Czakry. Siedem kluczy do energetycznego uzdrowienia ciała i duszy - ANODEA JUDITH (224 str.) Ocena produktu:

od 25,91 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: dr Anodea Judith
  • Kategoria: Parapsychologia, zjawiska paranormalne, paranauki
  • ISBN: 9788373778436
  • Oprawa: miękka
  • Autor: Judith Anodea
  • Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
  • Ilość stron: 224
  • Rok wydania: 2017
Oferty (2)
Opis produktu
Czakry są centrami energetycznymi organizmu, ośrodkami przyjmowania, przyswajania i przekazywania mocy życiowej. Jednakowo jak koraliki w naszyjniku, owe jaśniejące klejnoty są ze sobą połączone - nawleczone na wewnętrzny rdzeń duszy, który rozciąga się w Tobie od podstawy kręgosłupa aż do czubka głowy. Nasz fizyczny, psychiczny i emocjonalny stan zależą od ich kondycji.
Autorka jest zaliczana do grona największych światowych ekspertów w dziedzinie używania wiedzy o czakrach do celów terapeutycznych i adaptowania jej do zachodniego stylu życia. Ma tytuł doktora psychologii i opieki zdrowotnej a jej publikacje otrzymały status bestsellerów.
Ta książka proponuje ergonomiczne narzędzia do osiągania równowagi i odzyskiwania sił witalnych. Dzięki niej odkryjesz znaczenie, funkcje i cel każdej czakry i rolę, jaką odgrywają w dziedzinach takich jak zdrowie, związki czy podejmowanie decyzji. Osiągniesz pełne uziemienie, pozbędziesz się poczucia winy i zastosujesz najskuteczniejsze techniki oddechowe. Wykorzystasz terapeutyczne mantry, wizualizacje czy medytacje odcieni. Dowiesz się, co zrobić, gdy rozpadł się Twój związek, nie potrafisz zapanować nad nerwami, wyrażać siebie bądź brak Ci energii. Poradzisz sobie z jąkaniem, wahaniami nastroju i stawisz czoła swym lękom dzięki wiedzy o wpływie nadczynności i niedoczynności centrów energetycznych. Poznasz fizyczne, emocjonalne i umysłowe oznaki zaburzenia ich harmonii. Będziesz stosować energię jako narzędzie do wyzwolenia, manifestacji, otrzymywania i dawania w życiu codziennym.
Czakry - Twoja droga do równowagi.


Autorzy: dr Anodea Judith
EAN: 9788373778436
Format: 14,5x20,5x1,2 cm
ilość stron: 224
ISBN: 9788373778436
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Podobne produkty w kategorii Parapsychologia, zjawiska paranormalne, paranauki