Beko BIM22301 Ocena produktu:

od 899,99 PLN

  • Producent: Beko
  • Kategoria: Piekarniki
  • Pojemność: 71 l
  • Rożen obrotowy: nie
  • Termosonda: nie
Oferty (3)
Opis produktu

Piekarnik BIM22301X Dlaczego inni wybrali ten model? Klasa A perfekcyjne dobranie Pieczenie 3D Czyszczenie parowe sprawdź przed zakupem Najważniejsze parametry piekarnika BIM22301X Booster Funkcja Grill Rozmrażanie Blokada przed dziećmi Pieczenie 3D Pieczenie 3D to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie komponenty grzewcze i działa wielowymiarowo.

Górna i dolna grzałka, grzałka owalna w połączeniu z wentylatorem działają sekwencyjnie dla równego rozłożenia ciepła w całym wnętrzu. Pieczenie 3D pozwala także piec kilka potraw równocześnie. Booster prędkie nagrzewanie Booster to funkcja widocznie ułatwiająca pieczenie.

Po jej włączeniu piekarnik wykorzystuje wszystkie dostępne źródła ciepła,prędko osiągnąć zadaną temperaturę, po czym wraca do nastawionego trybu pieczenia. Dzięki tej funkcji nie musimy martwić się, że zapomnieliśmy stosownie wcześnie rozgrzać piekarnik.

Funkcja Grill Funkcja ta jest wyśmienita do grillowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb. Mięsa i ryby dzięki wysokiej temperaturze i funkcji grill nie tracą wartości odżywczych i nie wysychają. Grill pozwala uzyskać efekt chrupiącej skórki i soczystego wnętrza potrawy.

Rozmrażanie wykorzystanie funkcji termoobiegu pozwala jeszcze na szybkie rozmrażanie zamrożonych potraw gwarantując efekt w ciągu kilku minut! Blokada przed dziećmi Dzięki tej funkcji istnieje możliwość zablokowania przycisków czy pokrętła, na wypadek gdyby bawiło się nimi dziecko.

uniemożliwia to także dokonanie przypadkowych zmian w trakcie trwania pracy piekarnika. Czyszczenie parowe Funkcja pomaga zmiękczyć najszczególniej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, dzięki czemu czyszczenie komory piekarnika jest jeszcze prostsze.

Poradniki Beko *filmy posiadają charakter poglądowy Pytania? #1 Czy każdy model piekarnika może być zabudowany w słupku? Tak, w głównej mierze modele XXL(80-82L) zaleca się zabudować w słupku. Pozostałe modele można bez problemu umieścić jednocześnie w słupku jak i pod blatem.

#2 Czy mogę samodzielnie podłączyć piekarnik? Jeśli dany piekarnik ma wtyczkę do gniazdka, to jest to model do samodzielnego podłączenia do zasilania. #3 Jak najlepiej czyścić piekarnik? W piekarnikach Beko zadbaliśmy o wygodę czyszczenia.

Modele z pyrolizą spalają zabrudzenia na popiół, przez co czyszczenie nie wymaga detergentu. Modele z czyszczeniem katalitycznym zaprojektowane są tak, aby do urządzenia nie przywierał tłuszcz. Piekarniki mają także program czyszczenia parowego, który pomaga zmiękczyć najbardziej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, dzięki temu czyszczenie komory piekarnika jest jeszcze prostsze.

Oprócz tego tace piekarników można myć w zmywarce. #4 Jakie warianty wyświetlaczy są przystępne w piekarnikach Beko? W piekarnikach Beko wynajdziemy wielki dobór intuicyjnych wyświetlaczy, możemy zdecydować się na w pełnidotykowy panel sterowania(przystępny w 3 odmianach: wyświetlach graficzny, tekstowy, lub...

Podobne produkty w kategorii Piekarniki