Gorenje BO75SY2 Ocena produktu:

od 1449,00 PLN

oszczędzasz do 9%

 • Producent: Gorenje
 • Kategoria: Piekarniki
 • Rodzaj piekarnika: elektryczny
 • Wysokość: 59 cm
 • Szerokość: 59 cm
 • Głębokość: 56 cm
 • Klasa energetyczna: A++
 • Pojemność: 65 l
 • Rożen obrotowy: nie
 • Wymuszony obieg powietrza: tak
 • Chłodzenie obudowy: tak
 • Termosonda: nie
 • Prowadnice: teleskopowe
Oferty (4)
Opis produktu

Piekarnik do zabudowy

AdaptBake Bez konieczności ponownego wprowadzania własnych opcji wyborów

Piekarnik zapamiętuje ustawienia temperatury dla poszczególnych predefiniowanych programów i podczas następnego użycia proponuje z reguły wybierane albo ostatnio wybrane ustawienie.

Sterowane dotykowo elektroniczne timery/minutniki nieskomplikowanesterowanie i przejrzystość

Minutnik pozwala zaprogramować czas pieczenia oraz dokonać wyboru odpowiedniej temperatury. Ustawienia te, jak także obecnie wybrany system grzania, można kontrolować na czytelnym wyświetlaczu. Powierzchnia minutnika jest kompletnie gładka i nieskomplikowana do utrzymania w czystości.

Zawias GentleClose Miękkie i ciche zamykanie drzwiczek piekarnika

To wyjątkowo wygodne rozwiązanie zezwala na delikatne i niesłyszalne zamykanie drzwiczek piekarnika -niezależnie od użytej siły.

zarys HomeMade Wszystkie cech pieczenia w piecu opalanym drewnem

typowy zaokrąglony zarys jest jedną z kluczowych cech pieców Gorenje. Natchniony klasycznymi piecami opalanymi drewnem, pozwala gorącemu powietrzu swobodnie się poruszać. Ponieważ potrawy są ogrzewane równomiernie ze wszystkich stron, są one za każdym razem idealnie przygotowane: chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku. W połączeniu z systemem wentylacji MultiFlow 360˚ powoduje, że pieczenie na wszelkich 5 poziomach jednocześnie jest możliwe.

Pieczenie na wielu stopniach niemało potraw w tym samym czasie

Połączenie MultiFlow 360° oraz kształtu HomeMade zezwala na osiągnięcie najtrudniejszego celu – przygotowania pięciu blach równocześnie. Co więcej - zapachy się nie wymieszają! dokładne rozprowadzanie powietrza zapewnia równomierne pieczenie potraw na wszystkich stopniach. Obszerniejsza objętość udoskonalony wgląd do wnętrza piekarnika. Modele Superior zezwalają na ustawienie blach na pięciu najróżniejszych stopniach.

SilverMatte szczególnie gładka i wyjątkowo odporna warstwa

Jakość i wariant emalii są wyjątkowo ważne dla pieca i jego działanie. SilverMatte to niepodatny i solidny materiał, który można wystawiać na działanie szczególnie wysokich temperatur, np. Podczas pirolitycznego czyszczenia przy 500 ° C. Powierzchnia płaszcza pieca i blach do pieczenia jest wolna od mikro porów, dzięki temu są one wytrzymałe na najwyższe temperatury, promieniowanie mikrofalowe i działanie pary wodnej. Potrójna powłoka wnętrza zapewnia odbicie ciepła i zapewnia dopełniającą izolację, dlatego wnętrze piekarnika zawsze pozostaje czyste i bezpieczne.

BigSpace - pokaźna przestrzeń Więcej miejsca dla obszerniejszej swobody gotowania

obszerniejsza swoboda gotowania dzięki obszerniejszej przestrzeni. Nowa generacja piekarników Gorenje charakteryzuje się specjalnym, zaokrąglonym kształtem ich górnej części. Takie rozwiązanie sprawia, że wnętrze piekarnika jest bardziej przestrzenne, co pozwala na kompletnie luźne, a przez to bardziej skuteczne krążenie gorącego powietrza. Większa objętość robocza piekarnika przy niezmienionych zewnętrznych wymiarach urządzenia pozwala także na użycie obszerniejszych blach do pieczenia i przygotowywanie większych porcji żywność. Piekarniki oferują teraz możliwość pieczenia na pięciu, a nie na trzech brytfannach jednocześnie. Gorenje posiada w ofercie charakterystyczne modele piekarników o pojemnościach do 75 l oraz modele kuchenek mikrofalowych o pojemnościach do 53 l. Są to jedne z największych obszerności przystępnych na rynku.

Program wekowanie bezawaryjne konserwowanie i wekowanie produktów

Specjalny predefiniowany program asygnowany do konserwowania i wekowania produktów sezonowych.

artykuł
producent
Kod producenta
BO 75 SY2W
EAN
383894295021
informacje podstawowe
rodzaj
standardowy
Moc Fizyczne Panel sterujący
1 pokrętło
wyświetlacz elektroniczny
Zegar z powiadomieniem akustycznym
Funkcje
Sterowanie elektroniczne
rodzaje funkcji
wielka infra grzałka + wentylator
Grzałka dolna + grzałka górna
Grzałka dolna + wentylator
nieznaczna infra grzałka
techniczne Wyposażenie
1 ruszt
Blacha emaliowana
Brytfanna
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 002 350
Opis:
Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem maszyn do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyodrębnionego poprzez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z atestem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja

Podobne produkty w kategorii Piekarniki