• Producent: Scud
  • Kategoria: Orbitreki
  • Waga urządzenia: 55 kg

Orbitrek SCUD L7 Puko to bardzo cichy i jednostajny trenażer eliptyczny z elektryczno-magnetycznym systemem oporu.

Orbitrek wyekwipowany pozostał w wielofunkcyjny komputer z obszernym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne parametry jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Wyświetlacz podświetlany jest na odcień niebieski, więc jeśli zechcesz to bez przeszkód swój trening możesz przeprowadzić nawet nocą. Programy treningowe sprawią, iż Twój trening będzie bardziej urozmaicony i szybciej osiągniesz zamierzone efekty. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

zastosowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z potężnymi magnesami i elektroniczną możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on oczekiwania początkujących ale także innowacyjnych użytkowników, którzy już nie będą musieli się martwić, iż wraz z progresem ich kondycji wyprodukowany opór nie będzie dla nich wystarczający. Konkretna budowa pozwala na wykorzystywanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 150 kg.

Oferowany przez nas sprzęt ma także dostosowywane platformy na nogi więc sprawdzi się on równocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników.

Orbitrek także prosto wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. W dodatku chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

Trenażer magnetyczny SCUD L7 Puko pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, ograniczysz poziom ciśnienia krwi, a z reguły poprawisz wydolność swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

Najważniejsze informacje:
  • innowacyjny orbitrek treningowy SCUD L7 Puko z wielkim kołem zamachowym 18 kg.
  • asygnowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 150 kg.
  • Opór elektromagnetyczny
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

Podobne produkty w kategorii Orbitreki