżniczych diet przynoszących co najwyżej efekt jo-jo? Nie masz czasu ani pieniędzy na wielogodzinne treningi na siłowni? W codziennym joggingu lub spacerach przeszkadza Ci kapryśna pogoda? Chciałabyś ćwiczyć we własnym domu oglądając w tym samym czasie telewizję? To jest realne!

Pomaga Ci w tym mistrzowski orbitrek elektromagnetyczny Atlanta Insportline! Ćwiczenia na orbitreku są wyśmienite dla osób borykających się z problemami z sylwetką. Dzięki swej specyfice dają bowiem możliwość pracy nad wszystkimi partiami ciała. Treningi na orbitreku nie są nieprzystępne, nie obciążają stawów i dają doskonałe efekty. W trakcie godziny treningu spala się około 600 kcal (choć jest to wielkość orientacyjna – ilość spalonych kalorii zależy od wieku, masy ciała oraz stopnia wytrenowania organizmu).

Orbitrek elektromagnetyczny (zwany w dodatku crosstrainerem albo trenażerem) jest niezwykle prosty w stosowaniu i multifunkcjonalny – ćwicząc na orbitreku łączysz w jedno: trening na stepperze, rowerku treningowym, a także bieżni stacjonarnej – wykonując najważniejsze komponenty tychże nie przeciążając przy tym Twojego organizmu. Dużą zaletą ćwiczeń na orbitreku elektromagnetycznym jest równoczesne stymulowanie wielu mięśni, co przyspiesza efekt wysmuklenia sylwetki. Ćwiczenia wykonuje się w pozycji stojącej - stopy znajdują się na pedałach, a ręce na uchwytach; ramiona zginają się w stawach łokciowych i pracują do wyprostu, a mięśnie brzucha są napięte. Dzięki temu przyrządowi, ćwiczysz kiedy chcesz i równocześnie masz możliwość, aby wykonywać inne interesujące Cię czynności, jak np. Oglądanie telewizji, słuchanie ulubionej muzyki czy rozmowa z bliskimi. Orbitrek elektromagnetyczny Atlanta to sprzęt, którego Ci trzeba!

informacje technologiczne:

- wymiary po złożeniu: 137 x 54 x 150 cm
- waga: 51 kg
- koło zamachowe: 9 kg
- waga użytkownika: do 150 kg
- wzrost użytkownika: bez ograniczeń
- atest EN957
- pas piersiowy z transmisją bezprzewodową
- rodzaj: magnetyczny trenażer eliptyczny z elektroniczną regulacją oporu
- kategoria: HA (do treningu domowego i rehabilitacji, wysoka staranność i bezawaryjność)

Orbitrek elektromagnetyczny (tzw. Eliptykal) jest szczególnie wysokiej jakości. Podświetlany wyświetlacz reagujący na dotyk stawia trenażer na wysokiej pozycji wśród luksusowych maszyn treningowych tego typu. Orbitrek przeznaczony dla wymagających użytkowników, a także klubowych siłowni i fitness-centrów.

Podobne produkty w kategorii Orbitreki